Skocz do zawartości

Co jest bardziej intymne: Penetracja czy oral?


horseman

Co jest bardziej intymne: Penetracja czy oral?   

51 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co jest bardziej intymne: Penetracja czy oral?

    • Penetracja
      28
    • Oral
      23


Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie. Co jest bardziej intymne: Penetracja czy oral? Dwukrotnie spotkałem się z sytuacją, że partnerka odmówiła oralu w czasie gry wstępnej, ale doszło do penetracji. Raz, że nie było oralu w obie strony. Zdarzało się też tak, że partnerka chciała skończyć na zaspokojeniu mnie ustami, sama nie mając z tego nic. Był też przypadek, gdy to ja byłem stroną aktywną w oralu, a Pani odmówiła odwdzięczenia się... Fakt, dała się przekonać, ale... Wciąć nie fair z jej strony :D Każda z tych sytuacji to inna ofc partnerka. 

 

Dla mnie nie ma różnicy, obydwie czynności stawiam na równi pod względem intymności .etc. A jak wy na to patrzycie? 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, horseman napisał:

Dwukrotnie spotkałem się z sytuacją, że partnerka odmówiła oralu w czasie gry wstępnej, ale doszło do penetracji.

Odmówiła no bo ogólnie gała czy mineta no to dla niektórych jest odrażające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co bardziej boli, czy jak Cię ktoś przywali w dużego palca u stopy dwu kilowym młotkiem z drewna czy z metalu ?

 

Wydaje mi się, że to jest kwestia kobiety. Jedna uważa, że usta są bardziej święte, a druga, że cipka, no więc, w sytuacji "pół-środków"

będzie preferowała "to drugie"..

Dajmy na to chociażby prostytutka. Przeważnie nie całuje się w usta, bo przynajmniej ten bastion chce zostawić dla kogoś specjalnego.

Normalna dziewczyna może odbierać zwykły seks jako bardziej intymny. Wydaje mi się, że tu nie ma reguły i to zależy

od tego jak dziewczyna jest nastawiona.. Ja bym obstawiał, że to jak rzut kostką..

 

Swoją drogą, ciekawy jestem czy istnieją dziewczyny w dzisiejszych czasach, które uważają, ze oral jest jeszcze "jakiś taki niegrzeczny" :D

Edytowane przez StatusQuo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Still napisał:

Synek, notabene "w dupie byłeś, gówno widziałeś" jeżeli chodzi o sex. Wypowiadasz się o czymś, gdzie masz zero doświadczenia.

Akurat zaruchałem to mogę się wypowiadać na ten temat tak samo jak Ty.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Analconda ma takie pojęcie o sexie, czyli analu, oralu czy nawet najprostszej rzeczy, jakim jest penetracja pochwy, jak ja o:

 

Mechanice kwantowej (teoria kwantów) – teoria praw ruchu obiektów poszerzająca zakres mechaniki na sytuacje, dla których przewidywania mechaniki klasycznej nie sprawdzały się. Opisuje przede wszystkim świat mikroskopowy – obiekty o bardzo małych masach i rozmiarach, np. atom, cząstki elementarne itp., ale także takie zjawiska makroskopowe jak nadprzewodnictwo i nadciekłość. Jej granicą dla średnich rozmiarów, energii czy pędów zwykle jest mechanika klasyczna.

 

 

Coś rozumiecie? Bo ja, nie hu hu :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, horseman napisał:

@Analconda nie mów, że nie atakowałeś nigdy groty Nesquika partnerki... 

Po fachowemu to jest kakaowe oko :lol: a tak na serio to jak dobrze się przygotujesz z laską do anala to jest 100% czysto i nawet zero brzydkiego zapachu. :)

Co do tematu to nie odpowiem jednoznacznie ale chyba oral bo u mnie nie przejdzie jak laska nie chcę robić loda (w ogóle)

Edytowane przez bassfreak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.