Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@ColemankaCzytając takie wypociny ad personam libido spada mi poniżej zera;) I tak między nami mówiąc: dobrze mi z tym:P Być może dlatego, że ja już swoje w życiu wyruchałem. Tak trzymaj.

 

PS: tego typu wpisy sprowadzające wszystko do jednego dużo więcej mówią o tobie niż o mnie.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Wielokropek napisał:

Nadal ciężko mi uwierzyć, w ten rodzaj kurtuazji u 36latka, "dojrzałego" 36latka, który  z całą pewnością nie widział jak ona na niego leci ;) 

 No i co, że widział? Oboje są dorośli i decydują za siebie. Gdyby jedno z nich z takich, czy innych powodów nie chciało,  to miziania by nie było. Czemu on miałby decydować za nią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Eloquence said:

@Kimas87 cóż, wiem lepiej jak jest jeśli chodzi o moją osobę. Ten temat w ogóle nie polega na tym "Jestem ladna, a on mnie olał" i nie będę Ci już nic więcej na siłę tłumaczyć.

 

Dokładnie tak. Kolega w ogóle nie ogarnął o czym jest ten temat i o co w nim pytasz. To tak jest jak kogoś coś boli, to szuka okazji (mniej lub bardziej sposobnej) żeby się nad tym pospuszczać, najlepiej gromadnie. Wtedy jak sobie już tak pospuszcza z wyimaginowanymi 90% braćmi to czuje się taki podbudowany. Standard. Nie przejmuj się tym.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Colemanka napisał:

Stare dziady i baby (żeby nie było) nie są już do tego zdolni, nie kierują się emocjami, kalkulują.

30+. Nic, tylko trumniaki na sztywne giry zakładać i do grobu :D

 

 

Edytowane przez mirek_handlarz_ludzmi
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Colemanka napisał:

To tak jest jak kogoś coś boli, to szuka okazji (mniej lub bardziej sposobnej) żeby się nad tym pospuszczać, najlepiej gromadnie.

Dokładnie, tak jak tutaj co niektórzy (podkreślam, co niektórzy xd) nad tym, jak to te okropne chłopy po 30ce poniewierają biedne, dwudziestoletnie, nieświadome, zmanipulowane sarenki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ViolentDesires Te badania byly kiedykolwiek replikowane? Spełniają podstawowe standardy?

Czy to kolejne psychologiczne gówno oparte na błędzie pozornej korelacji stworzone tylko po to, żeby kilku naukowców dostało granta a ich artykuł był opublikowany ? 

 

Czytałem te badania i mogę z całą stanowczością stwierdzić, że te badania są lipne więc powoływanie się na takie rzeczy świadczy o niedorozwoju intelektualnym....albo o daleko idącej ignoracji. 

 

To jednak częste, że ludzie szukają badań naukowych na usprawiedliwienie swoich błędów poznawczych. 

 

Tutaj błędem poznawczym jest tzw "efekt aureoli", którego jesteś ofiarą. 

 

Sorry.... 

Edytowane przez dobryziomek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

11 minut temu, dobryziomek napisał:

@ViolentDesires Te badania byly kiedykolwiek replikowane? Spełniają podstawowe standardy?

Czy to kolejne psychologiczne gówno oparte na błędzie pozornej korelacji stworzone tylko po to, żeby kilku naukowców dostało granta a ich artykuł był opublikowany ? 

 

Ludzie, co tu się odpier..la :)

 

@dobryziomek ta @ViolentDesires to jakaś uprzywilejowana jest, że nawet jak w danym temacie nic nie napisze, to i tak się z nią dyskutuję i próbuje zbić jej argumenty :)

 

 

Edytowane przez Pancernik
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minutes ago, SzatanKrieger said:

Właśnie szukam, jednej ma ktoś na zbyciu - może być używana po jakimś dziadku - nie jestem wybredny :D 

 

Oj Szatanie Ty jesteś taki miły, grzeczny i uprzejmy dla kobiet. Moje pierwsze wrażenia z tego forum to miedzy innymi to: Szatan tu nie pasuje.

A reszta odważnych niech się pochwali ile ma lat i jak to jest zdolna nieprzerwalnie do takiej miłości, jak za młodu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle wspomniano mnie w pewnym temacie na forum, że poleciałam na wnętrze portfela??? Sama zapłaciłam za podróż, skąd mam wiedzieć ile on ma pieniędzy, nie obchodzi mnie to. W ogóle chcę już o tym zapomnieć, bo mi wstyd!!! :) Dziękuję @Colemanka niby nic złego, a jednak mi głupio, że tak się wkręciłam... i te dziwne odczucia pozostały i jedyna rada to chyba zapomnienie. I fakt, niektórzy odbierają ten temat nieco inaczej od stanu rzeczywistego mimo moich powtarzających się słów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Colemanka napisał:

A reszta odważnych niech się pochwali ile ma lat i jak to jest zdolna nieprzerwalnie do takiej miłości, jak za młodu

Ja jestem po 40-tce i cytując wieszcza powiem tak:  Z uniesień, pozostało mi już tylko uniesienie brwi. Ze wzruszeń, wzruszenie ramion ?

