Skocz do zawartości

Która koncepcja na podryw wydaje się Wam najskuteczniejsza?


Mapogo

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że większość Panów (to z szacunku) przeniosło się na forum dla pań (specjalnie małą), a przecież większość z Was nie traci czasu na głupoty, dodatkowo już wszystko wiecie o kobietach, więc musi to mieć swój ukryty cel.

 

Nie chce mi się zagłębiać w te jałowe dyskusje z panienkami i szukać faworytów do wyrwania forumowego lachona, ale przeglądając "po łebkach" poszczególne tematy mam kilku faworytów do zaczerpnięcia wody ze źródełka. Jeżeli macie swoje typy to podzielcie się nimi ze mną, a może zanurkuję w stronę rezerwatu i zagłębie się w jakże ekscytujące wywody naszych Braci poszukujących uwagi ze strony forumowych kóz, tylko mam problem z przetrawieniem tych banialuków wychodzących spod babskich klawiatur, więc chętnie bym pominął ten etap.

 

Miejsce 3 - @leto

Oj, śliski podryw, śliski typ. Gra luzaka, z jednej strony podchodząc do tematu z dystansem, ale z drugiej kreuje się na inteligenta, co podkreśla przywoływanymi argumentami w postaci odniesień do różnych stron, badań czy analiz. Śliski, ponieważ często przyjmuje służalczy, miły ton, poparty masą komplementów w kierunku płci - rzekomo - piknej, co dla mnie jest ukierunkowane na szybkie zaliczenie i mocno nieszczere.

 

Miejsce 2 - @SzatanKrieger

Mój faworyt w wyścigu o koronę, królestwo i cnotę księżniczki. Niestety, przegrywa, ponieważ ktoś wykazał się większym sprytem, trafniej obraną taktyką i lepszym piórem.

Wyobrażam Go sobie jako cherubinka z pucułowatymi policzkami, kręcony włosami, chłopięcą sylwetką, nieśmiałym spojrzeniem, modnymi okularami zawieszonymi na nosie i silnym pragnieniem poznania tej jedynej. Popełnia błąd, ponieważ zbytnio udziela się wśród forumowych dżesik, a przez to można wyczuć w nim problem. Jest wręcz nadgorliwy w skupianiu na sobie uwagi przez zakładanie kolejnych wątków w miejscu do tego nieprzeznaczonym, ale go rozumiem, ponieważ już dawno nie zaznał kobiecego ciepła i związana z tym desperacja zmusza go do poszukiwania uwagi w rezerwacie. Błąd polega na tym, że te istoty mają wypracowany ewolucyjnie mechanizm, który doskonale wyłapuje desperatów. Wicelider zapewne zagaduje w prywatnych wiadomościach odnosząc się bezpośrednio do wymiany zdań w forumowych tematach, jednak jego słabo ukrytą intencją jest poznanie kobiety, tak, tutaj, na forum. Żal mi Brata, ale widać w nim wolę walki. Mam nadzieję, że się uda!

 

Miejsce 1- @Obliteraror

Werble, trąbki, waltornie, dudy! On, mój faworyt, wiele osobowości w jednym, forumowym, wirtualnym ciele. Kaszpirowski, Lem i Clooney w jednym. Jak on czaruje, jak układa zdania, jak się kreuje. Wszystko jest idealnie przemyślane, zdania wielokrotnie złożone, historie dopięte na ostatni guzik, osoby wykreowane w sposób nieszablonowy. Firma, garniak, wystąpienia, mimowolne podrywy, sikor na ręce, but wyglancowany, dłonie zadbane. Idealny umysł, życie wśród elit, intelektualna szkoła wyższa. Sukcesy na uczelni, sukcesy w pracy, sukcesy wśród kobiet. Żona, która nie odchodzi mimo że wie, iż puknął na boku. Taka to silna osobowość, tak wartościowa, że one pozwalają na skok w bok, bo nie opłaca im się odchodzić. Na sam widok nadciągającego nicku poziom wilgoci wśród forumowych stworzeń przekracza dopuszczalne normy. Jeszcze trochę i sam na niego polecę.

