Skocz do zawartości

Sześciu czarnoskórych studentów na Ukrainie protestowało przeciw rasizmowi, wiceprzewodniczący rady miejskiej zaproponował ich deportację


Rekomendowane odpowiedzi

https://kresy.pl/bez-kategorii/szesciu-czarnych-studentow-zorganizowalo-protest-w-tarnopolu-na-ukrainie-wiceprzewodniczacy-rady-miasta-chce-ich-deportacji/

 

I tak się powoli żyje na tej ukrainie. 

Przypomniał się kawał z puentą: "u nas niegrów niet". ?

 

Ostatnio też minister Ghany zaproponowała, że jeżeli jakiś czarnoskóry czuje się dyskryminowany w USA, może się sprowadzić do Ghany i w ramach budowania diaspory "make Afrika great again"

Wrzucam to tylko jako ciekawostkę ze względu na to, że reakcja jest tak odmienna od tego co można zaobserwować w mainstreamowych mediach.

 

  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minutes ago, Dworzanin.Herzoga said:

Ostatnio też minister Ghany zaproponowała, że jeżeli jakiś czarnoskóry czuje się dyskryminowany w USA, może się sprowadzić do Ghany i w ramach budowania diaspory "make Afrika great again"

Ghana to jest spoko kraj, mam stamtąd kumpla. Ludzie pracowici i prawdziwi chrześcijanie (rozumiejący naukę Jezusa) a nie jacyś faryzeusze w jarmułkach. Niestety Afryka bardzo się różni w obrębie swoich poszczególnych satrapii.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

https://kresy.pl/bez-kategorii/szesciu-czarnych-studentow-zorganizowalo-protest-w-tarnopolu-na-ukrainie-wiceprzewodniczacy-rady-miasta-chce-ich-deportacji/

 

I tak się powoli żyje na tej ukrainie. 

Przypomniał się kawał z puentą: "u nas niegrów niet". ?

 

Ostatnio też minister Ghany zaproponowała, że jeżeli jakiś czarnoskóry czuje się dyskryminowany w USA, może się sprowadzić do Ghany i w ramach budowania diaspory "make Afrika great again"

Wrzucam to tylko jako ciekawostkę ze względu na to, że reakcja jest tak odmienna od tego co można zaobserwować w mainstreamowych mediach.

 

A my uważamy, że Ukraina jest poniżej naszych standardów.

Niech wracają jak im tak niedobrze. Wypad.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Analconda napisał:

No i prawidłowo.

Chociaż Ukrainki chyba zadowolone nie będą haha.

Znajomy - obywatel Konga - mówił mi, że z tą wschodnią ścianą wcale nie jest tak różowo, jak to przedstwiają na youtube. Owszem, chętne panie zawsze się znajdą (jak wszędzie), ale Ukrainki czy Białorusinki zachowują pewną rezerwę wobec czarnych/Arabów. Podobno presja społeczna jest silniejsza niż np. w Polsce. Bo ogólnie w Polsce i na Zachodzie - jak się dowiedziałem - kolega kosi białe panny niczym Simon Mol. ;) A na Wschodzie znacznie trudniej, bo przeciętnie kobiety są bardziej nastawione na stałe (a najlepiej formalne) związki.

Co do protestów (i protestu) - co by się nie działo, na każdy argument czarnego czy innego Azjaty można odpowiedzieć kontrargumentem o berberyjskim handlu białymi ludźmi, o najazdach Osmanów, Seldżuków, Arabów, Mongołów etc. Jeżeli ktoś się czuje za mało wydymany w dupkę, to niech ich przeprasza za to, że żyje. Ja nie zamierzam, moje sumienie jest czyste. 

Edytowane przez zychu
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, zychu napisał:

Co do protestów (i protestu) - co by się nie działo, na każdy argument czarnego czy innego Azjaty można odpowiedzieć kontrargumentem o berberyjskim handlu białymi ludźmi, o najazdach Osmanów, Seldżuków, Arabów, Mongołów etc. Jeżeli ktoś się czuje za mało wydymany w dupkę, to niech ich przeprasza za to, że żyje. Ja nie zamierzam, moje sumienie jest czyste. 

Wreszcie ktoś to napisał. Bo już chciałem popełnić epopeję.

Właśnie. Może mongołowie powinni nas całować po butach...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro im aż tak źle to po ch.. się tam pchają? Widać że pewne siły wciąż pracują nad mentalnością wschodniego sąsiada. Za jakieś kilka lat jak świat przetrwa zapewne będą "śpiewać " tak jak nasi pożyteczni thebile z Poznania sami robiąc jakieś inne dramy na betonie. 

