Skocz do zawartości

Brat - Gej


Jaca

Rekomendowane odpowiedzi

To było rok temu w okresie zimowo-jesiennym. Wracaliśmy z pogrzebu Babci z Rodziną samochodem, nie zapowiadało się na jakieś specjalne wydarzenie.

 

Rozmowa na tylnych siedzeniach z bratem układała się bardzo dobrze - o dziwo, bo zawsze wcześniej się kłóciliśmy przynajmniej raz przez dłuższą podróż.

 

Wtedy Kamil powiedział: "Widzieliście Maćka? Wyglądał jak Grecki Bóg"

Na to ja żartobliwie: "Powiedziałeś to jak taki rasowy pedał"

Na co On spojrzał się na mnie poważnie i powiedział: "Jacek ale ja jestem Gejem"

 

Osłupiałem. Myślałem, że żartuje ale mama potwierdziła mi, że od dawna wie.

Nie wiedziałem co powiedzieć, zacząłem się dopytywać czy jest pewny i od jak dawna się uważa za geja, czemu mi nie mówił. Odpowiedział że jest pewny i od przynajmniej paru lat ma pewność. Byłem pewny, że był hetero - miał kiedyś w końcu dziewczynę, ale odpowiedział, że tylko spróbował żeby mieć pewność.

W sumie nie byłem zły, byłem strasznie ciekawy i podekscytowany, zadawałem mu mnóstwo pytań. Nie mam pojęcia czemu ale pomyślałem, że to polepszy nasz kontakt - do takiego wyznania trzeba mieć zaufanie do drugiej osoby.

 

Z moim bratem spędziłem całe dzieciństwo, to właśnie z nim bawiłem się Action men'ami i czy w pokemony albo power rangersy. Był jak normalny dzieciak, może miał małe odstępstwa od innych chłopców jak np. nie lubił grać w piłkę czy nie lubił samochodów ale nadal był normalny.

 

Tak czy inaczej z bratem mi się żyje bardzo dobrze, ufam mu i od czasu kiedy mi się ujawnił nie kłócimy się prawie w ogóle, jest dla mnie zwykłym człowiekiem jak każdy inny.

 

 

 

 

Napisałem ten temat żeby nietolerancyjni forumowicze spojrzeli na Homoseksualistów z trochę innej strony, czyli jako zwyczajnych ludzi, którzy szukają szczęścia tak samo jak my.
Po za tym oni nie wybierają tego losu tylko on wybiera ich, tacy się rodzą.

 

Pozdrawiam :)

 

 

P.S Co więcej gejom przynajmniej żadna kobieta nie pierdoli nad uchem i nie ustawia życia :D

Edytowane przez Jaca
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Jaca u mnie patrzenie na sprawy homoseksualizmu wygląda dosyć podobnie co u tego Pana:


Jeżeli Twój brat żyje sobie po swojemu nie narzucając swoich preferencji innym na siłę, to ja takich ludzi toleruję, szanuję i nic do nich nie mam, bo mają do tych praktyk prawo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Jaca u mnie patrzenie na sprawy homoseksualizmu wygląda dosyć podobnie co u tego Pana:

Jeżeli Twój brat żyje sobie po swojemu nie narzucając swoich preferencji innym na siłę to ja takich ludzi toleruję, szanuję i nic do nich nie mam, bo mają do tych praktyk prawo.

Mam takie samo nastawienie jak Ty Brzytwa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korwa dostarczył swego czasu dobry kontekst w tej kwestii: "czy widział ktoś kiedyś homosia na paradzie gejów?" czy jakoś tak  :D . No właśnie, homoseksualiści to często zupełnie zwyczajni ludzie, których po prostu natura obdarzyła innymi preferencjami. Tylko tacy lewicowi aktywiści od LGBT i innych "tęczowych armii" strasznie psują im wizerunek. Imo, dobrowolnie i u siebie to mnie nie obchodzi czy ktoś "to" robi z facetem, kobietą, lampą, czy teściową, wolny wybór  ^_^ .

 

PS. Jakby ktoś nie zrozumiał co miał na myśli Korwin wyjaśnienie: Według niego są homosie i są geje. "Homoś" to takie "pieszczotliwe" zdrobnienie od homoseksualisty, natomiast gej to takie zamerykanizowane określenie, na homosia walczącego o "tolerancję" z chujem na wierzchu na paradach równości. Sorki za takie polityczne wtrącenie ale stwierdził też taką cenną rzecz: "homosie popierali Hitlera - i zostali oszukani. Popierali bolszewików - i Stalin ich wykończył. Obecnie popierają Unię Europejską..."

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie to ze ten teges ale...

pierdolenie typu "mi to nie przeszkadza dopóki sie nie afiszuja"

NIECH SOBIE KAZDY KURWA W DUPE WSADZI  I NIECH SIE LEPIEJ ZASTANOWI CZY NIE JEST SYMPATYKIEM TVNU


choroba psychiczna to choroba psychiczna.kiedys sie to leczyło...ale ja bym nie leczył.odrazu kula w łeb i wpizdu do piachu skurwysynów i jakich kolwiek sympatyków którym wykolejeńce nie przeszkadzaja.

zmieniono w zeszłym roku kody i pedofilia nie jest choroba psychiczna jest orientacją.nie długo kurwa Trynkiewicza beda na piedestał stawiac jako hajera przodowego ruchania dzieci.


a nie no chuj Polański zydek ruchał 13.wkońcu to taki wybitny rezyser ze mozna mu wybaczyc%-)


 

Edytowane przez Pikaczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pika im więcej będziesz walczył tym więcej bendą pierdolić o braku tolerancji i zyskiwać poparcie w postaci mediów.

