Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Analconda wszystkie cechy zależą od genów, tego nawet nie trzeba dowodzić. Jedna cecha jest kodowana przez wiele genów, więc sam testosteron nie wystarczy.

 

Inna sprawa 34 latka nie ugania się za chadem, badboyem, bo oni już jej nie chcą, bo wolą młodsze, albo szuka już na starość beta bankomatu.

Edytowane przez DuchAnalityk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Gorączka napisał:

Ja pitolę jak z dzieckiem. 

 

Więc jakbym tłumaczył dla dziecka to odpowiem:

Jaki jest wiek takich kobiet latających za Klaudiuszami? 20-28? Czyli takich które mają apogeum wścieklizny macicy, które jedyne o czym myślą to kierować się ślinotokiem między nogami? Dorośnij chłopie.

Co Ty za nielogiczne dyrdymały piszesz, przecież sam wspomniałeś, że 35-letnia żona tego faceta potrzebowała fanaberii i restauracji aby z nim uprawiać seks.

Jeszcze raz:

DLACZEGO ona potrzebowała tych fanaberii do seksu, a on nie? 

Skup się i odpowiedz.

 

6 minut temu, $Szarak$ napisał:

Według mnie wystarczy być pewnym siebie chłopem i mieć wyjebane. Kiedyś miałem sytuację, że podbijałem do dziewczyny takiej szkolnej piękności. 

No przecież o tym pisałem. Pewny siebie i energiczny beciak ma szanse u kobiet, bo to dobry materiał na frajera który za okazjonalny seks będzie ogarniał, zarabiał i zdobywał dla niej świat. Dla kobiety wygodnie kogoś takiego wziąć.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, DuchAnalityk napisał:

Analconda wszystkie cechy zależą od genów, tego nawet nie trzeba dowodzić. Jedna cecha jest kodowana przez wiele genów, więc sam testosteron nie wystarczy.

Do cech typowego chada przede wszystkim jest ważny tak zwany testosteron prenatalny czyli ten który przenika do dziecka od matki a to jest loteria. A jak takie dziecko będzie miało do tego duży teść w okresie dojrzewania powstaje pussy terminator mokry sen kobiet. 

Edytowane przez bassfreak
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, alii napisał:

Co Ty za nielogiczne dyrdymały piszesz, przecież sam wspomniałeś, że 35-letnia żona tego faceta potrzebowała fanaberii i restauracji aby z nim uprawiać seks.

Jeszcze raz:

DLACZEGO ona potrzebowała tych fanaberii do seksu, a on nie? 

Skup się i odpowiedz.

 

Trollu odpowiem ostatni raz a potem olewam twoje płacze - Każdy potrzebuje resetu psychicznego ! Zmienić miejsce, czas , zapomnieć o tym kim się jest. Zresetować się. Siedząc 95% czasu w domu przez 6 lat masz sieczkę w mózgu a nie rozum. Zamknij się na 6 lat w jednym pomieszczeniu bez możliwości wyjścia bo będziesz uwiązany do chorego dziecka, wtedy porozmawiamy. 

 

Póki tego nie przeżyjemy będziemy to nazywać z naszego punktu widzenia fanaberiami a potem nasze myślenie się zmienia - kiedy sami doświadczymy uwiązania do czegoś/kogoś. 

 

Sądząc po twoich wpisach od wczoraj kiedy konto założyłeś jesteś jeszcze siusiumajtek, który od życia musi dostać po łbie. 

 

A póki co nie startuj z pyskówką do starego wygi, który na relacjach damsko - męskich stracił większą część swego życia. Przeżyj kilka związków przynajmiej 3 letnich, kiedy haj hormonalny opadnie. Doświadcz tego co duża część nas starych wyg doświadczyła i wtedy się wypowiadaj. A póki co jeśli jedyna dziewczyna z którą byłeś na randce to twoja własna graba, to nie próbuj występować jako expert. 

 

Tyle ode mnie. 

 

Następne twoje płacze nie będą przeze mnie komentowane.

 

Bywaj młody!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Analconda said:
1 hour ago, DuchAnalityk said:

Posiadanie żony, które uchyla szparę raz na miesiąc i to jeszcze pod wieloma warunkami, to gorzej niż bycie incelem. Incel przynajmniej nie traci kas na żonę i nie jest wykorzystywany.

