Skocz do zawartości

Straszna rzeź we Francji, kilkadziesiąt (póki co) trupów.


Rekomendowane odpowiedzi

Assasyn, no widzisz sam zauważyłeś, że są mili i uprzejmi, a ty jesteś normalnie nietolerancyjny, pewnie dla tego iż przyjechałeś na cywilizowany zachód z tego zaściankowego kraju gdzie są polskie obozy.

 

Tarnawa nie wiem skąd w tobie tyle złości. Jaką masz pewność że chcieli ukraść może się chcieli tylko przejechać? W biednych krajach taki rower to musiała być nie lada gratka tak jak u nas lambo na ulicy. Ten nóż to sobie źle zinterpretowałeś, panowie chcieli zaoferować ci swoje tradycyjne rękodzieło z ich kraju, w zamian za przejażdżkę rowerem. Wiesz w Afryce i Azji nadal są rejony gdzie barter to podstawa wymiany handlowej.

 

Na przyszłość panowie trochę szacunku do innej kultury i logicznego myślenia proszę, a nie wszędzie widzicie terrorystów, agresorów, przestępców. Inne kultury trzeba szanować. Nie  potraficie wzbogacić wzbogacenia kulturowego, które nadciąga do Europy.

 

Ja tam będę witał z uśmiechem i po staropolsku, chlebem, solą, schabowym i okowitą. Nie chciał bym być nietolerancyjny jak wy. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Red jak jesteś taki tolerancyjny to przyjmij paru do domu ,ciekawe na jak długo ci tej tolerancyjnosci starczy☺

I przy wymianie handlowej nie używa się zwrotu "pieprzone polaczki"

Edytowane przez Tarnawa
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co na to znajoma, lewacka małolata z mojego kursu rumuńskiego, która chce ich przyjmować do PL szerokim strumieniem.

 

Może jakby ją wzięli na cztery baty, to by coś się w chorej główce poprzestawiało. Chociaż wątpię. Jakąś tam lewacką działaczkę zgwałcili kilkukrotnie, a ona na to, że to wszystko przez trudne warunki i problemy z aklimatyzacją i im wybacza, czy coś w ten deseń. :D  :D

 

Takich lewackich spierdolin to mi nie żal. Pamiętajcie, jak zapanuje szariat to pod nóż natychmiast pójdą właśnie Ci wszyscy postępowi, tolerancyjni, kochający inaczej... i dobrze, bo jak już pisałem, Islam = zasady. A te są lewactwu kompletnie obce. Jak mówił komunista Jurek Owsiak - róbta co chceta.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo my tolerancje mamy narzuconą przez chrześcijaństwo,inne kultury żydowska,cygańska ,isłam itp mają przyzwolenie na oszukiwanie ludzi spoza ich kręgu ich religie nakazują im myślenie że są panami świata a reszta to idioci .

Dlatego nie chcą się integrować my jesteśmy głupkami którzy mają im służyć a nie opcjonalnym partnerami.

Pracowałem w Anglii,Turcji wszędzie dało się wyczuć dystans i ironię z ich strony

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bo my tolerancje mamy narzuconą przez chrześcijaństwo

 

Chrześcijaństwo to jedna z najmniej tolerancyjnych religii na świecie. Ma najwięcej trupokilometrów na liczniku.

 

Tolerancja to jest narzucona przez euro socjalizm, a nie chrześcijaństwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo my tolerancje mamy narzuconą przez chrześcijaństwo,inne kultury żydowska,cygańska ,isłam itp mają przyzwolenie na oszukiwanie ludzi spoza ich kręgu ich religie nakazują im myślenie że są panami świata a reszta to idioci .

Dlatego nie chcą się integrować my jesteśmy głupkami którzy mają im służyć a nie opcjonalnym partnerami.