 

A Wy macie swoich faworytów?

 

Po co siedzicie w rezerwacie? Czy można zlikwidować ten dział forum?

  • Like 1
  • Dzięki 2
  • Haha 18
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@leto Czuję Twój ogon na sobie, no ale nadal pierwsze miejsce ma @Obliteraror co mnie trochę szokuje, mam nadzieję że Cię dogonię jeszcze za tego życia, a jak nie to w piekle się policzymy @Obliteraror:D 

 

Z mojej strony odgadłeś @Mapogo w zasadzie wszystko, nie ma do czego się przyczepić jeśli chodzi o mnie, gratuluję spostrzegawczości :) 

Tylko do jednego się muszę doczepić:

10 minut temu, Mapogo napisał:

jednak jego słabo ukrytą intencją jest poznanie kobiety, tak, tutaj, na forum.

A co jeśli poznałem, co wtedy czy moje wysiłki poszły na marne?

Zależy mi na pierwszym miejscu, zło górą :D 

 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety rezerwat mocno obniża jakość forum. Gdyby go zlikwidować, albo przenieść pod osobny adres, np. siostrysamice.pl to myślę, że wszyscy by na tym zyskali. Kobiety (i mężczyźni z rezerwatu) lubią pieprzyć o emocjach i seksie, a to nie jest konstruktywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja strategia na podryw w rezerwacie się nie sprawdza. Gram niedostępnego, w ogóle nie uczestniczę w dramatach. Niech same napiszą, ale niestety.

 

Ogłoszenia wystawiałem, że szukam gotującej, sprzątającej i zapewniam w zamian kwaterę to zero odpowiedzi też.

 

Nie dogodzisz.

 

?

  • Like 3
  • Haha 4
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Reflux napisał:

Zaraz a ja myślałem, że w rezerwacie się nie poluje ?

To ty życia nie znasz. Kwiat polskiej samicy płodnej, do tego zdolnej, same talenty, świadome unikaty, które chwyciły gadzi mózg za mordę.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Mapogo napisał:

Po co siedzicie w rezerwacie?

Odpowiem Ci, choć w sumie nie powinienem bo to są typowe zaczepki ale niech Ci będzie, jest to trzeci Twój post w ciągu 3 dni, gdzie mnie zaczepiasz:

 

Cóż, gdyby nie dziewczyny jeśli musisz wiedzieć z rezerwatu, mój wzrost byłby o wiele bardziej wydłużony w czasie, dzięki nim i ich ocenie mojego typu osobowości zrozumiałem bardziej siebie, co jest dla mnie mega ważną kwestią w życiu (ważniejszą niż dostanie porsche pod choinkę) a właściwie przez ostatnich 15 lat naprawiania siebie dzień w dzień starałem się zdiagnozować i naprawić uszkodzenia, które wywarł na mnie świat, czyli rodzicie, religie itd, itp, a one mi dostarczyły kilka brakujących puzzli.

Dla mnie poznanie, co było ze mną nie tak jest - najważniejszą sprawą, ważniejszą niż kariera, związki, kobiety, pieniądze, praca a i nawet zdrowie, bo wszystko u mnie leżało, byłem zbyt rozwalony wewnętrznie, miałem tony szamba do przerzucenia ;) 

Dzięki temu, teraz codziennie się budzę z wdzięcznością za życie, za to jak się czuję i, że po rozpieprzonej młodości stanąłem finalnie na nogi, wiec wybacz jeśli mam dobry kontakt z osobami, które były mi łaskawe chętne poświecić na mnie swój cenny czas :) 

Raz one coś się mnie zapytają raz ja je - tyle cudów @SzatanKriegera

 

Swoją drogą trochę to już słabe, że raz po raz mi się wytyka romanse ale przynajmniej nie jestem sam :D 

Nigdy na oczy żadnej nie widziałem babki z forum na żywo, no ale dobra widocznie czas to zmienić, przynajmniej na tych plotkach niech choć raz skorzystam, a co ?

