Skocz do zawartości

Jaka okładka do książki?


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Brzytwa napisał:

Na prośbę Marka wrzucam prawie skończoną okładkę:
SI9Mg4A.jpg

 

Nie uważacie że między porcelana a Tymczasem powinien być odstęp? Byłoby czytelniejsze.

 

No i "to klatką w zoo" nie powinno być wyżej, w jednej lini z poprzednim zdaniem?

 

 

I czy nie uważacie że kobietopedia powinna być mniejszymi literami? 

 

Do następnej książki okładkę robi Brzytwa :) Dwa, trzy warny skutecznie obniżą żądaną cenę :lol:

 

No i takie pytanie teoretyczne. Jak byście widzieli okładkę Stosunkowo dobry? Może być coś bazgrnąć? Co sądzisz Brzytwa, masz jakiś pomysł? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, bez tego przenoszenia wyrazów byłoby lepiej.

 

 

Moim zdaniem tekst powinien być wyjustowany, ewentualnie wyśrodkowany.

 

 

Pomiędzy "porcelaną" a "tymczasem" linijka odstępu byłaby wskazana.

 

 

"Klatką w zoo" powinno być w jednej linii z "czym rządzi".

 

 

Nie wiem, czy przed tym "czym rządzi" nie powinno być przecinka (ale to szczegół i korektor powinien się na tym dobrze znać).

 

 

Co do tytułu "Kobietopedia", to myślę, że wizualnie lepiej byłoby zachować jeszcze linijkę odstępu od imienia i nazwiska.

 

 

Poza tym, okładka świetna!

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za uwagi i pochlebne opinie :>

 

Przenoszenia wyrazów jeszcze nie robiłem. Wolę poczekać na ostateczną wersję.

Wyjustowany do obu boków tekst wygląda za sztywno do tego dynamicznego tła.

 

1 godzinę temu, Marek Wolf napisał:

No i takie pytanie teoretyczne. Jak byście widzieli okładkę Stosunkowo dobry? Może być coś bazgrnąć? Co sądzisz Brzytwa, masz jakiś pomysł? 

To zależy od grubości Twojego portfela :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ok, czekam na info Pana od składu, ma się zorientować ze swoją drukarnią co i jak. Z tą co znalazłem to jakieś jaja, zero cennika a jak dopytuję to mam lakoniczne odpowiedzi i czuję się jak natręt który im przeszkadza. No to nie zarobią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W cudzysłowie jest dlatego, że takie słowo nie istnieje. Jednak za sprawą Marka wkrótce to słowo wejdzie do słowników i encyklopedii. To słowo zmieni definicję kobiety i wszystkie słowniki będzie trzeba na nowo drukować :-) Marku, czy Ty chcesz zrobić przewrót intelektualny w tym kraju? :-)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.