Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, bassfreak napisał:

Ciekawe co to za dorodne piersi i dupa skoro laska ma 170 cm i waży 57kg.

To akurat dobre liczby. Przy odpowiednich proporcjach laska rzeczywiście będzie niezła sztuka.

 

No ale co ja czytam, Arch prawie zawału dostał z podniecenia. Prawie jak odkrycie Atlantydy co to się wyprawia na tym świecie :D

 

Swoją drogą geniusz marketingu bo po takim opisie sam bym poszedł "tak tylko zerknąć" czy mnie tam nie ma.

 

A lista @amber99 łatwiej by było jakbyś chociaż zdjęcia poglądowe do każdej aktorki wstawił :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Komti napisał:

Arch, zamiast się przechwalać (jak to masz w zwyczaju jeśli chodzi o divy i nie tylko) to napisz skąd wyszarpujesz takie sztuki. Doświadczeni bracia piszą, że loteria, ściema, standardy się obniżają, obyczaje upadają, a Ty wyciągasz z lunaparów jakieś ultra lachony girlfriend experience uje muje za jedyne 3 stówy. No weź nie bądź taki ?

Nie jestem żaden Arch, nie wiem właściwie o co Ci chodzi, przyjacielu. Garsoniera i naturalna intuicja. Umiem bardzo łatwo wyczuć ludzi i ich intencje. Wystarczy mi kilka opisów i zaraz znajdę jakąś nieścisłość, coś co mi wskazuje, że diva będzie dobra lub zła - bardzo rzadko się mylę. Najlepsze dupy jakie ruchałem w życiu to były divy.

Jeśli chodzi o jej wygląd:

gorzkie%20gody.jpg

 

To był ten typ laski. Możecie wierzyć lub nie, nie obchodzi mnie to. Najlepiej wydane 3 stówy od dawna. Chyba już nie wrócę bo pod koniec spotkania nie było już tak miło bo ciągle zmieniałem pozycje i ona też powiedziała coś w stylu "No, czego Ty w końcu chcesz" z wyrzutem i zakończyłem spotkanie po tym tekście, bo zrobiło się już mniej miło. No ale początek był zajebisty, laska trochę taka borderline, widać było zmienne nastroje, ale na początku zachęcający uśmiech, zbliżyłem się do niej i pocałunek wyszedł naturalnie. Młoda dupa, z 24 lata, żadna tam ściema z wiekiem.

Mam na oku jeszcze jedną, niestety też za 3 stówy, dlatego odwiedzę ją za jakieś 3 tygodnie, będę musiał podwyższyć czynsz najmu żeby to sobie odbić, ale też coś mi mówi, że może być niezła.

 

Panowie, wyobrazcie sobie - odludna wieś, dom, Ja i taka dupa jak ta laska chodząca nago po domu na co dzień - no po prostu MARZENIE. Coś mnie wzięło żeby do niej zadzwonić i powiedzieć, słuchaj, mam kilka nieruchomości, dobre zarobki, nie musisz tego robić, możesz być moją żoną z intercyzą. Hehe, byłem dla niej tylko kolejnym klientem, ale mam ochotę dryndnąć. Laska Ukrainka, w ogóle do Polek coraz rzadziej chodzę, Ukrainki są najlepsze, zdecydowanie.

 

Jej dorodne piersi i spocona klatka piersiowa, Panowie... to było jak seksualne katharsis i opętanie. Gdybyśmy dalej to kontynuowali, uprawiałbym z nią seks bez końca, aż w końcu powoli zaczęłoby być powtarzalnie i doszlibyśmy w końcu do seksualnego bankructwa.

Edytowane przez filosofe
  • Haha 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, filosofe napisał:

będę musiał podwyższyć czynsz najmu żeby to sobie odbić

Bezdyskusyjnie.

 

Godzinę temu, filosofe napisał:

słuchaj, mam kilka nieruchomości, dobre zarobki, nie musisz tego robić, możesz być moją żoną z intercyzą

?

Proszę wybaczyć. Nie mogłem się powstrzymać.

Tak czy siak, gratuluję wrażeń.

55 minut temu, NoName napisał:

Ahh piękna i młoda Emmanuelle Seigner. Dobry gust kolego. 

Aż wpisałem w google. Faktycznie, bardzo atrakcyjna kobieta.

