Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Analconda napisał:

60% mężczyzn baluje w weekendy? Do tego nie trzeba statystyk - zawyżone bardzo.

Chady 10% - czemu łączysz 9 i pewnie część 8/10 z chadami? Krótka piłka - chady to tylko smv 10 którzy ruchają kiedy chcą i którą chcą.

30% flepiarzy to za mało zdecydowanie. Zaledwie 1/3 nie rucha?

9 a 10 to prawie jedno. Jak poznaję nowych ludzi to zawsze ja jestem tą która ma najmniej znajomych, introwertyczka, jak dla mnie nie ma prawie wcale osób typu przegryw i tylko z powodu internetu gdzie to się wszystko kumuluje może się wydawać, że jest sporo, tak samo np. z tym ile kobiet ma napompowane usta, na żywo tak naprawdę mało. Jak jesteś przegrywem to patrzysz przez pryzmat internetu. Już po samej nazwie widać, że to normik jest normą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Gorączka napisał:

Wczoraj wieczór spotkałem się z kolegą na piwie (żonaty 3 dzieci on i żona mój wiek - 35+). Ostatnie pół roku zwierzał się, że zero sexu, że żona apatyczna , że jak pół roku temu miał ostatni sex to ona jak kłoda itp. Zaproponowałem mu 2 tygodnie temu żeby dzieciaki oddał do teściów na weekend a z żonka poszli na kolację, ogólnie żeby ją zabrał z domu, w którym siedzi od 6 lat jak w escape roomie, bo dzieci co chwile chore. Efekt- kiedy żonka wyszła z domu zresetowała mózg to dwa dni go z łóżka wypuścić nie chciała. Można ? Można?

To teraz pytanie za 100 punktów do Ciebie:
Jaki wniosek wysnułbyś z tego, że mąż tej kobiety nie potrzebował być zabrany na kolację i nie potrzebował dodatkowych fajerwerków aby chcieć z nią seksu? 

Co to oznacza wg. Ciebie - napisz nam tu, proszę.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Bruxa napisał:

Już po samej nazwie widać, że to normik jest normą.

Normik to nie norma a normalny. W slangu flepiarzy to osoba która coś w życiu ma, do czegoś dąży i może se poruchać.

Smv 9 a chad to akurat bardzo duża różnica. 9 jest subiektywne a 10 czyli chad jest uniwersalny.

 

Atrakcyjność jest uniwersalna i całkowicie mierzalna.
https://doi.org/10.1371/journal.pone.0001201

 

Symetria twarzy jest jedną z jej najważniejszych cech i jest to cecha uniwersalnie pożądana.
https://www.annualreviews.org/article/suppl/10.1146/annurev.psych.57.102904.190208/suppl_file/ps.57.rhodes.appendix2.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@alii Nie widać na profilu ile masz lat do tego zarejestrowałeś się wczoraj więc nie znam Cię na tyle by wiedzieć z jakiej kategorii wiekowej jesteś. 

 

Zaproponuje zatem abyś jeszcze raz przeczytał ten fragment:

Zgoda młoda dziewczyna powiedzmy 20-25 lat niech ci będzie zgodzę się. Kobiety mają wtedy wściekliznę macicy, a my panowie byśmy w tym wieku przelecieli wszystko co ma otwór i na drzewo nie ucieka. Później wszystko się zmienia. Zmienia się nastawienie i kobiet i mężczyzn choć głównie bym powiedział że u kobiet. Bo u nas to już naturalne , że jak kochamy (albo uważamy że emocjonalnie i fizycznie nasza partnerka nam odpowiada) to byśmy chcieli sexu często i gęsto. A kobieta już nie koniecznie.

 

Bo to u nas naturalne że nam się chce sexu i nie potrzebujemy do tego takich fanaberii nawet jak jesteśmy starsi . Co nie zmienia faktu, że na innych polach dbania o bank emocjonalny faceta kobieta  powinna się starać. Ale o tym też napisałem. Czytaj z sensem :)

Edytowane przez Gorączka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Analconda napisał:

smv 10 którzy ruchają kiedy chcą i którą chcą.