41 minut temu, Mapogo napisał:

Błąd polega na tym, że te istoty mają wypracowany ewolucyjnie mechanizm, który doskonale wyłapuje desperatów

Cóż, z pewnością o tym nie wiem i dlatego zakładam tematy oraz tak po prawdzie, nie wiele z forum się dowiedziałem czegoś nowego. Jestem tu by służyć radą ale, że jestem tu ponad 2 lata to nie przeczę mam kontakt choć mizerny (szkoda :D:D:D ) z kilkoma babkami z forum, ubolewam, że są zajęte no ale jak to mawiają próbować trzeba i czas jest naszym sprzymierzeńcem czyż nie? ;) 

 

Co do np moich tekstów "Kocham @deomi " czy coś takiego, to wiecie, że istnieje coś takiego jak żarty lub koleżeństwo? :) 

Ja nie jestem w typie @deomi ona ma teraz jakiegoś architektka, za wysokie progi swoją drogą, ja prosty baran jestem i zbyt cienki w majtkach na taką szprychę :D 

 

28 minut temu, leto napisał:
32 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

Czuję Twój ogon na sobie

To nie jest ogon.

 

If you know what I mean.

Leto Ty brutalu (zawstydzony spoglądam za siebie z nadzieją na wincyj) ?

 

Także, tak mam kontakt z kilkoma babkami z forum ale na zasadzie wzajemnej pomocy, z tego co mi wiadomo wszystkie oprócz jednej są zajęte a ta jedna ma mnie w pompie i jak tu żyć? :D  

(Lub tylko gadają, że są zajęte, to wtedy w ogóle lipton ;) )

 

13 minut temu, Reflux napisał:

Zaraz a ja myślałem, że w rezerwacie się nie poluje ?

Złe dane, bro :D 

14 minut temu, Krugerrand napisał:

Z tego co kojarzę dość skuteczna jest metoda na moderatora;)

Yyyy, może jestem modem, a może jestem archem - nikt na to nie wpadł? :D 

22 minuty temu, mac napisał:

Ogłoszenia wystawiałem, że szukam gotującej, sprzątającej i zapewniam w zamian kwaterę to zero odpowiedzi też.

 

Tak nie załatwisz, mówi CI to 2 miejsce :P 

 

Poza tym, szczerze mówiąc nie bardzo rozumiem ten temat, można było napisać priva coś na zasadzie:

 

"Szatan w ten sposób nie wyrwiesz tu lachona, czuć od Ciebie desperacją, a ten temat o NOCY DUSZ, albo o snach waszych ulubionych to masakra - zastanów się". Można było, ale lepiej pod publikę trochę pograć komuś na nosie ale wybaczam @Mapogo bo jak napisałem wcześniej, mam codziennie bardzo dobry humor (po 15 latach posiadania smutnej aury), żartuję, wróciły do mnie moje głupie żarty i jak widzisz, nawet taki temat, nie bardzo mnie kłuje. 

Mimo wszystko dziękuje za baczne przeglądanie moich wypowiedzi no i przy okazji dziękuje wszystkim kobietom z forum, bo okazały się bardzo wartościowe dla mnie osobiście, bo dostałem od nich pomoc, której nie udzielili mi np bracia. Bo nie mieli wiedzy w tych dziedzinach. 

 

Także wasz romantyk, szukający wśród zajętych kobiety na forum (wiadomo najlepszy target)

Dziękuje wam kobitki :) 

 

No i kurde, swoją drogą wypadałoby sobie kogoś z forum w końcu ogarnąć ?  2 miejsce zobowiązuje :D 

 

7 minut temu, Reflux napisał:

@mac @SSydney podejrzewam, że 3/4 z nich to faceci, którzy cosplayują jako samice.