Pracowałem w Anglii,Turcji wszędzie dało się wyczuć dystans i ironię z ich strony

 

 

O wy, którzy wierzycie! Nie bierzcie sobie za przyjaciół żydów i chrześcijan; oni są przyjaciółmi jedni dla drugich. A kto z was bierze ich sobie za przyjaciół, to sam jest spośród nich. Zaprawdę, Bóg nie prowadzi drogą prostą ludu niesprawiedliwych!

Koran 5:51

 

I zabijajcie ich, gdziekolwiek ich spotkacie, i wypędzajcie ich, skąd oni was wypędzili – Prześladowanie jest gorsze niż zabicie. – I nie zwalczajcie ich przy świętym Meczecie, dopóki oni nie będą was tam zwalczać. Gdziekolwiek oni będą walczyć przeciw wam, zabijajcie ich! – Taka jest odpłata niewiernym!

Koran 2:191

 

Niech wierzący nie biorą sobie za przyjaciół niewiernych, z pominięciem wiernych! A kto tak uczyni, ten nie ma nic wspólnego z Bogiem, chyba że obawiacie się z ich strony jakiegoś niebezpieczeństwa. Bóg ostrzega was przed samym Sobą i do Boga zmierza wędrowanie.

Koran 3:28

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastaw drugi polczek

 

Nastaw cipę, w końcu seks na zgodę to największa kobieca broń  :P

 

 

Edycja:

Film nakręcony z budynku obok:

http://www.dailymotion.com/video/x3dqzx9_images-de-la-fusillade-au-bataclan_news

 

Masakra  :(

Edytowane przez EnemyOfTheState
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chszescijaństwo Biblijne to prawdziwe zasady i miłość do blizniego...Kościół qykorzystywal te nauki do grabienia sobie mnienia innych państw podczas wypraw krzyżowych. Zwykłemu najemnikowi z mieczem mówioną ze idzie walczyc dla Boga, natomiast prawda wygladala zupelnie inaczej...

Kościol wykorzystal na swoj sposob Biblie i przekazy Jezusa aby zwiekszyc wplywy, majatek i władze, to On jest odpowiedzialny za mordy i cierpienia...

To tak jak z nożem, możesz pokroićvchleb albo zarżnąc kogos, wszystko zalezy od Twoich motywow, noz w tym przypadku jest tylko narzędziem i jest zupelnie neutralny...

Islam, natomiast podobnie jak Judaizm Talmudyczny mówi zupelnie coś innego...

Nadstawienie policzka nie mówi o tym aby dac sie wykorzystac. Wg Biblii Jezus nie był ciota z kwiatkiem we włosach, ale w razie koniecznosci robil rozpierduche. Podobnych charakterem, porywczym charakterem wybral apostołow

Wizerunek Jezusa jest źle przedstawiany, byc moze dlatego zeby ludzie pokornie znosili wszystkie zasady i nakazy koscielne, aby zbytnio nie pytali i siedzieli cicho jak owieczki...

Edytowane przez Assasyn
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chszescijaństwo Biblijne to prawdziwe zasady i miłość do blizniego...Kościół qykorzystywal te nauki do grabienia sobie mnienia innych państw podczas wypraw krzyżowych. Zwykłemu najemnikowi z mieczem mówioną ze idzie walczyc dla Boga, natomiast prawda wygladala zupelnie inaczej...

 

Mylisz tutaj dwie sprawy: wyprawy krzyżowe z siłowym nawracaniem niewiernych np. przez konkwistadorów w celu ekonomicznego wyzysku.

Wyprawy krzyżowe nie były organizowane w celu grabienia a ochrony chrześcijaństwa. Nasi przodkowie  w przeciwieństwie do nas, postępowali mądrze broniąc się walcząc na granicach i nie wpuszczali wroga do siebie.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od poniedziałku wystawiam na allegro aukcję z maczetami bardzo pożyteczne narzędzie przy karczowaniu chwastów☺☺☺

Ponadto redzik NIEMA we mnie złości tylko normalne zachowanie mój ogródek moje zasady

Edytowane przez Tarnawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.