Skocz do zawartości

Dzielnytata.pl


Arox z lasu

Rekomendowane odpowiedzi

Tak mnie chodzi po głowie myśl jakby rozszerzyć działanie forum...

 

Od jakiegoś czasu wchodzę na portal dzielnytata.pl i łeb rozjebany opowieściami. Przyznam się, że naszła mnie myśl by połączyć siły gdyż poruszamy się na zbliżonych płaszczyznach. My ich reklamujemy, oni nas a wszystko na wspólnym froncie uzdrowienia relacji mężczyzna-kobieta oraz w sytuacjach rodzinnych.

 

Ich wiedza z zakresu prawa plus dodatkowe profity z ich opowieści, Nasza wiedza na temat mechanizmów i pod moimi powiekami śni się piekny obraz coraz zdrowszych relacji, zrozumienia, poszanowania kobiet i zrozumienia że są tylko kobietami. Wizja przejmująca dreszczem, iż rodziny są zdrowe od "środka"...

 

Poddaje Braciom pod przemyślenia, by mimo niezależności stworzyć wspólny front i wspomagać się.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Nasza wiedza na temat mechanizmów

mały pomidor

i pod moimi powiekami śni się piekny obraz coraz zdrowszych relacji

duży pomidor

, zrozumienia, poszanowania kobiet i zrozumienia że są tylko kobietami

cos w tym jest

. Wizja przejmująca dreszczem, iż rodziny są zdrowe od "środka"...

Jaki dreszcz?tak ma kurwa być

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 Nasza wiedza na temat mechanizmów

mały pomidor to inaczej.Problem jest taki że nawet moja półboskosc nie jest w stanie przepowiadac przyszłosci(no dobra kurwa potrafie ale na podstawie tego co moze byc w wersji a albo b,czasami c)

najwiekszym problemem z babami jest sam facet

i pod moimi powiekami śni się piekny obraz coraz zdrowszych relacji

duży pomidor tą kwestie na prawde pomine bo za wesoło by sie zrobiło

, zrozumienia, poszanowania kobiet i zrozumienia że są tylko kobietami

cos w tym jest. Kobiety sa kobietami.ma poukładane w głowie?bardzo dobrze brac sie za taka jak klocki pasują.Ma kiciamber pod kopuła to na chuj sie z taka koniowac i udawac ze wszystko jest git bo ma pizde ze złota?a potem sie zamykac w szafie z hasłem bo mi dupy nie daje bo jebneła na dzieciaka gdzie wszelakie znaki na niebie i ziemi wskazywały ze bedzie syf a system motywacji był bardziej nie jasny dlaczego sa razem niż to co mi Maria Orsic opowiada o silnikach jonowo pulsacyjnych od Profesora Tesli?

opowiem taki standardzik moze ktos cos zakuma

Mam hajs i status i mam zajebista babe.potem sie to zamienia miałem hajs i status suka jedna zostawiła mnie gdy noga mi sie powineła

Mam hajs i status poznałem ja na śmietniku. Już nie mam hajsu jebneła mnie na dzieciaka hajs i alimenty

To była wielka miłosc(dobrze wiemy ze miłosc jest za coś oraz sie na nia długo pracuje) suka sie pusciła z innym

Ozeniłem sie z nia w chwile beret.po slubie zamknęła dupe i przytyła 20 kg

i tak sie człowiek moze zastanowic to ze wiekszosc kobiet to bezwzgledne szroty i karierowiczki to wiadomo.ale co za idiota by sie pchał w takie układy?

a no tak pynkt pierwszy, najwiekszym problemem z babami jest facet

. Wizja przejmująca dreszczem, iż rodziny są zdrowe od "środka"...

Jaki dreszcz?tak ma kurwa być

to ze najczesciej ludzie sie dobieraja na zasadzie jest pieknie ładnie (chuj z tym ze jest dno i 5 metrów mułu) to po slubie bedzie jeszcze lepiej( to jest dopiero ratowanie w agonii swistkiem papieru no ale baba na tym zarabia%-) )dalsza kwestia dotyczyła by duzego pomidora ale okresle to tak

zapobieganie jest wazniejsze niz leczenie

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim celu rozszerzać działalność i tak tematów mamy multum?

 

Znamy tamto forum ktoś potrzebuje ich wiedzy idzie tam i zdobywa, naszej wiedzy to idzie tu. Ewentualnie mogą się umówić szefowie obu forów na darmową wzajemną reklamę for (wymiana banerów), więcej nie trzeba.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.