To kwestia subiektywna.

Wolałbym żone i ruchać raz na miesiąc niż wgl.

Czyli seks Cię brzydzi, ale chciałbyś ruchać żonę i to pod wieloma warunkami?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minutes ago, Ksanti said:

Testosteron oddziałowuje tylko w okresie dojrzewania na kształtowanie  ogólnego zarysu wyglądu. Widzę dwa kejsy:

1. Coś blokowało, tudzież dalej blokuje jego przepływ i wykorzystanie.

2. Po okresie dojrzewania Twój poziom testosteronu po prostu urósł.

Nie wiem czy coś blokowało. Mam owłosioną klatę, zarost (mogę śmiało zapuścić brodę), dosyć gęste włosy, robi mi się powoli kółeczko na głowie niestety (ale to podobno też może wynikać z dosyć dużego testosteronu). Bywam też agresywny, w sensie czasami mam ochotę się ponapierdalać mimo niewielkich warunków fizycznych. Nie badałem wcześniej, więc nie wiem. Badałem mając jakieś 27 lat.

19 minutes ago, Analconda said:

W pewnym sensie ta.

Ni chuja Cię nie czaję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak @$Szarak$ podał przykład, nauka dla beciaków jest taka:

Jeśli jesteś energiczny, pewny siebie i odważny, to nie musisz być przystojniakiem aby mieć kobietę.

Dzieje się tak dlatego, bo wykazujesz wszelkie cechy dobrego kandydata na frajera, czyli gościa który będzie pracował, ogarniał, zdobywał świat dla kobiety i będzie wierzył w miłość.

Taki mężczyzna jest także dla kobiet pożądany, bo kobiety są z natury leniwe i pasywne. Im energiczniejszy jesteś, tym większa szansa, że będziesz za nią ogarniał i zapierdalał. Kobiety lubią takich mężczyzn. 

Edytowane przez alii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej te tematy na forum o tych czadach pozowli zaczynają być nudne. Był spokój na jakiś czas. Teraz od nowa... 

@AnalcondaCo Ci daje pisanie takich tematów? Różni są ludzie. 

 

Z Twoich postów, aż bije frustracja, że czady mają seks. A Ty nie. Piszesz, że seks Ciebie brzydzi. Przeważnie tak piszą osoby, które jeszcze nie współżyły. Tylko po to, aby;

-udowodnić sobie, że seksu nie potrzebują, dlatego, że nigdy go nie miały. A karmią umysł, aby to pragnienie zagłuszyć. 

 

 

Co czujesz kiedy piszesz o czadach? To, że mają partnerki, czy o innych mężczyznach, którzy mają jakiś seks? Złość? Gniew? Na nich? Czy może zazdrość? Wiesz, że te emocje i uczucia, nie znikają. Tylko kumulują się w tobie i po jakimś czasie dadzą znać? Np. Twoje tematy na forum. Ciągle o tym samym. Albo dadzą znać w innych aspektach Twojego życia. 

 

Napisałbym Ci, coś w "stylu" kiedy wreszcie zrozumiesz.... ale nie. 

Ty musisz najpierw popracować nad sobą. 

 

 

Edytowane przez Vstorm
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może obracam się wśród samych chadow, ba może według Ciebie sam nim jestem ale w przedziale wiekowym moich znajomych 25-35 lat (ok. 50 mężczyzn), wszyscy poza jakimiś małymi chwilowymi wyjątkami, UPRAWIAJĄ REGULARNIE SEKS. Badania które podałeś w temacie jak dla mnie są bezwartościowe. 

Edytowane przez Nokates
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Vstorm napisał:

Ej te tematy na forum o tych czadach pozowli zaczynają być nudne.

To nie czytaj.

 

11 minut temu, Vstorm napisał:

czady mają seks. A Ty nie. Piszesz, że seks Ciebie brzydzi

No bo mnie brzydzi. Wiadomo i tak bym poruchał ale chcieć to se mogę. A i diva się nie liczy bo to żadne osiągnięcie chociaż i tak największe w moim życiu. I to dzięki temu forum.

 

13 minut temu, Vstorm napisał:

Co czujesz kiedy piszesz o czadach?

Nienawiść do samego siebie ale i się cieszę,  że piszę coś dobrego w sumie. 