5qpaj97i43cw_t.jpg

Miło popatrzeć, nawet jak robi kupę w kapuście.

Edytowane przez skuti
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tytuschrypus napisał:

Wydał więcej niż zwykle deklarował i od razu jaka różnica :D 

Niektórzy tutaj zadowalają się byciem boy-toyem starszej od siebie kobiety i dają rady innym o związkach, także niech to będzie taka przeciwwaga do tej skandalicznej hipokryzji i żałości :)

Edytowane przez filosofe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, filosofe napisał:

Niektórzy tutaj zadowalają się byciem boy-toyem starszej od siebie kobiety i dają rady innym o związkach, także niech to będzie taka przeciwwaga do tej skandalicznej hipokryzji i żałości :)

Kurwa, arch, długo wytrzymałeś (i nie mam tu na myśli pobytu u divy) :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tytuschrypus napisał:

Kurwa, arch, długo wytrzymałeś (i nie mam tu na myśli pobytu u divy) :D

Nie rozumiem o co Ci chodzi i czemu mnie nazywasz jakimś archem (?)

Godzinę temu, Libertyn napisał:

Niektórzy płacą 300 za godzinę w klatce i cbt i są wniebowzięci hajem emocjonalnym

No cóż, 95% mężczyzn może pomarzyć o takiej kobiecie na co dzień, ja też, ale za opłatą można te wrażenia mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wojkr napisał:

Tylko się nie zakochaj - 300 zł ...drożej niż żona.

Raczysz żartować? :D Żona = dom, dzieci, wózki, pieluchy, opłacanie jej gdy jest na macierzyńskim, koszty duuuużo większe - a o takiej dupie i takim seksie możesz zapomnieć. Żona 24 lata ma tylko raz ;)

Edytowane przez filosofe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle, rozpracował ktoś archa tak na poważnie?


Raz jest programistą w phpie, potem bawi się w wynajem i jest rentierem.

Raz mówi ile to nie zarabia, a teraz że musi podwyższyć czynsz, żeby odbić sobie za dziwki.

Raz jest mistrzem statystyki, za chwilę rzuca statystykami wymyślonymi na poczekaniu.

Raz brakuje mu ciepła kobiety, za chwilę jest badboyem, który tylko może za to zapłacić bo kobiety nie są go godne.

Raz max za dziwkę 200zł, a potem 300zł to pikuś, ale do odbicia.

 

Raz widząc tyłek prawie się spuszcza na ten widok, ale rżnie długo do upadłego.

Raz mówi, że był w wieloletnich związkach, za chwilę obawia się uwodzenia i związanego z tym odrzucenia i wylicza prawdopodobieństwo jakie wyrzuci mózg związane ze strachem, a znowu za chwilę jest w seksualnym katharsis.


Ktoś coś? :D Pół człowiek, pół legenda, książkę można napisać. ;) 

  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wojkr napisał:

Zależy czego chcesz od życia, od divy poza płatnym sexem nic nie dostaniesz ... o ile jest zdrowa i dba o siebie.

No żona daje Ci "wsparcie" za dość drogą cenę.

Podliczmy:

kupno domu którego normalnie byś nie kupił (bo kupiłbyś np. mieszkanie): 600 tys. PLN.

Dziecko miesięczny koszt: 1 tys. PLN. Żona miesięczny koszt gdy pracuje (zwykle nie dokłada się 50-50): jakieś 500 PLN jak nie więcej, żona miesięczny koszt gdy jest na macierzyńskim: 1500-2000 PLN, bo coś tam dla siebie jeszcze dostaje.

No jak to sobie policzysz to bardzo droga ta miłość, a żona bardzo szybko jest stara i nierzadko po urodzeniu dziecka grubsza.

 

Wiem, że ma to swoje zalety i nie deprecjonuję wartości długich dobrych związków, ale jak chcesz być tak skrupulatny co ile kosztuje to powyżej masz rachunek miłości żony :)

Nie porównuj nawet wydania nawet 1000 PLN miesięcznie na divy do kosztów żony i rodziny bo chyba sobie żarty robisz. Dom, rodzina i dzieci to studnia bez dna jeśli chodzi o koszty i włożoną w to energię.

Edytowane przez filosofe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.