W naszym jakże ksenofobicznym i nietolerancyjnym kraju i tak za dużo nie podziałają.

Tęczy już NIEMA .

Choć u ruskich nacjonaliści ich tępią i to bezkarnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi geje nie przeszkadzają zupełnie - ja im w pewnym sensie współczuję. Rodzi się gość i podobają mu się faceci - musi się ukrywać, nie może żyć jak chce, to nic ciekawego. Ale trzeba rozróżnić geja który nie narzuca swojej orientacji, od krzykaczy z hujami na wierzchu na paradach - co jest wstrętne. 

 

Może zrobię tu kącik dla gejów?

 

Pikacz - ale dlaczego ich tak nienawidzisz? Zrobili Ci coś?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa razy byłem podrywany przez geja. Dwa razy w bardziej kulturalny sposób niż to robią kobiety. Nad jedną propozycją nawet się zastanowiłem :D Opisana na forum.

 

Nie mam nic do nich. Niech sobie żyją. Ci, którzy się z tym obnoszą i są spedaleni "społecznie" to zasługują na cios w szczękę :)

 

To tyle. Żadnych negatywnych emocji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie interesuje mnie to kto jakie ma preferencje do czasu gdy tego nie narzuca innym , a  w szczególności dzieciom.

 

Przykłady;

 

1 Nauczyciel w szkole mówi, dzieci są różni ludzie, mają różne preferencje seksualne, nieliczni preferują osoby tej samej płci,nie należy ich poniżać czy prześladować

 < - to jest ok

2 Nauczyciel w szkole mówi: mamy dziś gościa, pan X , opowie wam jak fajnie być gejem, po czym wbijana salę pan X i opowiada jak fajnie , jak zajebiście, że powinni spróbować, że jest wielu zamożnych gejów, że to ułatwia karierę <- to jest propaganda temu mówię stanowcze nie

 

Jak ktoś mówi, że homoseksualizm jest zawsze wrodzony to się myli, może zostać wykreowany.

 

KGB miało specjalny wydział gdzie szkolono agentów "seksualnych" mających na celu zbliżać się do określonych osób, uwodzić i inwigilować, część z nich normalnie wysyłana na zachód do pracy w burdelach.

 

Tam szkolono agentów i agentki w obrębie między innymi zachowań homoseksualnych i seksu homoseksualnego i uczono czerpać z tego przyjemność. Czyli normalnie robiono pranie mózgu.

Ci lewacy, którzy tak prą na promocje innych orientacji doskonale o tym wiedzą, jak mówią że nie można kogoś zrobić homoseksualistą to kłamią, problem ten sowiecka nauka rozwiązała już dawno.

 

Większość "studentów" ośrodka KGB w Wierchnoje to byli młodzi ludzie (w 80% chłopcy poniżej 20 roku życia). Uczono ich przez kilka lat, głównym celem szkolenia było pozbawienie zachamowań w zachowaniach seksualnych. Jak ktoś jest zainteresowany tematem niech poszpera w internetach.....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie ciekawi sprawa w drugą stronę, czy aby na pewno nie da się z geja zrobić hetero? Bo co jeśli ktoś by chciał dobrowolnie przestać być homosiem? Przymus oczywiście byłby zły, nie można nikogo "leczyć" na siłę, zwłaszcza jeśli nie stanowi zagrożenia. Podejrzewam jednak że nawet jeśliby istniała jakaś terapia, byłoby to zbyt nie poprawne politycznie, żeby to dopuścić. Bądź co bądź dla nauki i medycyny taka cenzura to duża strata.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Enemy są skuteczne terapie, w wielu stanach USA funkcjonują ośrodki leczenia. Oczywiście każdy ma prawo być homoseksualistą i takie terapie to kwestia własnego wyboru.

 

Aczkolwiek środowiska lewicowe w USA walczą z tym zaciekle od samej góry począwszy.

 

http://wyborcza.pl/1,75477,17752424,Obama_potepia_proby__leczenia__mlodych_ludzi_z_homoseksualizmu.html?disableRedirects=true

 

http://www.se.pl/wiadomosci/swiat/zakaz-leczenia-homoseksualizmu_283259.html

 

http://www.bibula.com/?p=44858

 

http://www.piotrskarga.pl/ps,4000,2,0,1,I,informacje.html

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie głupota, jak będą zakazywać terapii, to i tak zawsze będzie funkcjonował jakiś czarny rynek w tym względzie. A tak na legalu, to zawsze mogłoby to zostać bardziej profesjonalnie zbadane, z uwzględnieniem potencjalnych skutków ubocznych itd. Właśnie przez zakazy i cenzurę tworzą się różne pseudoterapie i kontrowersyjne zabiegi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.