Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To nie są poglądy, tylko informacje nt. statusu materialnego jeśli już ;) Jakie to ma znaczenie?

Zresztą @tytuschrypus to co pisze Arch musiało Cię zaboleć, w myśl zasady 'uderz stół a nożyce się odezwą' , bo tępisz go z pełną powagą.

Dla mnie Arch jest swoistą maskotką forum i dostarcza mi rozrywki, zresztą ta wasza przepychanka też. Uważam, że jego wtręt o regulaminie multikonciarza, jest w punkt ?. Ma chłop jaja i za to go szanuję, mam w dupie czy raz pisze, że ma x mieszkań, a raz że y. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Komti napisał:

Ma chłop jaja i za to go szanuję, mam w dupie czy raz pisze, że ma x mieszkań, a raz że y. 

 

To masz niskie kryteria co do osób które szanujesz.

I żadnych jaj nie posiada. Jak jest taki mocny, bogaty i niczego się nie boi, to niech poda swoje prawdziwe dane: imię, nazwisko oraz wklei zdjęcie ;)
A tak nie zrobi tego, bo prawda jest taka, że jest zwykłą cipą, która kryje się pod parasolem ochronnym internetowej pseudo anonimowości.
Pisze bzdury i zakłada multikonta bo wie, że to nie ma żadnych konsekwencji.
Jest tępiony za swoje chujowe, upośledzone, toksyczne zachowanie i ciężkie bajko pisarstwo.

Nie jest żadną maskotką tylko zwykłym debilem, przekonanym o swojej zajebistości. 

Żeby też nie było, czasem ma trafne spostrzeżenia. Czasem potrafi napisać coś sensownego, co ma jakąś wartość, ale robi to czasem w większości wypadków rozpisuje bzdurne teorie, poparte statystykami IDZD a jak śmiesz się z nim nie zgodzić to zaczyna robić się zwyczajnie chamski. Za co zresztą oryginalnie dostał zasłużonego bana.

  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Reflux w okresie ostatnich kilkunastu multikont myślę, że się nieco wyrobił jeśli chodzi o kulturę dyskusji. Jak sam zauważyłeś, zdarzają mu się trafne spotrzeżenia, a za brednie jest wyjaśniany i prostowany?

 

Jprdl, więcej luzu, mniej napięcia w dolnym odcinku kręgosłupa  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Komti napisał:

to co pisze Arch musiało Cię zaboleć, w myśl zasady 'uderz stół a nożyce się odezwą' , bo tępisz go z pełną powagą.

Tak, tak, to na pewno to :D Rozgryzłeś mnie, nie ma co. Zrobiłbyś karierę jako psycholog! 

3 godziny temu, Reflux napisał:

jak śmiesz się z nim nie zgodzić to zaczyna robić się zwyczajnie chamski. Za co zresztą oryginalnie dostał zasłużonego bana.

Dokładnie to. Z całą resztą też się zgadzam, ale to jest imo główna przeszkoda w poważnym go traktowaniu. Można jeszcze dodać jechanie forum w nieprzychylnych BS miejscach, o czym się niedawno dowiedziałem. 

 

Słowo "szacunek" to jedno z ostatnich, jakie mi się kojarzy z reakcją na jego posty ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, nie jestem Tobą zainteresowany, w szczególności pod względem psychologicznym, więc Twoja amplifikacja jest zupełnie nietrafna, a po drugie: 

12 minut temu, tytuschrypus napisał:

Można jeszcze dodać jechanie forum w nieprzychylnych BS miejscach, o czym się niedawno dowiedziałem. 

dowodzi Twojego szczególnego (pytanie czy zdrowego) zainteresowania tą postacią. 

Tak jak już napisałem, ja tę postać traktuję niezbyt poważnie (tak samo czy w ogóle można zupełnie poważnie traktować każdą jedną osobę kryjącą się pod awatarem, której nie poznało się osobiście?). 

 

Mam wrażenie, że jakieś jego kąśliwe uwagi musiały Cię mocno dotknąć, skoro insynuujesz, że mityczny Arch bierze obecnie udział w jakimś spisku trockistowsko-zinowiewowskim... Retorycznie zapytam, czy można Ciebie zatem traktować poważnie skoro sugerujesz coś i jednoczenie nie przedstawiasz jakichkolwiek dowodów? ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, filosofe napisał:

No żona daje Ci "wsparcie" za dość drogą cenę.

Podliczmy:

kupno domu którego normalnie byś nie kupił (bo kupiłbyś np. mieszkanie): 600 tys. PLN.

Dziecko miesięczny koszt: 1 tys. PLN. Żona miesięczny koszt gdy pracuje (zwykle nie dokłada się 50-50): jakieś 500 PLN jak nie więcej, żona miesięczny koszt gdy jest na macierzyńskim: 1500-2000 PLN, bo coś tam dla siebie jeszcze dostaje.

No jak to sobie policzysz to bardzo droga ta miłość, a żona bardzo szybko jest stara i nierzadko po urodzeniu dziecka grubsza.