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Colemanka napisał:

A reszta odważnych niech się pochwali ile ma lat i jak to jest zdolna nieprzerwalnie do takiej miłości, jak za młodu ?

Serio??

 

42 lata, żonaty, 3 dzieci. 

 

Zakochany do szaleństwa w mojej żonie.

 

Jakie inne masz pytania?

Edytowane przez mirek_handlarz_ludzmi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Colemanka napisał:
19 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Właśnie szukam, jednej ma ktoś na zbyciu - może być używana po jakimś dziadku - nie jestem wybredny :D 

 

Oj Szatanie Ty jesteś taki miły, grzeczny i uprzejmy dla kobiet. Moje pierwsze wrażenia z tego forum to miedzy innymi to: Szatan tu nie pasuje.

Haha chyba dzięki, to znaczy w tym konkretnym poście miałem na myśli trumnę, bo też jestem 30+. Dlatego napisałem, że może być nawet po dziadkach, w domyśle używana, że mi nie przeszkadza, raczej komfortu tam zbyt nie potrzebuję, jak niedługo i tak się przekręcę :D  - przepraszam mam niechlujność z dokładnością ostatnio :D 

 

Ale ja jestem dla wszystkich uprzejmy tak po prawdzie, chyba że ktoś jest dla mnie nie uprzejmy, to wtedy jestem niczym prawdziwy szatan dla niego/niej również ale to muszę mieć kilka razy nadepnięte na odcisk ?

No i nie przepadam delikatnie mówiąc za zaczepkami, w moją czy czyjąś stronę - nie wiem w sumie czemu tak mam.

 

A czy tu nie pasuję, cholera wie tak po prawdzie.

 

7 minut temu, Colemanka napisał:

A reszta odważnych niech się pochwali ile ma lat i jak to jest zdolna nieprzerwalnie do takiej miłości, jak za młodu ?

Ja jestem ale, wymogi kobiet i znalezienie takiej podobnej, która ma z deklem podobnie do mnie graniczy z cudem.

Poza tym raczej już nie chcę nikomu swojego serca oddawać, czas bym oddał je samemu sobie - na stałe. 

 

Poza tym jak zostałem trafnie zdiagnozowanym przez mądrzejsze ode mnie z forum babki, reprezentuję typ INFP według typologii "mayer briggs". 

Ja szukam autentyczności w kobietach, szczerości, życia bez masek - także se jeszcze poszukam pincet lat ;) (W sensie do ewentualnego długoterminowego związku) - innymi słowy już nie szukam, już nie oddaje swojego "dobrego serca", czy tam troszczenia się o nie, bo i tak mają to w poważaniu, teraz się troszczę o siebie. 

Także być może te forum jest właśnie idealne by całkowicie zabić w sobie te "coś", zresztą nie bez powodu pisałem, że jestem/byłem podobny do autorki tematu. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Colemanka napisał:

Dokładnie tak. Kolega w ogóle nie ogarnął o czym jest ten temat i o co w nim pytasz. To tak jest jak kogoś coś boli, to szuka okazji (mniej lub bardziej sposobnej) żeby się nad tym pospuszczać, najlepiej gromadnie. Wtedy jak sobie już tak pospuszcza z wyimaginowanymi 90% braćmi to czuje się taki podbudowany. Standard. Nie przejmuj się tym.

Skoro tak uważasz to Twoja sprawa ? oczywiście nie ogarnąłem, ale większość myśli podobnie brawo Ty rozumiem, że chcesz być lojalna wobec koleżanki nawet mnie to wzruszyło, ale jak czytam ...

 

,, Nie rozumiem tego, jestem ładna przecież " lub 

 

,, Nigdy nie doświadczyłam odrzucenia " 

 

Można swoje wywnioskować i ja nad nikim się nie spuszczam koleżanko. Skoro nie rozumiesz o czym tu mowa to po co zabierasz głos. Ty wiesz ilu facetów doświadcza odrzucenia? Jak by co 3 zakładał temat to forum by pękło. Wchodzi tu dziewczyna, która z partyzanta wali, że jest ładna i nie doznała odrzucenia i czego oczekiwalaś, że będą jazdy na gościa? 

 

Ona nie rozumie co się stało, bo ma prawo nie rozumieć skoro stado białych rycerzy do okoła nosiło ją na rękach przez kilka lat, założyła temat mam prawo wyrazić swoje zdanie i czytając wszystkie moje wpisy ani jej nie obraziłem/ wyzywałem bo tu są osoby, które nad tym czuwają. To jest forum głównie męskie a nie towarzystwo wzajemnej adoracji masę facetów też dostało tu burę za swoje tematy więc jak coś za ostro to może na pudelku radzę się zarejestrować, tam koleżanka będzie ofiarą a ten gość skurwielem do kwadratu, bo raczył zakończyć coś co mu nie pasowało. 

