Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, tytuschrypus napisał:

I to mnie właśnie rozczarowało. Miały być max do 200 zł bo więcej się nie opłaca a tu taki temat. 

 

Ideał sięgnął bruku. 

Jeśli ten ideał sięgnął bruku to czego sięgnął ideał o męskości samca redpillersa, jeśli przykładowo związuje się on ze starszą od siebie kobietą 35+? To nawet ciężko mi zrozumieć, gdzie ma jaja taki facet - dla mnie to desperacja level hard.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@arch vel @filosofe To jednak lipa, jeżeli tak grymasiła...

Aż mi przypomniałeś czarnulkę z przed kilku lat. Dziewczyna ok. 27 - 29 lat, ale dobre geny i siłownia zrobiły swoje. Trzymała się nieźle jak na Polkę.

Godziła się na co chciałem, bez słowa grymaszenia. Do tego finał w buzi, który dosysała by w nieskończoność, gdybym jej nie przerwał. Sama podtrzymywała rozmowę, przed i po, bez wyganiania mnie... Do tego kosztowała 150 za godzinę i 100 za 30 min. Szkoda, że perełka zniknęła z rynku. Pewnie ma już bąbla, beciaka i teraz gra cnotkę dla odmiany...

Coraz trudniej o takie, wśród rosnącej liczby oszustek.

Edytowane przez ufo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ufo napisał:

@arch vel @filosofe To jednak lipa, jeżeli tak grymasiła...

Nie grymasiła, robiła wszystko co chciałem, w pewnym momencie jednak się sfrustrowała. Ja w seksie rzadko daję się ponosić emocjom, głównie odbębniam te pozycje i widoki które najbardziej lubię, bez patrzenia na to, czy to się podoba kobiecie. Jestem pod tym względem dość egoistyczny.

Godzinę temu, ufo napisał:

Coraz trudniej o takie, wśród rosnącej liczby oszustek.

Ja tam nie widzę, aby było trudniej. Kilka miesięcy przed pandemią ruchałem za 2 stówy taką dupę, chyba z Ukrainy czy Kazachstanu, miała trochę orientalne rysy twarzy, była taka zbudowana, nie gruba, po prostu taka dziołcha. Też zajebisty seks, heblowałem ile fabryka dała.

Troszkę ceny zaczynają drożeć, to się niestety zgadza, ale wciąż wiele jest za 2 stówy. Stary, przecież gdyby nie divy nigdy w życiu bym tylu różnych kobiet nie wyruchał, uprawiałem już seks z około 30 różnymi kobietami, z czego wiele z nich było zajebistych jeśli chodzi o wygląd, ciało, w tamtym czasie. Chodziłem nawet jak byłem w związkach. 

Ja myślę, że z tego sportu nigdy już nie zrezygnuję, bo po prostu to jest fajne, od czasu do czasu skoczyć do dupy, której normalnie nie wyrwiesz, albo jeśli, to z małymi szansami.

 

W każdym razie z nią przez chwilę się dałem ponieść emocjom, głównie gdy było tak parno i zobaczyłem lśniący pot na jej dorodnych piersiach, poczułem się jakbym kosztował soczystej brzoskwini czy innego orzezwiającego, dzikiego owocu.

 

Jakby takie divy dawały za stówę, to bym chyba co drugi dzień chodził haha.

Edytowane przez filosofe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, filosofe napisał:

Panowie, 

Byłem dziś u jednej divy. Drogo kosztowało, bo aż 300 PLN, raz w życiu tylko tyle wydałem na divę.

Wrażenia... odpadłem.

