Skocz do zawartości

Autonomiczna dzielnica Seattle


Gołodupiec

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, rycerz76 napisał:

Teraz taka scena w filmie to pewnie ten jak to nazywają rasizm?

Teraz takiej sceny nikt by nie nakręcił a i nie zdziwię się, jak platformy streamingowe ocenzurują i wytną scenę. Netlfix już modyfikował niektóre produkcje. 

 

Smutne, że ciągle żyjemy w świecie radykalizmów. Albo faktycznie rasizm, albo antyrasizm do przesady. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysztof Karoń teraz pewnie ogląda i myśli sobie z uśmiechem: "A nie mówiłem?".

 

To jeszcze nic, to już w USA było w trakcie całego zamieszania związanego z wojną w Wietnamie w latach .60 i 70 XXI w.

Gorzej, że ta hołota to dopiero może zacząć kraść, a te różowe, żądne krwi ludki są też u nas. I u nas nie ma murzynów, więc będą wyzwalać gejów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, cst9191 napisał:

Mówisz o wyjeździe do Afryki? Ciekaw jestem czego oni by nauczyli swoich braci z Afryki.

Nie ma czegoś takiego, jak brat z Afryki. Najbardziej skurwysyńskie traktowanie przybyszom z Afryki fundują nie biali tylko właśnie uciemiężeni Afroamerykanie od pokoleń.

  • Dzięki 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, mirek_handlarz_ludzmi napisał:

Nie ma czegoś takiego, jak brat z Afryki. Najbardziej skurwysyńskie traktowanie przybyszom z Afryki fundują nie biali tylko właśnie uciemiężeni Afroamerykanie od pokoleń.

Nikt nie lubi konkurencji do socjalu, kartek na żywność, parytetów i +punktów za kolor skóry.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, absolutarianin napisał:

Ja naprawdę, zaznajomiłbym się z kilkoma wynalazkami białego człowieka, jeżeli kogoś takie rzeczy kręcą, bo to się może przydać w nadciągającej dekadzie

W pełni się zgadzam. Sam jestem w trakcie robienia pozwolenia na broń. Wysiłek jest porównywalny ze zrobieniem prawa jazdy.

 

Autonomiczni wzięli się też za uprawę ziemi...

https://twitter.com/inteldotwav/status/1271159180171382790

 

Zdjęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BumTrarara napisał:

Nikt nie lubi konkurencji do socjalu, kartek na żywność, parytetów i +punktów za kolor skóry.

Ja akurat nie o tym i byłbym wdzięczny, nie musząc czytać takich sugestii. Przynajmniej nie wprost w odpowiedzi do mnie. Moje dziecko jest w połowie Afrykańczykiem a moja żona czarną Afrykanką.

 

Chodziło mi o mentalność kapo - najgorszymi ciemiężycielami są ci, którzy najgłośniej krzyczą o swoim uciemiężeniu.

Edytowane przez mirek_handlarz_ludzmi
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Obliteraror ile ty masz lat? Bo sądząc po poziomie naiwności twoich wypowiedzi, wiary w demokrację i stabilność dyktaturki nad Wisłą nie dałbym ci więcej jak 30stkę ze świeżym kredytem na karku w wielkim mieście i pracą w korporacji.

 

Chciałem cię wyzwać na mały pojedyneczek do colosseum, no ale z młodzieżą, tak samo jak z małpami bił się przecież nie będę, dlatego pytam.

 

Edytowane przez absolutarianin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, absolutarianin napisał:

ile ty masz lat

2 lata więcej od Ciebie : ) Swoje kredyty już dawno splaciłem. Parę leasingòw mam cały czas. Bo kredyt to narzedzie, bardzo przydatne. Widzisz, problem z osobami Twego pokroju, zabawnymi besserwisserami otumanionymi idiotyzmami szuròw z YT polega na tym, że uważają, iż mają monopol na mądrość, a reszta to bezrozumny motłoch. Oni znaleźli św. Gralla w filmach wariatów, a reszta to poddani Polin.

 

Dla dorosłego człowieka to dosyć zabawne, nie sądzisz? 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, absolutarianin napisał:

To ty stan wojenny na własne gały zarejestrowałeś i jeszcze nie zrozumiałeś, w co tam się gra?

Oczekiwanie od 3-letniego dziecka, że będzie ogarniało otaczającą go rzeczywistość to jest poziom niższy niż owy trzylatek;)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krugerrand oj tam, oj tam, to była metaforo-hiperbola :D Ja jestem 1981 i teoretycznie w grudniu już żyłem i miałem pół roku, ale kolejki po cukier na 50 osób pamiętam. Więc założyłem, że jak on jest 1979 to coś już w życiu widział, co się z gospodarką i walutą działo. Że o takich akcjach:

 

 

to już nie wspomnę, ostatnie miały miejsce jeszcze w latach 80tych.

 

@Obliteraror whatever, no i na kogo będziesz głosował?

 

Sorki wszystkim za off-top.

Edytowane przez absolutarianin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@absolutarianinTeż jestem dzieckiego stanu wojennego, ale 1982. Też pamiętam kolejki do sklepów, puste półki i kartki na żywność, ale do mnie to wtedy zupełnie nie docierało. Docierać zaczęło dopiero w następnej dekadzie, a zrozumiałem to dopiero zapewne w jeszcze kolejnej dekadzie kiedy to wiedza, świadomość czy ogólne rozumienie tego co się wokół mnie dzieje były już na zupełnie innym poziomie. Nastolatek czy student a trzylatek - gdzie Rzym, a gdzie Krym:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.