Nie łamcie mi serca do reszty :D 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Reflux napisał:

@mac @SSydney podejrzewam, że 3/4 z nich to faceci, którzy cosplayują jako samice.

Albo liczą na fanty od spermiage. Jak we wszystkich internetowych grach, awatary lasek to w 90% faceci. :D

 

A już miałem się brać za jakąś androgeniczną czy inna deomi albo domi... Curła miłość życia mi umyka!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry tekst ? Ale to nic nowego pod słońcem . Po ostatniej dramie która zmiotła z forum kilku ciekawych braci będzie zapewne następna. Wylęgarnia wszelakiego zła ? , obserwuje poczynania naszych jurnych samców . Co ciekawsze egzemplarze zapewne mają tu gorąca linie na privie.Moim faworytem jest konkretnykonar  , nick marzenie ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, SzatanKrieger napisał:

z tego co mi wiadomo wszystkie oprócz jednej są zajęte

Eeee, chyba jest więcej wolnych. Do dzieła, panowie, nie płakać mi tu do poduszki, tylko atakować.

 

Edit: żartowałem, to taki obrzydliwy pomysł podrywać kogoś przez internet, nie popieram, to poniżej godności prawdziwego incela.

Edytowane przez leto
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą @Mapogo

 

Wiesz, że w ten sposób mogłeś mi teoretycznie romans uwalić albo innym dwóm kandydatom - rozumiem, że to z dobrego serca? :D  - nie ma w tym jakieś tam wiesz, nie miłej emocji, czy by wbić szpilę ? ?

 

7 minut temu, leto napisał:

Eeee, chyba jest więcej wolnych.

No nie, 3 miejsce ma lepsze info ode mnie? :D 

Czuję ten ogonek tuż, tuż :D 

Dobra, zresztą jak część ludzi chce się wyżyć, że człowiek jest w stanie do laski z forum napisać coś przykładowo o Eneegramie, w którym z facetów może 3 się wypowiedziało to ja nie mam pytań, chcecie to sobie strzelajcie do mnie, do @leto czy @Obliteraror mnie to tam rybka. 

 

Mój kontakt z osobami, które mi pomogły lub miejmy nadzieję, ja im się i tak nie zmieni, a teraz odpadam bo muszę odpisać na priv, jednemu panu z forum, bo ma zapytanie (Tak do PANÓW TEŻ UDERZAM @leto , mam Cię na oku)

 

Z bogiem ;) 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Można było, ale lepiej pod publikę trochę pograć komuś na nosie ale wybaczam @Mapogo bo jak napisałem wcześniej, mam codziennie bardzo dobry humor (po 15 latach posiadania smutnej aury), żartuję, wróciły do mnie moje głupie żarty i jak widzisz, nawet taki temat, nie bardzo mnie kłuje. 

 

Co Ty pierdolisz? O czym Ty do mnie piszesz? Nic nie rozumiesz?

Przestań się tłumaczyć, przestań pisać elaboraty, w których uzewnętrzniasz się niczym Werter. Nie ważne jak piszą, ważne, że piszą. Robię Ci robotę, nie rozumiesz tego? Ile jest nicków na forum? Ile się zauważa?

Przestań grać tę rolę, zmień scenariusz, nie tłumacz się i porzuć ten sztuczny dystans, bo czuć w nim nienaturalność.

 

19 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Co do np moich tekstów "Kocham @deomi " czy coś takiego, to wiecie, że istnieje coś takiego jak żarty lub koleżeństwo? :) 

Ja nie jestem w typie @deomi ona ma teraz jakiegoś architektka, za wysokie progi swoją drogą, ja prosty baran jestem i zbyt cienki w majtkach na taką szprychę

 

Kto to jest ten @deomi? Razem w szachy gracie?

  • Like 1
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.