Skocz do zawartości

Tomasz Komenda "upolowany"


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 13.06.2020 o 22:33, Ivar napisał:

3. Wizja 18 milionów PLN odszkodowania i możliwości zupełnego owinięcia wokół palca niedoświadczonego z kobietami chłopaka musiała bardzo motywująco zadziałać bo pani sama zaczepiła go na ulicy i już nie wypuściła z rąk.

 

A kto za to finalnie zapłaci?? My podatnicy...

Powinien sędzia i prokurator z własnej kieszeni zapłacić... 

Chociaż wątpię by mu aż 18 mln PLN dali. Jak nie wyciągnie minimum 5 mln PLN to cwana madka go kopnie szybciutko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.09.2020 o 10:08, Pacman napisał:

Z tego co widzę to odszkodowania jeszcze nie ma, więc czy komentarze że babeczka poleciała na kasę są słuszne?

 

 

Jeśli nawet na kasę nie, to rozgłos w sprawie też nie w kij dmuchnął. Pochwalić się pani może w "sołszalmidiach", że złowiło się szeroko rozpoznawalnego gościa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że pasuje mu taka sytuacja -tj. wraca do domu po wielu latach a tam dzieci przy stole uśmiechnięte. Rodzina w wersji instant :)
Zwróćcie uwagę gdzie Wy byliście 3-4, 5 lat temu. A on ma 18 letnią  wyrwę w życiu i przez ten czas idealizował sobie kobiety pewnie.

Edytowane przez Personal Best
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech biedny chłop. Kobieta to typowy pasożyt z dwójką kaszojadków z różnymi ojcami. Zupełny przypadek, że przykleiła się do gościa z dobrymi perspektywami na majątek plus rozpoznawalność w PL. 

Dziwne, że bracia lub koledzy nie wybili mu z głowy tego pasożyta. Chyba, że sami sa takimi beciakami ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam jak będzie, róbcie screeny.

Od momentu jak pierwsza złotówka (nie ważne czy 18,5 czy milion) wpłynie na jego konto , ręce położy na tym to Karynisko. Ona będzie decydować gdzie kupić dom, jaki samochód itp. skończy się to po dwóch, góra trzech latach tłumaczeniem że "on jednak ma zarysowana za bardzo psychikę po tym więzieniu, wysoki sądzie ja się starałam ale dla dobra dzieci nie mogę z nim mieszkać i wnoszę o rozwód".

A następnie wyrucha go w dupala bardziej niż te gity w celi. Tomcio zostanie w ostatnim dresie , spakowany z mieszkania w torbę sportową, z orzeczeniem że ma płacić alimenty a dziecko to może co najwyżej zadzwonić do niego, jak akurat Karyna nie uzna że jest chore.

 

Kurs na to zdarzenie u bukmachera oscylowałby pomiędzy 1,06 a 1,10.

 

Edytowane przez EricCantona
  • Like 5
  • Dzięki 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To oczywiste, że wprawna żmija, manipulantka z łatwością wyroluje Pana Tomasza. Tylko On sam wie, co przeżył, Pani da mu bliskość, obietnice miłości i gość zgubiony. Ktoś wyżej wspomniał, że jego rodzina, a w szczególności brat powinni go przestrzec przed zagrożeniami, jakie niesie za sobą ten ślub — ja się z tym nie zgadzam. Wątpie, że On posiada taką wiedzę i doświadczenie. Brat Pana Tomasz sam na pewno jest ofiarą tego niesłusznego oskarżenia. Zapewne spotkał go ostracyzm społeczny, był wytykany palcami z takim bagażem trudno o kontakty z kobietami, a jeśli jakaś dziewczyna nie oceniła go z góry, to sam pewnie uznał ją za wyjątkową.

IMO. osoby pokroju Grzegorza Głuszaka lub Zbigniewa Ćwiąkalskiego mogą mu dobrze doradzić w tej materii, na pewno są bardziej obyci w tej materii. Ten drugi w jednym wywiadzie wspomina o zagrożeniu, jakim są kobiety czające się na odszkodowanie Tomasza — chyba że intencje Pana Zbigniewa, Ministra Sprawiedliwości z lat, w których skazywano Tomasza, nie są zupełnie uczciwe. Inna sprawa czy Tomek posłucha tych porad.

Co do samej wybranki Tomasza, to jeśli ma zamiar wyrolować człowieka, który został tak skrzywdzony, jeśli chce mu jeszcze dołożyć, to nadaje się tylko do "wilka" i na pokarm do zoo, bo jest ZEREM.

 

W dniu 12.09.2020 o 13:52, Lukas3k napisał:

A kto za to finalnie zapłaci?? My podatnicy...

Powinien sędzia i prokurator z własnej kieszeni zapłacić... 

Chociaż wątpię by mu aż 18 mln PLN dali. Jak nie wyciągnie minimum 5 mln PLN to cwana madka go kopnie szybciutko.

