Skocz do zawartości

Która koncepcja na podryw wydaje się Wam najskuteczniejsza?


Mapogo

Rekomendowane odpowiedzi

@Mapogo

 

Postaram się wierzyć, że miałeś dobre intencje tworząc ten temat i chciałeś mi dać znać, że w ten sposób sobie kobiety nie znajdę. 

Czuć, że jesteś z jakiegoś powodu agresywny. 

Żegnam szanownego i "dobrze" mi życzącego brata - dziękuje za celne uwagi. 

 

Gdybyś miał jakieś uwagi bardziej osobiste zapraszam na priva, nie trzeba mi cisnąć i tworzyć o mnie tematów i innych ;) 

 

Trzymaj się i wszystkiego dobrego.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deomi

 

Kiedy rundka w szachy? :D 

 

@leto

Wierzę, że brat miał dobre intencje :) 

 

A nawet jeśli jesteśmy krypto ruchaczami forumowymi, to co z tego.

 

Wedle mnie niech ludzie sobie kopulują z forum jeśli chcą, mnie to totalnie rybka i obchodzi jak zeszłoroczny śnieg. Więcej kopulacji = więcej miłości na świecie, chyba dobrze? :D 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SSydney i @Turop

Zaraz wam zrobimy sandwicza z @leto i @Obliteraror :D 

 

Może i nawet autora tematu się zaprosi by się wyluzował kapkę.

 

P.S @Mapogo wiesz, że kiedyś na początku jak tu przyszedłem też założyłem temat, by może usunąć rezerwat? I patrz jakbym sobie strzelił w stopę, również byłem wkurzony w tamtym czasie :) 

Dlatego serio nawet nie jestem zły o taki temat @Mapogo naprawdę wierzę, że miałeś dobre intencje by pokazać braciom co nie co, tylko trochę smutne jest, że ewentualnie któraś z pań może na mnie dziwnie patrzeć po takich akcjach ale trudno, widocznie to moja "karma". 

 

Wszystkim Paniom, które mi pomogły jeszcze raz dziękuje i no i Panom ale części z nich już z nami tutaj niema obecnych ;) 

 

Wszystkiego dobrego @Mapogo naprawdę i trzymaj się a jak coś to zapraszam na priv :) 

 

 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był tu taki temat w którym wyszło, że @Yolo oraz pewien redpiller z forum zarywali do lasek w rezerwacie, a @HodowcaKrokodyli udawał, że patrzy na to obiektywnie i po męsku a wyszło, że sam na priv podpytywał o fotki tej laski ;)

Oj dobry temat założyłeś, natura ludzka do prawdziwa kurwa. Tutaj dostajemy nauki o byciu twardym i spokojne wyluzowane wypowiedzi, a za kuluarami podbijają jak się da do rezerwatek, wymieniają fotki :)

Dlatego mężczyznom zdecydowanie nie radzę ufać - przechwałki to jest na porządku dziennym.

Co do @Obliteraror - kilka razy już zmieniał avatar i dba tu o swój imidż schilloutowanego zarobionego gościa jak nikt inny. Bardzo musi chłopakowi zależeć aby coś poruchać z rezerwatek ;)
 

Nie wymieniałbym @SzatanKrieger w jednym szeregu z nimi. Szatan to taki miły chłopak który jeszcze się uczy, Ci dwaj - @Obliteraror czy @leto czy też do tego np. @Tyson to stare cwane lisy, zapewniam, to zupełnie inny poziom ;)

Edytowane przez alii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, alii napisał:

Nie wymieniałbym @SzatanKrieger w jednym szeregu z nimi. Szatan to taki miły chłopak który jeszcze się uczy, Ci dwaj - @Obliteraror czy @leto czy też do tego np. @Tyson to stare cwane lisy, zapewniam, to zupełnie inny poziom ;)

Rejestracja wczoraj a o forum jak widać wiesz wszystko. Wyczuwam, że wkrótce spod twego pióra padnie sławetna kwestia:  "Kolego chyba mnie z kimś mylisz. Nie jestem żadnym archem" :D

  • Haha 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SzatanKrieger napisał:

A nawet jeśli jesteśmy krypto ruchaczami forumowymi, to co z tego.

Nikt nikomu nie zarzuca bycia tu krupto ruchaczami a raczej krypto cuckoldami (w rozumieniu Simp -ami). Jeśli jestem w błędzie to proszę  @mapogo popraw mnie

Edytowane przez Dassler89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mapogo napisał:

A Wy macie swoich faworytów?

Kurwa, wreszcie temat którego potrzebowaliśmy. Ja mam ale teczki trzeba było by odpiąć.

Do tego jeszcze nazwa tematu dla zmyłki.

Wisienką na torcie jest to jak się nominowani chłopaki tłumaczą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Mapogo napisał:

Co Ty pierdolisz? O czym Ty do mnie piszesz? Nic nie rozumiesz?

Fantastyczny tytuł na temat wątala.

 

8 godzin temu, Mapogo napisał:

Przestań się tłumaczyć, przestań pisać elaboraty, w których uzewnętrzniasz się niczym Werter. Nie ważne jak piszą, ważne, że piszą. Robię Ci robotę, nie rozumiesz tego?

Brak słów...

Chciałem być miły i w sumie będę.

@Mapogo

Lubię Cię :) Serio.

Co z tego, że masz kompleksy, co z tego, że masz ból dupy, co z tego, że srasz w gacie przed kompem.

Nic z tego nie wynika.

Tak samo jak nic nie wynika z tego tematu.

 

Wywaliłeś tylko kilka swoich gówien na zewnątrz...