Porażka cywilizacji łacińskiej tylko kopulacje w ramach małżeństwa sakramentalnego są dopuszczalnym współżyciem. Tyle lat ładownia poprawnych wzorców zostało zmarnowane. Wstydź się, żeby to wiedział twój świadek z bierzmowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, filosofe napisał:

to czego sięgnął ideał o męskości samca redpillersa, jeśli przykładowo związuje się on ze starszą od siebie kobietą 35+

Skąd to wytrzasnąłeś, geniuszu? :D A deklarujesz się że umiesz liczyć. Aha - pytanie kontrolne - dalej nie masz pojęcia kto to arch, prawda? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, rycerz76 napisał:

Porażka cywilizacji łacińskiej tylko kopulacje w ramach małżeństwa sakramentalnego są dopuszczalnym współżyciem. Tyle lat ładownia poprawnych wzorców zostało zmarnowane. Wstydź się, żeby to wiedział twój świadek z bierzmowania.

A czy ja jestem na nie? Ja byłem jak najbardziej chętny na prawilne życie, ale kobiety mnie oszukiwały. Każda z którą byłem gdzieś tam potajemnie mnie robiła w chuja. To nie moja wina, same chciały zdrad i wolności, to ich sprawa. Nie chce mi się dalej szukać świętego Graala bo w niego już nie wierzę. Każda kobieta ma wpisane oszustwo i lenistwo i czerpanie z faceta w krew. No, chyba, że wezmiesz starszą od siebie pulchną kobitką która będzie się cieszyć, że ma takiego rozgadanego boy-toya jak niektórzy. To faktycznie może być inaczej, no ale co za facet by coś takiego robił.

5 godzin temu, Patton napisał:

Arch, ile jeszcze multikont założysz?

Nawet moderator pisze do mnie per "Arch" jakbym był jakimś starym użytkownikiem? Może zróbmy tak, swoje podejrzenia (które dla mnie są zupełnie niezrozumiałe) zachowajmy dla siebie, bo ciężko mi tu pisać będąc ciągle oskarżanym jako multikonto jakiegoś dawno aktywnego usera.

Godzinę temu, tytuschrypus napisał:

Skąd to wytrzasnąłeś, geniuszu? :D A deklarujesz się że umiesz liczyć. Aha - pytanie kontrolne - dalej nie masz pojęcia kto to arch, prawda? :)

Był tu taki user, kiedyś czytałem jak wyjaśniał, czemu bycie boy-toyem z niezbyt urodziwą starszą od siebie kobietą jest jego wyborem, przyznam, że parskałem ze śmiechem czytając to, jak świadomy redpiller może brać starszą od siebie kobitkę dla której jest takim gadułą-boy-toyem dającym jej rozrywkę. Nie wierzyłem, że istnieją aż takie karykatury męskości. Pamiętasz może go, bo coś mi się zapomniało?

 

Edytowane przez filosofe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, filosofe napisał:

Był tu taki user, kiedyś czytałem jak wyjaśniał, czemu bycie boy-toyem z niezbyt urodziwą starszą od siebie kobietą jest jego wyborem, przyznam

Nie kojarzę dalej, za to kojarzę archa który tak kłamał ;) Ale spokojnie, jest na to prosta recepta - po prostu zacytuj to, gdzie tak twierdził i wszyscy się dowiedzą :)

 

To co, nie jesteś archem, twierdzisz? Zupełnym przypadkiem, połączeniem dusz, piszesz o tym samym co on, tak samo jak on. 

 

Kobiety w wieku 35+ jeszcze nie ruchałem, Ty masz raczej większe w tym doświadczenie - chyba, że te swoje panie do 200 zł legitymujesz :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Obliteraror napisał:

Arch ma tutaj rację. Żona jednak kosztuje więcej niż Pani za 300 zł. Ale kto by tam miłość na pieniądze przeliczał.

 

: ))

Miłość która kosztuje. Ciekawa logika.

Godzinę temu, tytuschrypus napisał:

To co, nie jesteś archem, twierdzisz? Zupełnym przypadkiem, połączeniem dusz, piszesz o tym samym co on, tak samo jak on. 