 

 

SMV 10/10 ?
Stary jaki mówisz jest odsetek takich męzczyzn ? 5 % noooo to chyba grubo zawyżyłeś. Rozumiałem, że chodzi Ci o wygląd a  z SMV to jest naprawdę dużo bardziej złozona sprawa.
Mężczyzna który ma 10/10 smv jest prawie zawsze zajęty i jest żonaty dlaczego dlatego że poza wyglądem oraz tymi wszystkimi cechami bawidamka  ma również wysoką pozycje społeczną lub zawodową i jest łowiony najczęsciej duzo wcześniej niz tę pozycje osiagnie (jest np. dobrze zapowiadającym sie aplikantem, mlodym lekarzem, architektem, zarobasem przedsiebiorcą) . Jaki mężczyzna przed 35 rokiem życia, poza bananową młodzieżą  ma taki status (SMV 10/10)  i jest do tego wszystkiego "wolny" i do tego wykonujac takie zawody albo aspirując do ich wykonywania ma jeszcze poza nauką CZAS na "ruchanie kiedy chce i kogo chce"?
Serio ? Nigdy nie narzekałem na brak powodzenia ale okres 26-35 to była zawodowa orka, kierat i obrabianie pańszczyzny po  studiach. No dobra ale  nawet jesli którys  spełnia te kryteria- nie bawi sie w Tindera i nie zostawia tam swoich danych bo jest na tyle roztropnym ziomkiem, że wie że per saldo przysporzy mu to więcej kłopotów niż korzyści .
Reasumując SMV 10/10  a bawidamek o bardzo dobrym wyglądzie to zasadniczo zupełnie inna kwestia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Taboo napisał:

A chuj, pisałem posta ale się odechciewa.

 

@Analconda i tak będzie lepiej wiedzieć.

 

Rak content.

 

To po co robisz mi spam i ci powyżej skoro nie macie do powiedzenia nic merytorycznego?

Wyjaśniłem temat. Nikt nie obalił moich tez. Kompletnie zmiażdżeni merytorycznie to zaczynają się chamstwa. Nie fajnie się czuję widząc takie po prostu chamstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Analconda napisał:

smv 10 którzy ruchają kiedy chcą i którą chcą.

 

 

SMV 10/10 ?
Stary jaki mówisz jest odsetek takich męzczyzn ? 5 % noooo to chyba grubo zawyżyłeś. Rozumiałem, że chodzi Ci o wygląd a  z SMV to jest naprawdę dużo bardziej złozona sprawa.
Mężczyzna który ma 10/10 smv jest prawie zawsze zajęty i jest żonaty dlaczego dlatego że poza wyglądem oraz tymi wszystkimi cechami bawidamka  ma również wysoką pozycje społeczną lub zawodową i jest łowiony najczęsciej duzo wcześniej niz tę pozycje osiagnie (jest np. dobrze zapowiadającym sie aplikantem, mlodym lekarzem, architektem, zarobasem przedsiebiorcą) . Jaki mężczyzna przed 35 rokiem życia, poza bananową młodzieżą  ma taki status (SMV 10/10)  i jest do tego wszystkiego "wolny" i do tego wykonujac takie zawody albo aspirując do ich wykonywania ma jeszcze poza nauką CZAS na "ruchanie kiedy chce i kogo chce"?
Serio ? Nigdy nie narzekałem na brak powodzenia ale okres 26-35 to była zawodowa orka, kierat i obrabianie pańszczyzny po  studiach. No dobra ale  nawet jesli którys  spełnia te kryteria- nie bawi sie w Tindera i nie zostawia tam swoich danych bo jest na tyle roztropnym ziomkiem, że wie że per saldo przysporzy mu to więcej kłopotów niż korzyści .
Reasumując SMV 10/10  a bawidamek o bardzo dobrym wyglądzie to zasadniczo zupełnie inna kwestia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Gorączka napisał:

Bo u nas to już naturalne , że jak kochamy (albo uważamy że emocjonalnie i fizycznie nasza partnerka nam odpowiada) to byśmy chcieli sexu często i gęsto. A kobieta już nie koniecznie.

