Skocz do zawartości

Czy miałem świadomy sen ?


Wolverine1993

Rekomendowane odpowiedzi

Sytuacja dosłownie sprzed chwili. Zdrzemnąłem się dosłownie na 5 min i chyba miałem świadomy sen. Był jednocześnie śmieszny a jednocześnie straszny. 

Sytuacja wyglądała mniej więcej tak: 

 

Wstaje w nocy i chce mi się mega sikać, schodzę na dół a tam zajęty kibel więc raf nie wola idę na podwórko, stoję leje leje i nagle sobie uświadamiam że kurwa ale ja przecież przed sekunda spałem, więc cała akcja przenosi się znowu do mojego łóżka i zaczynam sikać przez sen a chwilę później sytuacja znowu się zmienia i sikam jadąc samochodem ?? Więc budzę się mając świadomość że śnie i patrzę a tu obeszczane ściany i akcja znowu się przenosi jak gdzieś lewituje w tle leci jakiś nie znany mi kawałek, chyba raperski z tekstem że znowu spadam na dno czy coś w tym rodzaju.

Więc mimowolnie na siłę się obudziłem już do prawdziwej rzeczywiście, ściany oczywiście całe nie obsikane ? bo wtedy to był jakiś sen w śnie.

Serce waliło mi jak cholera.

 

Leżę dalej i myślę o tym, a najśmieszniejsze jest to że wcale nie chce mi się sikać ??

 

Jakieś dwa lata temu miałem coś podobnego również paro minutowa drzemka i pomyślałem sobie wtedy że chce polecieć i to zrobiłem, latałem sobie między gwiazdami aż nagle zechciało mi się spaść aż się obudziłem również z mega szybko bijącym sercem... 

 

Mieliście coś podobnego? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.