A to ten arch też tak pisał? Możemy prosić o cytat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patton a przed banem możemy zadać archowi kilka pytań? Ja bym zaczął :)

 

@filosofe napisz dla odmiany o tym, co naprawdę nas interesuje:

 

1. Dlaczego z upodobaniem zakładasz już pewnie ponad setne konto na tym forum? 

2. Co czujesz, jak jesteś banowany po raz kolejny? Opisz krótko. 

3. Czy uważasz, że łamanie regulaminu to coś złego, czy traktujesz to jako obywatelskie nieposłuszeństwo? 

3. Czy kiedy zaczynasz pisać to samo na setnym koncie to:

 

a) wiesz, że zostaniesz rozpoznany, ale ignorujesz to

b) myślisz że nie zostaniesz rozpoznany? 

 

4) jeżeli na poprzednie pytanie odpowiedziałeś b), napisz na jakiej podstawie tak sądzisz? 

 

EDIT: po ostatniej odpowiedzi dorzucam jeszcze dwa, choć z gatunku sugerujących:

 

5. Jak to jest pisać o sobie jak o innej osobie? 

6. Czy wiesz, jak objawia się schizofrenia paranoidalna? 

 

Edytowane przez tytuschrypus
  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tytuschrypus napisał:

@Patton a przed banem możemy zadać archowi kilka pytań? Ja bym zaczął :)

Czyli nie możemy uzyskać cytatu potwierdzającego Twoje atakujące oskarżenia.

Godzinę temu, tytuschrypus napisał:

napisz dla odmiany o tym, co naprawdę nas interesuje:

 

1. Dlaczego z upodobaniem zakładasz już pewnie ponad setne konto na tym forum? 

2. Co czujesz, jak jesteś banowany po raz kolejny? Opisz krótko. 

3. Czy uważasz, że łamanie regulaminu to coś złego, czy traktujesz to jako obywatelskie nieposłuszeństwo? 

3. Czy kiedy zaczynasz pisać to samo na setnym koncie to:

 

a) wiesz, że zostaniesz rozpoznany, ale ignorujesz to

b) myślisz że nie zostaniesz rozpoznany? 

 

4) jeżeli na poprzednie pytanie odpowiedziałeś b), napisz na jakiej podstawie tak sądzisz? 

Naprawdę nie wiem jak mogę Ci pomóc kolego, ale gdybyśmy założyli, że jestem tym Twoim nieszczęsnym "archem", to zastanowiłbym się na odpowiedziami wyglądającymi następująco:

1) A dlaczego nie?

2) A co tu czuć? Trzeba założyć nowe i tyle

3) Wy macie swój regulamin, a multikonciarz swój. Każdy swojego przestrzega. Przypuszczam, że on jak najbardziej szanuje Wasze zasady i regulamin, ale co poradzić, że jego własny regulamin jest dla niego ważniejszy?

4) Jeśli ów użytkownik ciągle pisze tym samym stylem, a jednocześnie z łatwością obchodzi Wasze kolejne blokady, to ja bym się poważnie zastanowił, kto tu jest naiwny.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, filosofe napisał:

Czyli nie możemy uzyskać cytatu potwierdzającego Twoje atakujące oskarżenia.

Nie, to my niem izemy uzyskać cytatu potwierdzającego Twoje bajeczki, które już na którymś koncie wypisujesz. Rozumiem, że dalej nie podasz tylko będziesz pluł, ok :)

 

To mnie zaciekawiło:

 

4 minuty temu, filosofe napisał:

Jeśli ów użytkownik ciągle pisze tym samym stylem, a jednocześnie z łatwością obchodzi Wasze kolejne blokady, to ja bym się poważnie zastanowił, kto tu jest naiwny.

Czyli dostałeś bana ze 100 razy dlatego, że ktoś jest naiwny... I jesteś rozpoznawany po jednym poście zwykle i uważasz to za zasługę Twojego sprytu w obchodzeniu blokad... 

 

Zdefiniuj "z łatwością obchodzi" :D

 

5 minut temu, filosofe napisał:

A dlaczego nie?

