Skocz do zawartości

Tomasz Komenda "upolowany"


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Schemat ukazany w filmie jest tak oklepany, że aż boli.

Żal mi tego chłopaka bo nie dość, że dostał od systemu i osadzonych po psychice to teraz będąc zupełnie niedoświadczonym z kobietami władował się w niezłą kichę.

 

Trochę zaspojleruję:

 

1. Pan Tomasz zakłada profil na portalu randkowym ale jakoś nie może się zdecydować ale nawiązuje kontakt z samotną mamusią dwójki pociech.

2. Pani ma dzieci po związku z bad boyem, przy którym doświadczała "przemocy domowej".

3. Wizja 18 milionów PLN odszkodowania i możliwości zupełnego owinięcia wokół palca niedoświadczonego z kobietami chłopaka musiała bardzo motywująco zadziałać bo pani sama zaczepiła go na ulicy i już nie wypuściła z rąk.

 

Resztę zobaczcie sami.

Pada tu tyle oklepanych zwrotów, że rzygać się chce.

 

https://uwaga.tvn.pl/reportaze,2671,n/tomasz-komenda-na-wolnosci-jak-wyglada-teraz-jego-zycie,322440.html

  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Haha 1
  • Smutny 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda chłopaka :(

Obawiam się, żeby ta dziewczyna go nie wykorzystała na kasę, potem mu powie, że nic do niego nie czuję, chcę alimenty za pogarszający się standard życia, albo wracam do byłego i powie kulturalnie wypier......aj.

W pierwszej kolejności powinien zadbać o swoje geny, a nie o cudze.

Obym nie miał racji.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie szkoda mi tego faceta. Przecież wiadomo, że dla kobiet to jest tylko bankomat. Mogłyby sobie odpuścić chociaż w tym przypadku dojenie faceta. No ale wiadomo, kobieta sobie zracjonalizuje wszystko jeśli chodzi o kwestie $$$. To tak jakby niewinną kobietę tak wrzucić do pierdla na 20 lat a potem po wyjściu z paki jeszcze wrzucić ją do friendzona i ruchać, korzystać. Na końcu porzucić. Nie miałbym serca.

Edytowane przez self-aware
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że dopiero co wyszedł na wolność, więc nie zna życia i wolność to dopiero początek jego drogi życiowej.

 

Tyle, że akurat miłość dla kasy to niewiadomo czy jest, bo jemu jeszcze tych pieniędzy nie zasądzono. Chemia działa i jeszcze trochę będzie działać. Później gadzi mózg zrobi swoje. Jak dostanie ten hajs to potrwa to zapewne trochę dłużej, jak dobiją do 45-50lat to będą za starzy, żeby się rozstawać i szukać kolejnych przygód. Nie byłbym więc tak prosto sceptycznie nastawiony.

 

Co do samego chłopa, bardzo mi go żal. Ludzie, którzy go tak urządzili powinni przykładnie zostać skazani za to samo, żeby wiedzieli jak kogoś urządzili.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Ivar napisał:

Pada tu tyle oklepanych zwrotów, że rzygać się chce

I dlatego, obecnie nie jestem w stanie tego oglądać. 

 

8 godzin temu, $Szarak$ napisał:

Kobieta mu teraz niezbyt potrzebna, ale szuka tego oparcia

W ogóle mu nie jest potrzebna i uważam, że do końca jego dni to szkodliwy pomysł. Te pieniądze "powinny" być, aby na nowo w jakimś stopniu zobaczył, odkrył piękno świata. Kupić dom na wsi, z dala od ludzi, rower, las, jakkolwiek dziwnie to zabrzmi - siłka, niech zmęczy się wykrzyczy, wypłacze i za parę lat mógłby sam stanąć na nogi, zacząć zwiedzać, oglądać zachody słońca, może jakąś farmę, małe ranczo. 

Nie no kurwa Żaneta i chuj.

 

Ten człowiek nie jest w stanie zapewne sam podejmować żadnej decyzji! Jak go wyroluje, to on już w życiu nikomu nie zaufa. I pewnie jego matka nawija, oh niech chłopak ułoży sobie życie.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega szkoda mi tego gościa. Wiadomo, że kobiety polują na niego, bo wizja kilkunastu mln zł odszkodowania powoduje u nich galaretę między nogami. Z tego co wiem on ma braci powinni oni mu ten pomysł wybić z głowy. Niech idzie na dziwki, bzyka wszystko ale nie związki. Raz kompletny brak doświadczenia a dwa to tylko skok na kasę. Z całym szacunkiem dla niego on nie jest przystojny wręcz powiedziałbym fizycznie nie atrakcyjny, wychudzony do tego psychika nie do naprawienia. Szkoda mi go, ale jego bracia powinii zrobić wszystko aby wybić mu z głowy jakiekolwiek związki szczególnie z mamusiami z bombelkami. 

Edytowane przez Kimas87
Błąd
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mu życzę, żeby go tylko nikt nie wyrolował na kasę. Ani rodzina, ani kobieta, ani znajomi. Mam nadzieję, że ma kogoś, kto mu odpowiednio doradzi jak na nowo rozpocząć życie, aby się nie roztrwonić majątku i nie popaść w złe towarzystwo.

 

Facet jest bardzo naiwny (jak my wszyscy na początku tej drogi), uwierzył w przypadkowe spotkanie na ulicy z osobą, z którą wcześniej pisał ale kontakt się urwał; wszedł w związek z kobietą (po przejściach) z dwójką dzieci; chce z nią dziecka ponieważ uważa, że wzmocni to ich uczucie... Mam nadzieję, że nawet jeśli zostanie beta-bankomatem, to niech przynajmniej będzie szczęśliwy w tym związku.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, $Szarak$ napisał:

W innych słowach nie raz pewnie został w pace zgwałcony. 

Biedny chłopak, straszne co go spotkało, nie do pojęcia dla przeciętnego człowieka. Brawo dla tych co krzyczą #Wolne sądy.

20 minut temu, trop napisał:

To że go wydyma na kasę akurat jest pewne. 

Napisałem wcześniej, żebym się mylił. Tylko jest druga kwestia, jak chce mieć dzieci, niech najpierw zadba o swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
1 godzinę temu, Pacman napisał:

Z tego co widzę to odszkodowania jeszcze nie ma, więc czy komentarze że babeczka poleciała na kasę są słuszne?

 

Jak otrzyma to naście milionów to się fajnie podatnicy złożyliście na te bombelki. 

Tak, są słuszne ponieważ cała historia poznania się tą kobietą jest bardzo podejrzana, a te pieniądze zostaną mu przyznane prędzej czy później, a póki co żyje z renty specjalnej (słusznie) przyznanej przez premiera.

 

Co zrobi z pieniędzmi, to nie nasza sprawa. Równie dobrze może wysłać połowę dla Rydzyka, Sorosa, Margot, uchodźcom z Afryki itp. Jednak każdy by chciał, żeby facet nie dał się wykorzystać finansowo. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.