 

Wypowiesz się na temat czy będziesz mi zaplówał temat spamem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Analconda napisał:

Nie fajnie się czuję widząc takie po prostu chamstwo.

Ok, przepraszam, to dołączę do dyskusji i proszę o odpowiedź:

 

https://tvs.pl/informacje/stary-passat-kontra-troche-nowszy-passat-staranowal-swoja-byla-dziewczyne-i-jej-znajomego-foto/

 

Czy w powyższym przypadku, były chłopak, który niewątpliwie jest agresywnym bad boyem zarucha jeszcze swoja ex czy nie? Bo idąc Twoim tokiem rozumowania to powinien...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Analconda napisał:

To nie czytaj.

Po pierwsze, to nie mów mi co mam robić. 

 

14 minut temu, Analconda napisał:

A i diva się nie liczy bo to żadne osiągnięcie chociaż i tak największe w moim życiu.

Wstrząsające. 

 

14 minut temu, Analconda napisał:

Wypowiesz się na temat czy będziesz mi zaplówał temat spamem?

Nie che mi się, cytować wszystkich twoich wypocin. Odniosłem, się tylko do tego co sam napisałeś tutaj na stronie nr.6 tego wątku. 

 

 

Edytowane przez Vstorm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się tylko na temat, na którym się znam. Nie znam się na chadach, incelach i innych flepiarzach, więc nie o tym. Ale na badaniach się znam, więc o nich. 

 

Ten temat jest bardzo dobrą ilustracją tego, że Internet jest jak nóż. Nóż to fantastyczne narzędzie ale jeśli ktoś nie wie jak go właściwie używać, to może sobie zrobić krzywdę. 

 

W Internecie można znaleźć infografiki i badania na dowolny temat, potwierdzające albo negujące bardzo wiele też. Część opracowań bazuje perfidnie na prawdziwiej pracy naukowej "nieco" naginając je pod swoje tezy, co jest zadaniem dość prostym. 

 

Przejrzałem kilka pierwszych linków wrzuconych przez Ciebie @Analconda i prezentowały dość... Dyskusyjny poziom metodologiczny albo nie można było nic o metodologii wywnioskować wcale. Ja Cię rozumiem, bo nie posiadasz wiedzy, żeby zweryfikować te dane. W tym nie ma nic złego, ludzie mają różny zasób wiedzy. Otwierasz neta i szukasz tego, co potwierdzi Twoje tezy. Ale to nie oznacza, że to jest prawda.

 

Z góry odpowiem na pytanie, dlaczego nie wytknę od razu co jest nie tak konkretnie z linkami. Powód jest banalny. Zrobiłem to już dzisiaj raz z jedną statystyką dla lemingów i z kolejnymi mi się nie chce. Może innym razem. 

 

Ale wnioski można wyciągnąć już teraz. Pozdro.

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Nokates napisał:

Może obracam się wśród samych chadow, ba może według Ciebie sam nim jestem ale w przedziale wiekowym moich znajomych 25-35 lat (ok. 50 mężczyzn), wszyscy poza jakimiś małymi chwilowymi wyjątkami, UPRAWIAJĄ REGULARNIE SEKS. Badania które podałeś w temacie jak dla mnie są bezwartościowe. 

Chyba otaczamy się zupełnie innym towarzystwem, bo znam mnóstwo mężczyzn w tym wieku którzy albo nie mają partnerki albo jeśli mają to nie ruchają. 

Nie mających partnerek znam masę facetów w tym wieku; 34-letni rozwodnik, mój kuzyn, inny kuzyn który jest gruby i ma partnerkę ale raczej nie rucha, jeden łysy gość, inny introwertyk co wrócił z UK, no mogę tak wymieniać. Od ciula znam takich facetów. 

 

Może faktycznie żyjesz w jakiejś dziwnej zamkniętej osadzie, może jakaś mała wioska czy mieścina gdzie wszyscy już dawno sparowani?

Do tego statystyki wskazują spory spadek ruchających facetów, są chyba też takie, gdzie do 30-tki aż 70% mężczyzn nie ma żony w Polsce.