No bo nikt Cię tu nie chce. Gdyby chciał, nie banowałby Cię. Założyłeś ze 100 kont i próbujesz pisać ciągle to samo. Po co? Racjonalny człowiek ma lepsze uzasadnienie swoich czynności. 

 

7 minut temu, filosofe napisał:

) A co tu czuć? Trzeba założyć nowe i tyle

Na przykład żal, niezrozumienie, radość, satysfakcję. Czy pisząc "trzeba" odczuwasz jakiś imperatyw do głoszenia swoich poglądów w tym konkretnie miejscu? 

 

8 minut temu, filosofe napisał:

Wy macie swój regulamin, a multikonciarz swój.

Czy jeśli chce pisać na tym samym forum, to nie jest częścią tej samej zbiorowości, przez co to nie jest jakiś obcy regulamin, tylko obowiązujący jego? 

 

9 minut temu, filosofe napisał:

ale co poradzić, że jego własny regulamin jest dla niego ważniejszy?

Czyli masz jakiś swój osobisty regulamin, który nakazuje Ci rejestrować się na tym forum? To jest też ciekawe. Czy możesz dokładniej to opisać? Czy to jest jakiś kodeks, jakie tam są jeszcze zasady w Twoim regulaminie? O divach do 200 zł bo więcej się się opłaca i kłamliwym rentierstwie zmieniającym co kilka kont swoje parametry już wiemy. Czy one też są częścią Twojego regulaminu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, filosofe napisał:

Panowie, wyobrazcie sobie - odludna wieś, dom, Ja i taka dupa jak ta laska chodząca nago po domu na co dzień - no po prostu MARZENIE. Coś mnie wzięło żeby do niej zadzwonić i powiedzieć, słuchaj, mam kilka nieruchomości, dobre zarobki, nie musisz tego robić, możesz być moją żoną z intercyzą. Hehe, byłem dla niej tylko kolejnym klientem, ale mam ochotę dryndnąć. Laska Ukrainka, w ogóle do Polek coraz rzadziej chodzę, Ukrainki są najlepsze, zdecydowanie.

Kolego ? ochłoń bo zaraz stworzysz temat ,, zakochałem się w dziwce " mogę Cię lekko sprowadzić na ziemię? Mogę ;). Gdyby nie te 3 stówki ona by nawet na Ciebie nie spojrzała przyznaje nigdy nie byłem na dziwkach, ale bzykałem na prawdę ładne dziewczyny/ koleżanki i po wszystkim te 300 zł by mnie gryzło mocno. Ona Cię traktuje jak klienta w markecie płacisz masz. Da wysportowanemu gościowi z kratką na brzuchu jak i obleśne mu grubasowi co ich łączy? Obaj płacą. 

Edytowane przez Kimas87
Błąd
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, filosofe napisał:

Jeśli ów użytkownik ciągle pisze tym samym stylem, a jednocześnie z łatwością obchodzi Wasze kolejne blokady, to ja bym się poważnie zastanowił, kto tu jest naiwny.

A ja myślę, że nie o to kto bardziej naiwny tu chodzi, tylko kto bardziej żałosny. Administracja, która wciąż musi multikonciarza kasować czy gość, który wciąż te multikonta zakłada? 

Według mnie trochę honoru i godności trzeba mieć, zwłaszcza jak wyraźnie dają ci do zrozumienia, że nie jesteś tu mile widziany. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, manygguh napisał:

Bo się wydaje, że podobne rzeczy pisze?

Błagam, szanujmy się. 

 

45 minut temu, Komti napisał:

jest niekonsekwentny w swoich poglądach

W poglądach na pewno jest konsekwentny :D Ogólnie, bo mógłby dopracować pewne szczegóły, takie jak na przykład to: ile ma mieszkań, gdzie są te mieszkania, na ile lat wziął kredyt, ile miał wkładu własnego i jeszcze kilka innych, bo one na przestrzeni tych lat jak zakłada multi ciągle się zmieniają ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.