 

Bo to u nas naturalne że nam się chce sexu i nie potrzebujemy do tego takich fanaberii nawet jak jesteśmy starsi . Co nie zmienia faktu, że na innych polach dbania o bank emocjonalny faceta kobieta nie powinna się starać. Ale o tym też napisałem. Czytaj z sensem :)

To jest żadna odpowiedz.

Na pytanie czemu E=mc2 odpowiesz, że "bo to naturalne"?

Odpowiedz merytorycznie.

DLACZEGO Twoim zdaniem kobieta potrzebuje fanaberii do seksu ? I dlaczego do niektórych mężczyzn (Klaudiusz) nie potrzebuje?

Jak myślisz, dlaczego tak jest? Wysil myślenie i napisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Analconda napisał:

smv 10 którzy ruchają kiedy chcą i którą chcą.

 

 

SMV 10/10 ?
Stary jaki mówisz jest odsetek takich męzczyzn ? 5 % noooo to chyba grubo zawyżyłeś. Rozumiałem, że chodzi Ci o wygląd a  z SMV to jest naprawdę dużo bardziej złozona sprawa.
Mężczyzna który ma 10/10 smv jest prawie zawsze zajęty i jest żonaty dlaczego dlatego że poza wyglądem oraz tymi wszystkimi cechami bawidamka  ma również wysoką pozycje społeczną lub zawodową i jest łowiony najczęsciej duzo wcześniej niz tę pozycje osiagnie (jest np. dobrze zapowiadającym sie aplikantem, mlodym lekarzem, architektem, zarobasem przedsiebiorcą) . Jaki mężczyzna przed 35 rokiem życia, poza bananową młodzieżą  ma taki status (SMV 10/10)  i jest do tego wszystkiego "wolny" i do tego wykonujac takie zawody albo aspirując do ich wykonywania ma jeszcze poza nauką CZAS na "ruchanie kiedy chce i kogo chce"?
Serio ? Nigdy nie narzekałem na brak powodzenia, ale okres 26-35 to była zawodowa orka, kierat i obrabianie pańszczyzny po studiach. No dobra ale  nawet jesli którys  spełnia te kryteria- nie bawi sie w Tindera i nie zostawia tam swoich danych bo jest na tyle roztropnym ziomkiem, że wie że per saldo przysporzy mu to więcej kłopotów niż korzyści .
Reasumując SMV 10/10  a bawidamek o bardzo dobrym wyglądzie to zasadniczo zupełnie inna kwestia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Bruxa napisał:

tyczka, jak dla mnie nie ma prawie wcale osób typu przegryw i tylko z powodu internetu gdzie to się wszystko kumuluje

Nie ma czy ich nie poznajesz? 

Bo np. nie wychodzą z piwnicy.

Albo:

- dom rodzinny - praca - do domu - spać - powtórz

do emerytury ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Imbryk napisał:

 

@Ksanti smutne kotki zawsze mnie wzruszą ;(

Lol a śmiałeś się z płaczącego kotka :d

 

16 minut temu, self-aware napisał:

Podbijam do 11! Kto da więcej, dziffki?!

Ooo stary ale dojebałeś, 11 silnia to jest w uj dużo.

 

 

A co do tematu realia młodego normika są inne a dojrzałego normika jeszcze inne. Tak samo zmieniły się czasy, moda, obyczajowość, trendy, aspiracje itd. Co najważniejsze mało kogo tutaj interesują relacje z kobietami 30+ dlatego zazwyczaj mówi się właśnie o tych młodszych. Do każdej generacji statystyki pokazują coś innego, więc jest jasne, że wszystko ulega zmianie a pewne rozwiązania idą do lamusa.