Edytowane przez thyr
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasizm rasizmem, a to że pewne grupy, próbują wykorzystać sytuacje z USA do wywoływania zamieszek - to już inna bajka. Jak dla mnie to nie ma czego szukać na Ukrainie, ani dobrych szkół, ani pracy, no chyba że jako najemnik, lub w firmie ochroniarskiej - nieźle płacą, szczególnie byłym żołnierzom jednostek specjalnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, thyr napisał:

Skoro im aż tak źle to po ch.. się tam pchają? Widać że pewne siły wciąż pracują nad mentalnością wschodniego sąsiada. Za jakieś kilka lat jak świat przetrwa zapewne będą "śpiewać " tak jak nasi pożyteczni thebile z Poznania sami robiąc jakieś inne dramy na betonie. 

Żyjemy w zglobalizowany świecie, teraz te wszystkie ,,wolne ptaki" latają sobie tam gdzie chcą i kiedy chcą. Oczywiście są zapatrzeni w siebie i uważają, że ich poglądy są uniwersalne, jedynie słuszne i wszelkie bariery kulturowe jakie napotkają na swojej drodze muszą zostać zniszczone i zastąpione ich wartościami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zauważcie jaką propaganda ma moc. 

 

Dawniej murzyn był przedstawiany w taki sposób, że jakby Pani z nim poszła w tango, to by się ze wstydu utopiła a dziś, to jest nie jako niczym order, że zaliczyła czarnoskórego. 

 

Poza tym, rozumiem iż czarnoskórzy potępiają również rasizm skierowany do białych? ?

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minutes ago, SzatanKrieger said:

Dawniej murzyn był przedstawiany w taki sposób, że jakby Pani z nim poszła w tango, to by się ze wstydu utopiła a dziś, to jest nie jako niczym order, że zaliczyła czarnoskórego. 

Lansowanie i trendy. Kobieta często pójdzie za tym, co akurat chwilowo modne. Teraz jest moda na czarne rapsy itd. Jest to promowane wszędzie. Plus pedagogika wstydu: nie uciekaj od czarnego, bo to rasizm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, zychu napisał:

 

Co do protestów (i protestu) - co by się nie działo, na każdy argument czarnego czy innego Azjaty można odpowiedzieć kontrargumentem o berberyjskim handlu białymi ludźmi, o najazdach Osmanów, Seldżuków, Arabów, Mongołów etc. Jeżeli ktoś się czuje za mało wydymany w dupkę, to niech ich przeprasza za to, że żyje. Ja nie zamierzam, moje sumienie jest czyste. 

Ale tu nie chodzi o argumenty.

Tu chodzi o emocje, o wywołanie zbiorowej histerii.

 

Żadnej dyskusji - z lewakiem czy roszczeniowym przedstawicielem którejś z mniejszości - argumentami nie wygrasz.

Zakrzyczy Cię atakami i wyzwiskami, a emocjonalne kobiety i spermiarze zapamiętają tylko to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SzatanKrieger napisał:

Poza tym, rozumiem iż czarnoskórzy potępiają również rasizm skierowany do białych?

Taaa, a osoby w Polsce "protestujące" przeciw "rasizmowi" protestują przeciwko porywaniu białych przez czarnych z Boko Haram, mordowaniu białych farmerów w RPA, protestują też przeciw 447, ACTA2, żądają zadośćuczynienia od niemców za zbrodnie wojenne, od rosjan z resztą też, walczą o dekomunizację, prawdę o niemieckich obozach koncentracyjnych, Jedwabnem itd.

 

A tak na serio, ile osób zmieniło profilowe na polski filtr po zbrodni w Smoleńsku (nie, nie jestem pisowiec) czy innych wydarzeniach w Polsce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

I tak się powoli żyje na tej ukrainie. 

Przypomniał się kawał z puentą: "u nas niegrów niet". ?

 

Z jednej strony radny ma rację, z drugiej strony ten pieprzony Banderyzm na Ukrainie, który cały czas kwitnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 hours ago, SzatanKrieger said:

Poza tym, rozumiem iż czarnoskórzy potępiają również rasizm skierowany do białych?

Rasizm skierowany do białych, to już nie jest rasizm ;)

Jedynie stosując femi-nazi-lewo-mowę, może być co najwyżej "pozytywną dyskryminacją". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.