 

 

Edytowane przez Kimas87
Błąd
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kimas87 jejku naprawdę tylko tyle wywnioskowałeś z całego mojego tematu i wszystkich moich wpisów...? Mógłbyś chociaż przeczytać co napisałam jeśli chcesz dyskutować na ten temat. Wiesz, doczepiłeś się tych 2 zdań wyrwanych z kontekstu, a ja to wszystko wyjaśniłam x stron temu i dalej to samo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eloquence Nie przejmuj się atakami za to co napisałaś o swoim wyglądzie. Wiadomo, że mokry sen panów to piękna dziewczyna niemajaca o tym pojęcia, celująca w mężczyzn poniżej swoich możliwości.

Ale ładne dziewczyny wiedzą o tym że są ladne i tylko te nieszczere będą to ukrywać, licząc na odwrotne zapewnienia. Od taty może i każda słyszy, że jest najpiękniejsza, ale potem niektóre z nich na dyskotece w podstawówce podpierają ścianę a inne tańczą z klasowym alfa. I takich sytuacji jest przez lata milion i każda raczej potrafi się w miarę dobrze umiejscowić w skali.

Choć przyznam że media społecznościowe i komentarze kolegów mogą w tym systemie trochę namącić.

 

Miałam kiedyś w liceum podobną sytuację, facet był 7 lat starszy, spotykałam się z nim kilka miesięcy, do niczego poza całowaniem nie doszło i nagle przestał się odzywać. Nie rozumiałam dlaczego zerwał kontakt, skoro zainwestował tyle czasu i niczego nie dostal. A byłam już gotowa mu się dać, po prostu czekałam aż zaatakuje. Niedługo potem dowiedziałam się, że spotyka się ze swoją rówieśniczką, a po roku mieli już pierwsze dziecko. Po prostu chciał już zakładać rodzinę, ja dopiero szłam na studia. Może u Ciebie byłopodobnie.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cellardoor Nikt nie kwestionuje urody @Eloquence.

 

My po prostu zwracamy uwagę na to, że większość kobiet jest przekonana o swojej atrakcyjności a są co najwyżej przeciętne. 

 

Zresztą nawet, jak jest tak jak piszesz to oznacza, że facet jest jakiś dziwny.

 

Wiedział, doskonale, że pisze z dwudziestka. No owszem mógł to sobie wszystko uświadomić dopiero po spotkaniu no, ale....... po cholere jej głowę zawracal? 

Edytowane przez dobryziomek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Eloquence napisał:

jejku naprawdę tylko tyle wywnioskowałeś z całego mojego tematu i wszystkich moich wpisów...? Mógłbyś chociaż przeczytać co napisałam jeśli chcesz dyskutować na ten temat. Wiesz, doczepiłeś się tych 2 zdań wyrwanych z kontekstu, a ja to wszystko wyjaśniłam x stron temu i dalej to samo ?

Kończę dyskusje. Nie nie tylko to, ale to rzuciło się w oczy, bo jest to u kobiet norma rozumiesz już norma. Jestem ładna podajcie u mych stóp. Nawet jak jesteś ładna to bądź skromna i powiedz to facetowi w łóżku jak będziesz na nim siedzieć. Spójrz jaką mam tu rangę, jak długo się udzielam. Kobiety mi mówią, że jestem przystojniak, ale nigdy nie napisałem tu na forum że taki jestem. Nie mam domu, jachtu a spotykam się z 20 latkami, które po dwóch tygodniach wyznają mi miłość. Nie piję do Ciebie, ale brakuje wam skromności, młodym kobietą. Uważacie odrzucenie za coś nienormalnego, sience fiction. 

 

12 minut temu, Cellardoor napisał:

Nie przejmuj się atakami za to co napisałaś o swoim wyglądzie. Wiadomo, że mokry sen panów to piękna dziewczyna niemajaca o tym pojęcia, celująca w mężczyzn poniżej swoich możliwości.

Ale ładne dziewczyny wiedzą o tym że są ladne i tylko te nieszczere będą to ukrywać, licząc na odwrotne zapewnienia. Od taty może i każda słyszy, że jest najpiękniejsza, ale potem niektóre z nich na dyskotece w podstawówce podpierają ścianę a inne tańczą z klasowym alfa. I takich sytuacji jest przez lata milion i każda raczej potrafi się w miarę dobrze umiejscowić w skali.

Choć przyznam że media społecznościowe i komentarze kolegów mogą w tym systemie trochę namącić.

Co chciałaś przez to powiedzieć. Według Ciebie to jest atak ? Dla mnie normalna dyskusja bez wyzwisk.

 

10 minut temu, dobryziomek napisał:

My po prostu zwracamy uwagę na to, że większość kobiet jest przekonana o swojej atrakcyjności a są co najwyżej przeciętne. 

Koleżanka dalej nie wie o co chodzi. Gdyby napisała ,, zostałam odrzucona, ale jestem ładna szybko się ogarnę i kogoś znajdę " było by super bez tematu. Natomiast pisząc w sposób że jak to jestem ładna a on mnie odrzucił no sorry to całkowicie zmienia postać rzeczy i odbioru tego tematu. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.