Skocz do zawartości

Co się stało z filmem i dlaczego


znienawidzony

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, piszę w temacie gównoburze bo pewnie będzie z tego burza albo gówno, chciałem pokazać komuś film "Biorę Ciebie za męża i ślubuję Ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską oraz że Cię nie opuszczę" ale nie ma, ani tu ani tu, o co kaman? dlaczego został usunięty, komu przeszkadzało lub komu zaszkadzał?  do Marka nie mogę napisać bo po pierwsze nie mogę, po drugie nie będę mu dupy truł, po trzecie pewnie pisze do niego mnóstwo ludzi, itd itd, jest forum? jest ! służy do dyskusji? tak! to chcę się podyskutować, do nikogo nie mam pretensji tylko mnie ciekawi czy to już absolutna cenzura czy co??? proszę tu lub na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że fejk to jasne i to całkiem nieudolny nawet skomentowałem na yt, ale teraz nie mogę ani na samiecweb go otworzyć ani na yt nie ma, czy ja coś źle robię czy co? i nie chodzi mi o to że nie mogę jeszcze raz audycji obejrzeć bo sobie zapisałem (na szczęście dla mnie), tylko czemu nie jest dostępny? co robię źle? albo co ktoś robi i dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.