Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pan Grzegorz Kordek, twierdzi, że odpowiedź jest banalna. Celem życia mężczyzny jest to, aby kobieta była szczęśliwa. Zapytacie, co jest w takim razie celem życia kobiety, ano to, aby była ona szczęśliwa :)

 

Polecam materiał poniżej.

 

https://kobieta.onet.pl/co-jest-celem-zycia-mezczyzny-odpowiedz-jest-banalnie-prosta/x3x7nk6

 

Co drogie panie sądzicie, pan Grzegorz ma rację? :)

A co z kolei myślą panowie? Być może w końcu, poznaliście odpowiedz na odwieczne pytanie i wasze życie, od teraz i z tą wiedzą, stanie się banalnie proste :)

 

 

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałabym, aby mój ewentualny mężczyzna sam był szczęśliwy, a nie obierał sobie za cel życiowy uszczęśliwianie mnie, bo z tym sobie bardzo dobrze radzę samodzielnie:) 

 

Oczywiście w relacji idealnej dwie szczęśliwe jednostki budują ogólne szczęście i wspierają się w nim, do tego chciałabym dążyć. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem całość i uważam, że celem życia mężczyzny nie jest oglądanie tego typu programów, tym bardziej zastosowanie tych treści w realnym życiu. Nie polecam. Po tym co usłyszałem, nie wiem jak tego gościa można nazywać mężczyzną. 

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celem życia mężczyzny jest utrzymanie jego emocjonalnej linii na poziomie stałym oraz jej obserwacja. Jeżeli spotykają Cię w życiu rzeczy dobre, które poprawiają Twój stan emocjonalny - należy to pielęgnować. Natomiast jak spotykają Cię rzeczy które pogarszają Twój stan emocjonalny - należy je eliminować. Aby odpowiednio to robić (oddzielić rzeczy które są np. toksyczne od tych dobrych) należy posiadać potrzebną wiedzę oraz zbiór zachowań, które możemy czerpać np z takich miejsc jak BS.

 

Ja się tym kieruję, więc równie dobrze mógłbym zacząć "Moim celem..."

  • Like 5
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, RealLife napisał:

Dalem radę obejrzeć tylko kilka minut. Grzegorz jest spaprany psychicznie. Liczy że zarucha.

 

 

Prawda jest raczej dużo gorsza. Gość ma z tego kasę i być może także seks. Myślisz, że nie ma fanek zachwyconych jego "geniuszem"?

 

Ludzie lubią, gdy ktoś im pobredzi banały, nazywając to super wiedzą. Wtedy czują, że się czegoś nauczyli i że są mądrzejsi niż są.

 

Najbardziej znanym przykładem tego jest osławiony Mateusz G, ale jest dużo pomniejszych. Nawet tu na forum niektórzy zachwycają się Rafałem O.

 

Edytowane przez HodowcaKrokodyli
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cel życia mężczyzny podobnie jak cel życia człowieka to dość trudne zagadnienie. Ciężko na nie jednoznacznie odpowiedzieć. Jedną z lepszych odpowiedzi jest to, że celem życia człowieka, a więc i mężczyzny jest bycie szczęśliwym.

 

Pozostaje odpowiedzieć na pytanie co musi zrobić mężczyzna by być szczęśliwym.

 

Moim osobistym zdaniem mężczyzna by być szczęśliwym musi realizować swoje potrzeby. Potrzeby fizjologiczne mężczyzny to jedzenie, picie, oddychanie, sen. Potrzeby seksualne mężczyzny są ważne, mężczyzna do szczęścia potrzebuje dobrego seksu. Potrzeby emocjonalne są ważne, mężczyzna potrzebuje kobiety, potrzebuje czuć się męsko. Mężczyzna powinien cieszyć się uznaniem innych mężczyzn, to też jest potrzebne. Na koniec posiadanie dzieci. Gdy to wszystko zostanie spełnione mężczyzna jest szczęśliwy.

Edytowane przez DuchAnalityk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę kolejny raz poczytać Rozmyślania Marka Aureliusza i chociaż w 1% spróbować zbliżyć się do ideału człowieczeństwa niż słuchać takich miernot.

 

Każda promocja białorycerstwa na nie, bez kompromisów. Potrzeba rozmawiać o męskości, ale bez udziału kobiet zupełnie.

Edytowane przez mac
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spełnienie swoich celów, marzeń w życiu, zbudowanie szczęśliwego związku z piękną, młodszą kobietą, która późno się zestarzeje :) Oraz oczywiście dzieci, by były takie super jak tata :)

41 minut temu, Analconda napisał:

 

Zgadzam się z tym gościem z wieloma rzeczami, lecz nie we wszystkim.

Edytowane przez Boromir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autor książki pt "Jak rozmawiać z chłopem, jełopem", to takie śmieszne, zabawne, uszczypliwe?  Ale analogiczny tytuł książki dotyczącej rozmów z kobietami np: "Jak rozmawiać, ze starą kapciorą", to już nie podejdzie!!  

 

Jeb... cieć-marynat, który obraża własną płeć, czołgając się w błocie aby się tylko podlizać. Żenująca bajeczka, że niby oświecone, ambitne i zaradne tylko w gadce kobiety przyprowadzają na jego "seminaria" swoich beciaków, którzy za tydzień wracają jak bumerang po jeszcze, zabierając swoich miętowych kolegów. 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.