 

@self-aware

Testosteron oddziałowuje tylko w okresie dojrzewania na kształtowanie  ogólnego zarysu wyglądu. Widzę dwa kejsy:

1. Coś blokowało, tudzież dalej blokuje jego przepływ i wykorzystanie.

2. Po okresie dojrzewania Twój poziom testosteronu po prostu urósł.

 

 

Edytowane przez Ksanti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, alii napisał:

DLACZEGO Twoim zdaniem kobieta potrzebuje fanaberii do seksu ? I dlaczego do niektórych mężczyzn (Klaudiusz) nie potrzebuje?

Jak myślisz, dlaczego tak jest? Wysil myślenie i napisz.

Ja pitolę jak z dzieckiem. 

 

Więc jakbym tłumaczył dla dziecka to odpowiem:

Jaki jest wiek takich kobiet latających za Klaudiuszami? 20-28? Czyli takich które mają apogeum wścieklizny macicy, które jedyne o czym myślą to kierować się ślinotokiem między nogami? Dorośnij chłopie.

 

Poza tym mówisz, że u kobiety starszej to są fanaberie - mieszkałeś kiedyś z kobietą pod jednym dachem? Siedziałeś godzinami zamknięty w pracy ? Bo nie ukrywajmy wychowanie dzieci to praca. Zamknij się na miesiąc w jakiejś celi z kimś, od którego widzimisię zależy każda minuta twego dnia to jeśli nie spierdolisz po tygodniu to wtedy się odzywaj. Zobaczymy czy wtedy po miesiącu będziesz miał jeszcze ochotę na cokolwiek poza rzuceniem się na łóżko i jak najszybszym zaśnięciem. 

 

Ale oczywiście jak się widzi tylko czubek własnego fiuta to łatwo oceniać i biadolić jaki to świat zły i ludzie nie nadskakujący nad nami. 

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Analconda napisał:

Napisanie tego tematu chociaż zajęło 10min to było i jest dla mnie bardzo dużym wysiłkiem psychicznym bo ogólnie czuję się po tym bardzo źle.

Czy nieuważasz że samo to jest dobrym powodem do zmiany tematu?

 

17 minut temu, Analconda napisał:

Jednak powstał on w celach edukacyjnych a, że ktoś się źle poczuje to wiesz - życie niestety dla większości np dla mnie to horror.

Myślę że już wszyscy się dokrztałciliśmy w temacie Chadów. Życie ma też swoje dobre strony jak nie ma się powodzenia zawsze można zainwestować swój czas w samorozwój. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, DuchAnalityk napisał:

Szczęka zależy nie tylko od ilości testosteronu, ale też od genów. Testosteron tylko uwydatnia szczękę, zwiększa ekspresje genów. Złym genom nawet ogrom testosteronu nie pomoże.

Jakie masz na to badania możesz zacząć dawać linki? Czy tylko spam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie wystarczy być pewnym siebie chłopem i mieć wyjebane. Kiedyś miałem sytuację, że podbijałem do dziewczyny takiej szkolnej piękności. Nawet raz się spotkaliśmy. Później zaczęła mieć wyjebane. Po jakimś czasie gdy zacząłem nabierać pewności siebie i było parę, bijatyk sama się odezwała. Napisała co tam u mnie. Rozkręciło się, więc spotkaliśmy się ponownie. Sama zaproponowała. Poprzytulaliśmy się, aż w końcu ręce poleciały mi bardzo nisko. Wtedy powiedziała ,,gdzie te rączki'' - z takim uśmieszkiem zadowolenia. Oczywiście, żeby nie było, że ją molestowałem, warto dodać, że później lizanko i parę zabaw. Myślę, że najważniejszą jest ta pewność siebie. Mam sporo koleżanek naprawdę ładnych i mają chłopaków twardych. Same mówią, że czują się przy nich bezpiecznie. BAAA! Nawet jak jedna z nich widziała, jak jej chłopak poskładał gościa, to jeszcze bardziej utwierdziła się w przekonaniu, że ,,to ten''. Po części mogę się zgodzić, że chłopak łagodny, bezkonfliktowy ma przejebane. Kobietom też się nie dziwię, w końcu to poczucie bezpieczeństwa jednak odczuwają i siłę samca. Jednak tej pewności siebie zawsze trzeba mieć.

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.