Skocz do zawartości

Glonojady


Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Analconda napisał:

Ogólnie jest to spoko o ile nie przesadzają z tym.

Analconda daj spokój ważne by była cierpliwa i chętnie klękała. mi jedna byla zrobila sobie kolczyk na języku i podjarana pytała jak bylo. Normalnie. I tyle zachodu w piach. I teraz chodzi i sepleni. 

 

 

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę trzeba mieć coś nie tak z głową i wielkie kompleksy, co do swoje go wyglądu, skoro ŁADNE dziewczyny podejmują decyzję żeby wyglądać inaczej. A może to są te jedyne i wyjątkowe drugie połówki?

 

Glonojady wyglądają tragicznie i komicznie. Najpierw chce mi się płakać, jak widzę zdjęcia przed i po, a potem to już się śmieję jaka karykatura z tego wyszła.

 

Współczesny ideał kobiety: wielkie wary + tona tapety lub ostra opalenizna z solarium + długie pazury + dziwnie wycięte/uwydatnione brwi + nie mające sensu tatuaże + sztuczne cycki + wielki tyłek + zdjęcia z głupim wyrazem twarzy w mediach społecznościowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się to kojarzy tak.

 

2 godziny temu, Gołodupiec napisał:

wielkie wary 

 

d%C4%99tka-600-14-6-14-6x14.jpg

2 godziny temu, Gołodupiec napisał:

tona tapety 

 

3894717.jpg

 

 

2 godziny temu, Gołodupiec napisał:

długie pazury 

 

metalowa-rkawiczka-freddy-krueger-deluxe

2 godziny temu, Gołodupiec napisał:

dziwnie wycięte/uwydatnione brwi 

 

Wpierdolki3.jpg

 

  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mac ostrzegaj następnym razem. Właśnie skończyłem śniadanie ? 

 

A zauważyliście, że takim wzdętym warom towarzyszy też najczęściej kompletnie pusty wzrok? Tak jak tej tutaj. Wystarczy przesłonić otwór gębowy, żeby zobaczyć ten bezmiar niezagospodarowanej przestrzeni ? 

 

3969675.jpg

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba się czy nie, może być coś takiego przydatne w akwarium. Także nie pogardzę, tylko gdzie ja takie akwarium teraz znajdę...

Już wiem, zdaje się w morskich ogrodach zoologicznych.

 

Uwaga!!! To się rozmnaża:

 

 

Edytowane przez Krugerrand
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.