Skocz do zawartości

Plastyka wędzidełka prącia


bassfreak

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, bassfreak napisał:

Witam

 

Dziś typowo męska sprawa a konkretnie czy ktoś z braci miał wydłużone wędzidełko? Choć nie ma u mnie tragedii to rozważam taki zabieg, gdy jest dobre nawilżenie w pełnym wzwodzie to jest ok ale wędzidełko jest na tyle krótkie że napletek schodzi za żołądź na sktyk i niżej nie da rady bo wędzidełko jest za krótkie. 

 

Pytam ponieważ obawiam się utraty częściowego czucia lub części bodźców (mniejsza przyjemność) po zabiegu bo czytałem kiedyś o tym ale nie wie czy to była spartaczona robota czy przypadek. Jak z gojeniem się tego i po jakim czasie można szaleć?

Ja miałem, aczkowkwik dlatego, że miałem za krótkie i je naderwałem pewnego razu. 

Robiłem prywatnie, cena 7 czy 9 stów, zabieg około 2h, znieczulenie miejscowe. Dwa szwy, 4 tygodnie bez sexu. Nie ma żadnych efektów ubocznych po zabiegu. 

Aczkolwiek skoro sprzęt działa to po wuja tam grzebać? 

Edytowane przez typiarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, typiarz napisał:

Ja miałem, aczkowkwik dlatego, że miałem za krótkie i je naderwałem pewnego razu. 

Robiłem prywatnie, cena 7 czy 9 stów, zabieg około 2h, znieczulenie miejscowe. Dwa szwy, 4 tygodnie bez sexu. Nie ma żadnych efektów ubocznych po zabiegu. 

Aczkolwiek skoro sprzęt działa to po wuja tam grzebać? 

Ale masz usunięte czy wydłużone? pisałem w temacie że w pełnym wzwodzie i to przy nawilżeniu napletek schodzi na styk za żołądź a dalej już nie da rady bo wędzidełko jest za krótkie i przydało by się te dodatkowe 0,5 cm które zyskujesz przy przedłużeniu.

 

Utraciłeś jakieś bodźce czy jest tak samo?

Edytowane przez bassfreak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.