Skocz do zawartości

Geopolityka... świat się zmienia większość o tym nie wie...


Rekomendowane odpowiedzi

@BlacKnight Silny mężczyzna ma w dupie łatki, które nadają mu półgłówki. 

 

On wchodzi, rozgrywa swoją misję, załatwia temat i wyjeżdża z workiem pełnym pieniędzy oraz najpiękniejszą laską w okolicy w blasku zachodzącego słońca...

 

A w oczach tych, którzy dalej nie wiedzą jak to się stało - zostaje po nim nowy stereotyp. 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Kim Un Jest? napisał:

O ich siłę świadczy choćby ustawa 447, która chcą obciążyć suwerenne Bogu ducha winne państwo i to na zasadach, które delikatnie mówiąc wzbudzają wątpliwości. Co ciekawe warto zwrócić uwagę z jakim powodzeniem przekonują świat o słuszności zadośćuczynienia za "polską" grabież mienia żydowskiego. Przepraszam, ale żadne nieliczące się w światowej rozgrywce państwo nie miałoby instrumentów by wyegzekwować taki bandycki deal, tu potrzeba realnej siły politycznej.

Mylisz dwie rzeczy, interes sporej grupy brokerów żydowskich, którzy od lat dorabiają się na pośrednictwie w handu holokaustem (447) od realnej pozycji w świecie, która jest podobna do krajów 2-3 dziesiątki.

23 godziny temu, Kim Un Jest? napisał:

Kolega zainspirowany dr Bartosiakiem próbuje wmówić jak ważna jest świadomość Polaków gdzie na rozkładzie sił geopolityki jest nasz kraj i jaki ma to wpływ na nas i nasze rodziny. 

Nic nie chcę wmawiać, dlatego posłużyłem się ekspertem w tych sprawach.

Co do samoświadomości, pisałem już o tym, wiedza procentuje i ma potencjał. Warto wiedzieć kto może mi wpierdolić i przewidywać kto to może być w imię...uprzedzenia zagrożenia i ochrony najbliższych. Sprzyja temu ogląd z różnych pozycji, także Bartosiaka.

Owszem, w tej chwili nasz kraj w świecie geopolityki znajduje się na bardziej strategicznej pozycji, niż Izrael. Przemawia za tym wiele przesłanek. Np. nerwowe ruchy Rosji na każde nasze pierdnięcie (F-16, Kraby, przekop mierzei, torpedowanie NS-1 i NS-2, itd)

Co do Januszy i Grażyn, tak..., nie ma co liczyć aby ich świadomość wzrosła. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.