Skocz do zawartości

Wysyp grup dla dziewczyn rozbierających się w internecie


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, JudgeMe napisał:

Z tego, co pamiętam sama wstawiałaś tu zdjęcie swojej dupy...

Owszem ale nie spierdoliłam z forum, bo owszem lubie swoja dupę ale i mam coś innego do pokazania. Cycki Ci pokazać? Bo podobno masz małe i nie wiesz jakie zrobić ???

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości odpaliłem tą stronkę, co to się za żetony ogląda narzędzia rozrodcze (lokowanie produktu ?

 

Prostytucja XXI wieku. Najgorsze, że najbardziej upodlające nie są te kobiety na kamerkach. To Ci faceci co za zobaczenie, jak sobie Panna strzela placówkę tyle płacą i spuszczają się na tym chacie, co oni by z nimi nie robili. 

 

Świat tonie w absurdzie... 

Edytowane przez Zgredek
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Chains napisał:

Witam.

 

Od pewnego czasu zauważyłem, że na FB pojawiły się nowe grupy, w których to dziewczyny (głównie w wieku 17-23 lat) pokazują dużo ciała jak i oczywiście swoje miejsca intymne, lecz w sposób taki, aby grupa nie została zbanowana. Są również serwery na oddzielnych aplikacjach, na których pokazują się całkiem nago bez żadnych skrupułów. 

 

Jako, że są one mniej więcej w moim wieku, a mam 19 lat, to jest to dla mnie dosyć nietaktowne zachowanie z ich strony, a same zdjęcia wywołują często niesmak kiedy je przeglądam, mimo, że dziewczyny są bardzo ładnych kształtów, ale twarz jest zawsze zakryta, czy to telefonem, czy zamazana. 

 

Zgaduje, że sprawa się tak rozwija poprzez znudzenie, gdyż od kilku miesięcy nie chodzą do szkół/do pracy/na studia, a tak samo nie mają się jak pokazywać mężczyznom w realnym świecie i szukać atencji. 

 

A wy co o tym sądzicie? Jak się zapatrują na to bardziej doświadczeni bracia? Panie również proszę o odpowiedzi. 

 

Pozdrawiam

Idealne produkty konsumpcjonizmu,żydzi to chyba z radości tango tańczą u siebie nie mogąc uwierzyć jak łatwo poszło.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, NimfaWodna napisał:

Owszem ale nie spierdoliłam z forum, bo owszem lubie swoja dupę ale i mam coś innego do pokazania. Cycki Ci pokazać? Bo podobno masz małe i nie wiesz jakie zrobić ???

Akurat nie mam ochoty na utarczki słowne. Dziwne, że odebrałaś to jako atak na swoją osobę. 

Zwróciłam Ci jedynie uwagę na hipokryzję. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, JudgeMe napisał:

Dziwne, że odebrałaś to jako atak na swoją osobę. 

Jakoś tak ostatnio ludzie próbuja mnie brać pod włos ?

31 minut temu, JudgeMe napisał:

Zwróciłam Ci jedynie uwagę na hipokryzję. 

Różnica jest zasadnicza między owymi Panienkami a mną ? One nie przeskoczą muru kurwiszona. Ja oprócz kurewskiej natury mam iq ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, NimfaWodna napisał:

One nie przeskoczą muru kurwiszona. Ja oprócz kurewskiej natury mam iq ?

Oj jakież to stereotypowe i pogardliwe, aż smutne z lekka. Sama bywalczynią takich grup nie jestem, choć do fotograficznych cnotek też nie należę, lecz wyrażanie się w ten sposób o ludziach, których za cholerę nie znasz? To kwestia braku odpowiedzialności oraz zajęcia w życiu, nie zaś inteligencji.

Edytowane przez Hatmehit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Hatmehit napisał:

Oj jakież to stereotypowe i pogardliwe, aż smutne z lekka

Ja piszę co myśle w przeciwieństwie do tych co udają święte a ich foty krążą w necie.

Kto będzie ewentualnym rozczarowaniem? Stara pizda, która okaże się super towarzyszem? Czy młoda grzeczna Paniusia, która pod maską cnotliwej opierdala pęto jak kiełbase?

 

Tu nie jest bawialnia, by wszystkim słodzić i w dupę wchodzić.

Nauczycie się życia, to pokiwacie głową z aprobatą.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, NimfaWodna napisał:

Czy młoda grzeczna Paniusia, która pod maską cnotliwej opierdala pęto jak kiełbase?

Nie wiem jak opierdalam pęto, podobno spoko, ale raczej szczerej oceny nie uzyskałam. 

 

Tu nie chodzi o udawanie cnotliwości, sama raczej niezbyt dobrze pojmuję dodawanie fot w internecie, lecz za cholerę nie uznam Cię za mało inteligentną tylko dlatego co pokazujesz i opisujesz, gdyż tu nie ma korelacji. Korelacja jest między soft'ami, a brakiem odpowiedzialności oraz atencyjnością, nie intelektem. I nie, moje foty nie krążą po internecie, tak długo jak bliski mi chłop ich nie udostępni i dlatego tak bronię. Po prostu nie lubię pogardy do ludzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Hatmehit napisał:

Po prostu nie lubię pogardy do ludzi. 