Godzinę temu, tytuschrypus napisał:

Przejrzałem kilka pierwszych linków wrzuconych przez Ciebie @Analconda i prezentowały dość... Dyskusyjny poziom metodologiczny

Póki nie podasz konkretnego przykładu i nie wyjaśnisz czemu jest dyskusyjny i nie dowiedziesz tej dyskusyjności, to taki post jest kompletnie bezwartościowy merytorycznie

@Gorączka

 

Twój przykład kolegi co wybrała go laska zamiast Ciebie nie dowodzi niczego.

Nikt nie pisał, że beciak nie może mieć kobiety czy żony. Przecież 80% kobiet deklaruje, że nie musi pożądać seksualnie mężczyzny aby wejść z nim w związek. My piszemy o regularności seksu która u 70-80% mężczyzn nie istnieje, no chyba, że na początku związku lub z brzydką/starą partnerką z wysokim libido.

Edytowane przez alii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ANALconda, który cały czas pisze o czadach i beedbojach, czyżbyś chciał nam coś wyznać?? Co nieco pamiętam twoje posty sprzed pamiętnej sprawy i wpłacenia hajsu na forum, nie obraź się chłopaku, ale odnoszę cały czas wrażenie czytając twoje posty, że obrosłeś w piórka i mówiąc kolokwialnie odjebała Ci sodówa, twoja racja jest najtwojszaa. Co z tego, że te twoje teorie nie zgadzają się w większości z doświadczeniami sporej grupy użytkowników w tym i z moimi, ja mam rację i chuj, tak zachowuje się tylko niedojrzały emocjonalnie człowiek. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bulletproof napisał:

Co z tego, że te twoje teorie nie zgadzają się w większości z doświadczeniami sporej grupy użytkowników w tym i z moimi, ja mam rację i chuj, tak zachowuje się tylko niedojrzały emocjonalnie człowiek. Pozdrawiam

Z czym dokładnie się nie zgadzają? Podaj przykłady? Jak na razie nie znalazłem ani jednego przykładu, a wręcz opisy braci dowodzą, że @Analconda ma rację.

Np @Gorączka pisał o facecie który dostał seks dopiero gdy zaprosił żonę do restauracji i zrobił specjalną okazję. Czyli beciak musi organizować specjalne okazje aby po kilku latach małżeństwa mieć seks.

Przykłady braci jak na razie dowodzą czegoś odwrotnego niż myślą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, alii napisał:

Może faktycznie żyjesz w jakiejś dziwnej zamkniętej osadzie, może jakaś mała wioska czy mieścina gdzie wszyscy już dawno sparowani?

Do tego statystyki wskazują spory spadek ruchających facetów, są chyba też takie, gdzie do 30-tki aż 70% mężczyzn nie ma żony w Polsce.

Tak na szybko:

40% z nich jest żonatych, 1 uprawia seks rzadko fakt czyli 1x na 1-2 miesiące reszta młoci co najmniej raz w tygodniu czyli regularnie. Czasem im się zdarza jakieś przerwy dwutygodniowe ale to działa w dwie strony, czasem zaruchaja 2-3x w tygodniu. 

 

40% kolejne ma partnerki LTR ALE nie żony, tu statystyka wygląda podobnie jak wyżej, dwóch ma problemy z regularnym seksem od czasu do czasu a reszta 1-2x w tygodniu lub częściej. 

 

20% single. Tu fakt jest najgorzej ale nadal nie jest źle. Nie maja problemu z "relacjami do pół roku" co daje im regularny seks częstszy od tych osób podanych wyżej no ale zdarza im się od 1msc do 4msc posuchy. W tej grupie są z trzy osoby które się nie starają więc nie ruchają. 

 

Łącznie 90% mężczyzn nie ma złej sytuacji w sferze seksualnej. 

 

Co do grup zawodowych różnie ale nikt bezrobotny nie jest, wszyscy te 2,5tys. min. zarabiają. Z wyglądu też przekrój. Chad o którym piszesz może by się znalazł jeden i jest żonaty. Reszta normalni goście, jeden brzydszy drugi przystojniejszy i tyle.

 

A i jeszcze jedno, jeden z moich znajomych jest incelem(tak ich nazywacie?) takim oceniłbym 2-3/10 i uwierz mi znajduje dziewczyny 5-6/10 z którymi się spotyka choć faktycznie one traktują go raczej jako bilet przejściowy ale co rucha (a rucha bo byłem świadkiem) to jego. 

Edytowane przez Nokates
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.