Skocz do zawartości

Playstation 5


Mordimer

Rekomendowane odpowiedzi

Też pewnie od biedy kupię, bo już nawet nie mam na co pieniędzy wydawać (ach, to niby droższe życie kawalera %-)).

 

PlayStation to marka, a nie te gówniane eksboksy, nie wspominając o wyższości padów PS nad tymi pokracznymi od X, a jak się chce, to i pada od PS można używać, grając na PC. :P 

 

PS to Chad pośród konsol, Xbox to zwykły beciak z mikrogenią.

 

Głównie jednak dla remake'u FF VII. ?

 

Dalej, dalej, portfelu Gadżeta!

Edytowane przez Ważniak
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsole?
Jak można grać na kalkulatorze który kosztuje tyle co myszka i klawiatura do kompa?
Już lepiej Xboxa kupić niż srejstejszyn - xboxowy pad jest super. Chociaż pasuje do PCta i na Pc nie dość że gra się w +60fps to 4k i na full grafice.

 

Niech konsolowcy nie nazywają się graczami.

Jak ktoś prawie nie gra to jak najbardziej - tania konsola i raz na jakiś czas gra. Ale kupowanie tego by grać całymi dniami...

Gracz +60fps pozdrawia.

Edytowane przez Analconda
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Analconda napisał:

Konsole?
Jak można grać na kalkulatorze który kosztuje tyle co myszka i klawiatura do kompa?
Już lepiej Xboxa kupić niż srejstejszyn - xboxowy pad jest super. Chociaż pasuje do PCta i na Pc nie dość że gra się w +60fps to 4k i na full grafice.

 

 

Moment trzeba było czekać i bum typowy pc_fanboy w akcji ?.

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Analconda nie wszystkich stać na kartę graficzną za 6 tysięcy złotych.  Większość komputerów gamingowych oferuje tą samą grafikę co konsola, tak mówią statystyki. Większość osób ma karty graficzne gorsze niż rtx 2060, więc rzadko który gamer PC gra na wysokich detalach w 60 klatkach na sekundę.

Edytowane przez DuchAnalityk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Analconda napisał:

Konsole?
Jak można grać na kalkulatorze który kosztuje tyle co myszka i klawiatura do kompa?
Już lepiej Xboxa kupić niż srejstejszyn - xboxowy pad jest super. Chociaż pasuje do PCta i na Pc nie dość że gra się w +60fps to 4k i na full grafice.

 

Niech konsolowcy nie nazywają się graczami.

Jak ktoś prawie nie gra to jak najbardziej - tania konsola i raz na jakiś czas gra. Ale kupowanie tego by grać całymi dniami...

Gracz +60fps pozdrawia.

Ja mam zarówno pc jak i playstation. 

Oba sprzęty mają swoje plusy i minusy. 

Konsole bardzo lubię i są gry w które o wiele mi się przyjemniej gra na ekranie tv. Tak było np z Wiedzminem 3.

 

Na konsoli grałem też z dziewczyną w diablo 3. Na jednym ekranie we dwoje grę przechodzić było extra. O wiele faniej niż solo na pc. Tak samo fajnie było pograc w bijatyki, albo wyścigi na podzilonym ekranie. 

 

A jak kumpel wpada, to czasami tłuczemy się po mordach w mortal kombat. Wygonie na kanapie z piwkiem pod reka. Na PC byłoby to kiepskie. 

 

Plus jest cały szereg gier takich imprezowych na 4 graczy. Beka niezła i na konsoli bez problemu, ale na PC juztby sie nie dało.

 

Pierwsze okulary VR tez byky na playstation o ile sie nie myle. 

Odpal resident evil 7 na vr. 

Twoim problemem nie będzie ilość klatek na sekundę, tylko to żeby się nie zeszczać za strachu. 

Mam tez gogle do pc i sa cool, ale tamte były pierwsze, dlugo wczensiej. 

Edytowane przez Esmeron
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Esmeron napisał:

Oba sprzęty mają swoje plusy i minusy. 

Racja jednak większość używa tego chyba jako sprzętu do grania w gry tak o.

 

Wtedy Pc to zmasakruje - ale cena wysoka.

Ps/xbox spoko rozrywka za niską cene a Pc dla wymagających.

 

Jednak te 30fps mnie odstrasza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Esmeron napisał:

Ja mam zarówno pc jak i playstation. 

Oba sprzęty mają swoje plusy i minusy. 

Konsole bardzo lubię i są gry w które o wiele mi się przyjemniej gra na ekranie tv. Tak było np z Wiedzminem 3

Co za problem podpiąć PC do telewizora? Żaden. PC jest też dla tych, którzy lubią grzebać przy grach, modować je, zmieniać, ulepszać etc. Konsola to jednak zamknięta struktura. Wiedźmin 3 jest fajny na konsoli. Ale jak zobaczysz go na dobrej karcie graficznej, to jest różnica nieporównywalna. To takie low-med wersji pctowych ustawień.

 

A konsole są świetne, jako handheldy, jak dla mnie. Szczególnie te już otwarte, które pozwalają na uruchamianie masy fajnych homebrew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż. Awanturować się nie będę. 

To jest zresztą wieczna dyskusja. Bezcelowa i bezproduktywna. 

Mam zarówno ps4 jak i mocnego pc. 

Lubię jedno i drugie. Używam jednego i drugiego. 

Sa gry które lepiej funkcjonują na konsoli, sa takie które lepsze sa na pc. 

 

PS. Piracic gier na pc nie trzeba przecież. Nie sa drogie, a obecnie co chwila masz extra promocje. Albo po groszowych cenach, albo wrecz hity za darmo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie konsol to od tygodnia udało mi się spłacić konsolę PS4 i co jakiś czas na niej gram przy czym ją nabywałem z innych pobudek niż nałogowe granie. Poza tym można też włączyć wi-fi i korzystać z YT. Co do walk między pecetowcami a konsolowcami to ja mam to gdzieś mimo że PC z reguły pod względem graficznym wygrywa zarówno z PS4 jak i z Xbox One. Ja raczej na ten moment i na moment premiery nie zamierzam jej zamawiać bo jeszcze PS4 będzie ważny przez kilka lat odchodząc stopniowo do lamusa przez PS5. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mocnego PC oraz PS4 Pro, PS5 pewnie też kupie choćby dla samego Spidermana :D oraz paru innych gier exclusive.
Resztę będę grał na PC. Nigdy nie rozumiałem tych wojenek PC vs PS vs Xklocek, co prawda muszę przyznać, że pad od Xboxa jest trochę wygodniejszy.
No, ale zobaczmy jak sprawdzi się dual sense, cena w moim wypadku jest drugorzędna :D

Edytowane przez Reflux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.