Zrozum, że to nie pogarda. To życie. Ludzie żyjacy całe życie pod kloszem nagle uważają, że każdy ich atakuje.

Ja nie atakuje ani Ciebie ani @JudgeMe. Jako starsza pokazuje Wam tylko ten brutalny kawałek świata. Czy zaczerniecie z tego wiedzy Wasza sprawa.

4 minuty temu, Hatmehit napisał:

Nie wiem jak opierdalam pęto, podobno spoko, ale raczej szczerej oceny nie uzyskałam. 

Wiesz kiedy uzyskasz? Kiedy sama bedziesz to czuć. A kiedy to poczujesz? Gdy twoja samoocena poszybuje ponad skale. To nie jest egocentryzm. To jest pokochanie siebie... rozumiesz tą zależność?

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, NimfaWodna napisał:

Wiesz kiedy uzyskasz? Kiedy sama bedziesz to czuć. A kiedy to poczujesz?

Poczuję kiedy w końcu przestanę być świecką zakonnicą po miesiącach żałoby. Ale tutaj ogólnie pewnie masz rację, choć nie mam wystarczającego doświadczenia, aby to potwierdzić. 

 

Dobra, w każdym razie wyjaśniłaś. Czy się z początkiem wypowiedzi zgadzam? Nie, ale nie chce mi się dyskutować, gdyż szczerze przeznam, iż argumentów nie mam. Obie wiemy swoje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Hatmehit napisał:

Czy się z początkiem wypowiedzi zgadzam? Nie, ale nie chce mi się dyskutować, gdyż szczerze przeznam, iż argumentów nie mam. Obie wiemy swoje. 

Każdy ma prawo do własnego zdania i szanuje to. Ja nie chce dla Was źle. Tyle z mojej strony ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BumTrarara napisał:

A dlaczego ludzie wrzucają swoje amatorskie materiały erotyczne na strony xxx? Jakieś huby czy inne takie.

Stawiałbym na atencję, podbudowanie ego, opinii o własnej atrakcyjności i takie tam.

Właśnie czytam co one odpisują. Zacytuję:

"jezuskuu

samoocena +10000 dzięki wam xD"

Także sądzę, że mogę się Tobą bracie zgodzić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minutes ago, Boromir said:

Rozwiń proszę mydl swoją ?

Kolego, podejrzewam, że afrykańskie prostytutki z pontonu mają więcej wstydu, zadatków na żonę, a mniej chorób, co zresztą potwierdzają statystyki odnośnie HIVa, największy odsetek jest na... Ukrainie.

 

https://www.wykop.pl/link/4038651/wirus-hiv-zagraza-europie-jak-nigdy-dotad-alarmujace-tempo-epidemii/

 

A przecież to niedaleko, społeczeństwa i wzorce się mieszają, Polacy sobie biorą na żony Ukrainki, bo z Polkami i ich prowadzeniem jest coraz gorzej. Już kilkadziesiąt % Polek jest nosicielkami HPV (wirus brodawczaka ludzkiego, choroba przenoszona drogą płciową). Zwykle nie wywołuje on objawów, ale jak wywoła to jest to nowotwór szyjki macicy, odbytu itp. Oczywiście przyczyną jest karuzela kutangów i to w młodym wieku. Wklejałem w innym wątku jak się młode bździągwy chwalą z imienia i nazwiska na fb swoimi przebiegami. W wieku lat 20 stu średnia wypadała na tamtej grupie około 5. 

 

To są tylko aspekty fizjologiczne, a co w głowach? Stworzy toto niedysfunkcyjną rodzinę kiedykolwiek? Co ja mówię! Stworzy toto chociaż kontrakt małżeński 10 letni by dziecko bez większych traum wychować?

 

 

Edytowane przez absolutarianin
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Hatmehit napisał:

Korelacja jest między soft'ami, a brakiem odpowiedzialności oraz atencyjnością, nie intelektem.

Szczerze też w to wątpię. 

W końcu te dziewczyny nie pokazują twarzy.

To jest rozsądne. 

Bardziej są one niedowartościowane... Potrzebują komplementów. 

Pogubione. Walczące z niską samooceną. Tak sądzę. 

 

Co myślę o tych dziewczynach? Nic. 

Ani grzeje. Ani ziębi. 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, sol napisał:

inspektora archalogii 

 

3 godziny temu, Hatmehit napisał:

archologiem


Oj, oj co to za samowolka w przyznawaniu sobie tytułów!
Tylko uniwersytet incelski w katedrze archologii może przyznawać tytuły w tej dziedzinie!

Zaraz mi się tu rozpełznął i dobrych inceli zbałamucą!

Edytowane przez Reflux
  • Like 2
  • Dzięki 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.