 

Pytanie tylko po co?...

 

To, że brak atencji to wiadomo...

 

To, że boli dupa, to wiadomo...

 

Ale co dalej? No nie wiadomo...

 

A nie... czekaj... Trzeba się wysrać na innych bo atencje zabierają... Uuuuu...

 

@Mapogo

Odkąd się tu pojawiłeś to srasz tylko negatywną energią nie wnosząc niczego pozytywnego. Tkwisz w gównie po uszy ciesząc się i brandzlując jaki to jesteś zajebisty a w rzeczywistości płaczesz pod kołderką pisząc takie tematy.

 

Jesteś brzydki? Huj to kogo obchodzi.

 

Masz kompleksy? Pracuj nad nimi.

 

Masz ból dupy? Zesraj się a potem wykąp...

 

Nikt Cię nie rozumie? To pisz tak żeby cię zrozumieli, użyj nomenklatury tych pajaców od których chcesz pomocy!

 

 

Tylko czy aby na pewno chcesz pomocy?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, SzatanKrieger napisał:

 

@leto Czuję Twój ogon na sobie

O kwa!

 

@Mapogo moja ocena:

 

@SzatanKrieger zbyt wyrazisty, nazbyt oczywisty ale odważny, ma u mnie miejsce 3.

@leto chłodny, przenikliwy, już lepiej - 2

@Obliteraror dystyngowany intelktual.   Intlekt. Intelektualista, wygrywa - miejsce 1.

 

Ale i tak przed nimi jestem ja sam, @Imbryk ze stylem szkoły angielskiej "creepy uncle" z nutką słowiańskiej "ha, nigdy byście się nie spodziewali!". Szachmat amatorzy!

 

@TheFloratorteż jest dobry bo się nie pierdoli w tańcu.

 

P.S. Panowie przestrzegam, styl "tęczowy sandwicz" jest nieatrakcyjny dla pań oraz zostawia mało swobody panom go stosującym! Wystrzegać się.

 

Zamiast tego polecam apaszki.

8 godzin temu, SSydney napisał:

Jak tam życie betabankomatu? Znudziło się? :D

Uuch u @SSydney widzimy śmiały ruch tzw "kuksańca dominawczego" w stronę brata @Turop, zobaczymy jaka będzie odpowiedź tego znakomitego zawodnika.

 

Oj oj oj, to bedzie wspaniały sezon!

 

F  I  G  H  T  !!!

Edytowane przez Imbryk
  • Like 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Turop napisał:
4 godziny temu, Tornado napisał:

WYZYWAM CIĘ na .... arenie.

 

Jeb rekawicą. Podnosisz? 

Nie ma problemu, tylko delikatnie żebym się nie obraził ?

Taaa.... "schyl się po rękawicę". Tego typu metoda na podryw jest odważna i od razu do sedna. Jest zaletą zuchwałego @Tornado.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Imbryk napisał:

Oj oj oj, to bedzie wspaniały sezon

Arena po coś powstała! 

CHLEBA I IGRZYSK! 

 

1 minutę temu, Ragnar1777 napisał:

One piszą jak typowe baby.
Jak już to bym zakładał, że 1/4.

Co ty tam gadasz.

Nie znasz.

Rule  16

"There are no females in Internet" ?

Może ladyboy? xD

 

VETO VETO!!! 

A co z moim sposobem? 

Ja głosuję na siebie!!

Nic tak nie działa na podryw jak chloroform i sznury. 

Skuteczność niemal 100%!!! 

 

Dziękuję dobranoc! 

A raczej dzień dobry! 

 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna analiza. Dobrze, że satyryczna. Ale dziękuję za naciągane miejsce na "pudle" : )) I nie mogę od rana przestać się śmiać. Nowej żony nie szukam, sikora nie noszę.

 

A po bywam w Rezerwacie? A chociażby dla Pań takich jak @Amperka, @Colemanka, @Hatmehit, @maggienovak, @Daenerys, @Lalka, @EleanorTo oczywiście niekompletna lista, ale ww. przyciągają moją uwagę. Gęba mi się cieszy, jak je czytam. Bo widzę, że nie wszystko jeszcze stracone :)

 

Tak czy siak, czy chciałeś satyrą, czy mi dojebać, dzięki @Mapogo. Niech mówią, byle nazwiska nie przekręcali. Już się zawodowo przyzwyczaiłem. Peace.

  • Like 4
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze te ich tłumaczenia. Dwoją się i troją żeby wyszło, że to takie żarty ;)
No jasne, dobierany styl pisania, wplatanie w co drugi post info o pozycji zawodowej, kasie, spełnieniu życiowym i notoryczne zapuszczanie się do rezerwatu to takie tam żarty :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie prężcie się jak chcecie, a i tak całą robotę robi mój stale płonący maszt 5G*, tylko dla odważnych pań.

 

Poza tym nie wspomnę, że jestem klapsoziemcą**.

 

* - autopromocja nie hańbi, jak mówi pewne radio

** - a seks się sprzedaje

 

P.S. "Nie zapominajmy oczywiście o stylu podrywu kolegi @Mapogo, w istocie majstersztyk - naruchał się w rezerwacie, do reszty lasek nazbierał numery telefonów na później a teraz zakłada wątek i postuluje likwidację rezerwatu aby uniemożliwić innym samcom dostęp do już zajętej puli genowej."

 

Czytała Blandyna Schabówna.

6 minut temu, Azizi napisał:

napręża sztuczne kreowane pindolki

Mój tam jest prawdziwy z krwi i kości

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.