 

Wiem, że ma to swoje zalety i nie deprecjonuję wartości długich dobrych związków, ale jak chcesz być tak skrupulatny co ile kosztuje to powyżej masz rachunek miłości żony :)

Nie porównuj nawet wydania nawet 1000 PLN miesięcznie na divy do kosztów żony i rodziny bo chyba sobie żarty robisz. Dom, rodzina i dzieci to studnia bez dna jeśli chodzi o koszty i włożoną w to energię.

Dom czy mieszkanie i tak wypada mieć własne - dla swojego bezpieczeństwa, więc tak czy siak trzeba je kupić, ewentualnie dostać w spadku,  to czy ktoś chce mieć rodzinę to już jego prywatna sprawa, jednak nie można wszystkiego sprowadzać do ceny czy wydatków, bo pewne rzeczy są nieprzeliczalne. 

Żona starzeje się tak jak i ty, nie będziesz wiecznie młody, a kwestia poglądów zmienia się wraz z wiekiem, na początku nikt nie chce mieć rodziny, jednak z wiekiem większość myśli o tym by się ustabilizować, zanim zrobią się z ciebie "stare jaja".

To raz, a dwa że niestety ale coraz ciężej jest poznać kobietę o normalnym spojrzeniu na rzeczywistość, która nie przelicza wszystkiego na złotówki a traktującą siebie jako dobro dodane, za które coś się jej należy z racji samego bycia. 

Mimo wszystko osobiście jestem daleki od przeliczania wszystkiego na pieniądze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Komti napisał:

Po pierwsze, nie jestem Tobą zainteresowany, w szczególności pod względem psychologicznym

To po co wypisujesz takie kocopoły na temat rzekomych głębokich a tkwiących we mnie powodów, dla których piszę to co piszę o archu, zupełnie jakbyś nie zauważył tej tony beki, która się przetacza tutaj nie tylko w moich postach bynajmniej? Beka. 

 

41 minut temu, Komti napisał:

insynuujesz, że mityczny Arch bierze obecnie udział w jakimś spisku trockistowsko-zinowiewowskim...

Nie insynuuję, ktoś pisał ostatnio na czacie co pisał o forum na tzw. kanistrowie i do tego piję. Jak screenów potrzebujesz to tam pytaj. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ciekawe, zabawne, dziwne i trochę przerażające zarazem, że to forum dorobiło się już dwóch, odmiennej płci, specyficznych "maskotek", które są w stanie generować wielostronicowe wątki i spory godne większej sprawy.

 

Ja w dalszym ciągu podejrzewam, że te dwie persony są kreacją moderatorów, żeby nam dostarczyć jakiejś porąbanej rozrywki i podkręcić temperaturę :D (mode, pliska, nie banuj za tą opinię xd)

Edytowane przez leto
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.06.2020 o 15:56, wojkr napisał:

kwestia poglądów zmienia się wraz z wiekiem, na początku nikt nie chce mieć rodziny, jednak z wiekiem większość myśli o tym by się ustabilizować

A jeszcze później coraz więcej facetów myśli jak tu się "odstabilizować".

 

Tak to się toczy, tak to się toczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, amber99 napisał:

jeszcze tegan james. jak z tym werdyktem

No chłopie przeglądam Xhamster, Xvideos trzeba czasu na ocenę i werdykt, nawet założyłem sobie tabelkę, według niej oceniam, a w tej tabelce,  punktacja od 1 d 10, ocena cząstkowa, ocena końcowa, oceniam pod kątem m.in:

 

Czy fajna z ryja ?

Cycki prawdziwe czy sztuczne ?

Gang bang.

Bukkake.

Jak idzie anal ?

Czy jest sprawna oralnie ?

Czy ma pizdę nosorożca na twarzy, jak ma - 5 do atrakcyjności, bo mi się to cholernie nie podoba.

Czy umię gotować ?

Czy ma pieprzyki i gdzie np m.in na dupie.

Czy jest krejzolką ?

 

:):)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Boromir napisał:

No chłopie przeglądam Xhamster, Xvideos trzeba czasu na ocenę i werdykt, nawet założyłem sobie tabelkę, według niej oceniam, a w tej tabelce,  punktacja od 1 d 10, ocena cząstkowa, ocena końcowa, oceniam pod kątem m.in:

 

Czy fajna z ryja ?

Cycki prawdziwe czy sztuczne ?

Gang bang.

Bukkake.

Jak idzie anal ?

Czy jest sprawna oralnie ?

Czy ma pizdę nosorożca na twarzy, jak ma - 5 do atrakcyjności, bo mi się to cholernie nie podoba.

Czy umię gotować ?

Czy ma pieprzyki i gdzie np m.in na dupie.

Czy jest krejzolką ?

 

:):)

 

 

Xhamster czy xvideos to marne urywki lepiej daftsex.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, amber99 napisał:

Xhamster czy xvideos to marne urywki lepiej daftsex.com

Co to jaskinia rozkoszy ;) ????

W dniu 12.06.2020 o 15:38, filosofe napisał:

Jeśli istnieje Raj - to musi tak wyglądać.

Pomyśl sobie, gdyby była z koleżanką, tak samo ładną jak ona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.