Może i tak. Tylko kto jak nie "MY" w takich sprawach wywołujemy presję społeczną na jak najszybsze złapanie winnego, wygodnie siedząc przed TV, kto jak nie "MY", na pierwsze doniesienie medialne, którego wiarygodności nie możemy sprawdzić, osądzamy człowieka i życzymy mu spalenia na stosie? Kto przez tyle lat wytykał palcami Tomasza i jego rodzinę? Poza tym lepiej, żeby, żeby 18 baniek trafiło do człowieka, któremu  się należą, niż na budowę kolejnych marmurowo — granitowych gmachów dla urzędasów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Kali(NIE)baka napisał:

Co do samej wybranki Tomasza, to jeśli ma zamiar wyrolować człowieka, który został tak skrzywdzony, jeśli chce mu jeszcze dołożyć, to nadaje się tylko do "wilka" i na pokarm do zoo, bo jest ZEREM.

Wystarczy odpowiednia kampania medialna i wybranka robi za poszkodowaną - tak jak opisał to jeden z Braci.

Edytowane przez Perun82
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
W dniu 13.06.2020 o 22:33, Ivar napisał:

Schemat ukazany w filmie jest tak oklepany, że aż boli.

A teraz z najnowszych informacji:

 

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/wroclaw/tomasz-komenda-wywalczyl-odszkodowanie-za-niesluszny-wyrok/dfyn9b2?utm_source=fpfakt&utm_medium=social&utm_campaign=fanpage

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, IBRA napisał:

Ona nie taka głupia dwa sobie z nim zrobi. Chyba dwa już ma z poprzedniego.

No i będzie gość płacił na 4, bo z tego co wiem sąd rodzinny na dzieci z poprzedniego związku też może nowemu "tatusiowi" przykleić mimo, że nie jego - stwierdza się, że był związek emocjonalny, nowy "tatuś" był ważna osoba w życiu bombelka, spadła stopa życia dziecka i siup. Więc 4 razy 5k i mamy spokojne, dostatnie życie dla mamusi.

 

Ale nie piszmy czarnych scenariuszy. Może ma kto mu podpowiedzieć jak się zabezpieczyć finansowo.

 

A książkę wysłać można mu zawsze. Na naukę nigdy nie jest za późno.

Edytowane przez FraterPerdurabo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@yrl uprzedziłeś mnie z tym linkiem :)

 

 Z drugiej strony wcale się gościowi nie dziwię, że dał się owinąć tej pani. Gdzie miał się nauczyć relacji damsko-męskich, skoro całe dorosłe życie przesiedział w pudle?

 

W artykule pisze, że poznał tę Panią na portalu randkowym. My na forum wiemy jakiej jakości damy się tam pojawiają...

 

Współczułam mu tego, co go spotkało i tak zaczęliśmy ze sobą korespondować. Ten kontakt się kilkukrotnie nam urywał, ale naprawdę zaiskrzyło, dopiero gdy spotkaliśmy się przypadkiem na ulicy" - wyznała.

 

Zupełnie przypadkiem go spotkała na ulicy :D

 

Tak oto spotkał się mężczyzna po przejściach z kobietą z przeszłością. Nowa sympatia Komendy tkwiła kiedyś w toksycznym związku z mężczyzną, który dopuszczał się wobec niej przemocy. //to wersja kobiety, a wersja jej ex faceta?

 

Uwagę Anny Walter w Tomaszu Komendzie zwróciło jego spojrzenie. Podczas konwersacji okazał się bardzo dojrzały. Serce kobiety zaczęło bić mocniej. "Jest wiele rzeczy, które mnie w nim ujęły. Spojrzenie przede wszystkim, pierwsze było takie hipnotyzujące strasznie, a później rozmowa. No i jego dojrzałość, to, jaki ma światopogląd, podejście do życia. Wszystko praktycznie" // money, money, money

 

 

@Gościu "Chcieli założyć rodzinę z gromadką dzieci. Ich marzeniem stała się też ceremonia ślubna." //Szybko poszło innymi słowy.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Niesłusznie skazany przyznał, że być może pieniądze "zawrócą mu w głowie", jednak w tej sprawie może liczyć na narzeczoną Annę Walter.

 

 "Może tak być, że pieniądze zawrócą mi w głowie, nie wykluczam tego, ale mam osobę, która będzie mnie pilnować. Chciałbym wyjechać, kupić dom i żyć, bo wszystko, co chciałem mieć, to mam: rodzinę, syna, kobietę, wszystko jest OK. Chciałbym, żeby było zamknięcie raz na zawsze, żeby ludzie żyli swoim życiem, a nie moim. Chciałbym, żeby taka historia już się nie powtórzyła" - stwierdził mężczyzna.

 

 

Oj będzie pilnować. 

Oj będzie .🤑🤑🤑

  • Like 2
  • Haha 2
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.