Skocz do zawartości

Panowie i Panie pomóżcie mi znaleźć foty


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, deomi napisał:

W celach eksperymentu socjalnego.

Nie da rady zrobić wiarygodnego eksperymentu z tego powodu chociażby (powtórzę się), że goście lajkują na tych portalach jak leci.

Ja swego czasu nawet, żeby nie klikać, bo mi się nie chciało, ustawiałem mouse clickera (program, który klika za mnie myszką), ustawiałem kursor na miejscu serduszka i włączałem.

Szedłem sobie robić kawe czy myć zęby czy coś tam znacznie bardziej wartościowego niż oglądanie tego.

Oglądałem tylko z kim mnie sparowało.

 

Nawet tu na forum był poradnik brata @Długowłosy , który radził aby właśnie nie wybrzydzać i lajkować po kolei.

Oszczędność czasu, maksymalizacja efektów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, deomi napisał:

@Bruxa Ok dzięki za chęci. 2 foty to za mało, będą faceci sępić o więcej. A nie o to mi chodzi :D

Poza tym nie wiem do jakiej kateogri by ją wrzucić? 6 czy 9 SMV?

Raczej do 6, ale to są dwie różne kobiety. xD W sumie możesz zrobić tak, z jednej laski zrobić dwa profile xD (albo użyć podobnego typu urody). Na jednym będzie dobra, taki ideał mężczyzn wg nich, do niczego nie będzie się można przyczepić, a na drugim będzie suczyskiem lejącym facetów po pyskach w typie @ViolentDesires.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Quo Vadis? napisał:

Nie da rady zrobić wiarygodnego eksperymentu z tego powodu chociażby (powtórzę się), że goście lajkują na tych portalach jak leci.

Mężczyźni na tinderze lajkują 61% kobiecych profili, podczas gdy kobiety lajkują tylko 4.5% profili męskich.
https://www.sciencedirect.com/science/article/abs/pii/S0272775719301104

 

Więc nie do końca.

Sam na kilka godzin spędzonych na Tinderze nie dałem żadnej lajka bo albo same pasztety albo towar nie dla mnie.

 

Jako, że praktycznie każda ma się za nie wiadomo jakie 10/10 to lajkują tylko chadów.

Kobiety są nieszczęśliwe gdy spotykają się z mężczyznami których uważają za mniej atrakcyjnych od siebie samych.
https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S019188691500505X

Edytowane przez Analconda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomko Jeszcze nie wiem, zależy od wyniku eksperymentu.

@tytuschrypus Nie będe tego robić na forumowych koleżankach.

 

Doooobra nie to nie :P 

A dajta spokój 2 strony tematu i nic, ktoś tu miał chyba stawianą pałę za czytanie ze zrozumieniem. 

 

@Quo Vadis? Da się da. Ale fotek z komina nie wyciągne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie w ogóle, jakie babskie zagranie. Pani chce, żeby ktoś jej znalazł fotencje, jeszcze dobrze skalibrował i w ogóle, a ona coś tam może wstawi kiedyś. Śmiechowo. Typowe szukanie jelenia. Wstyd.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, wystarczy wejść na jakiś metart, tam są z reguły dość ładne zdjęcia dziewczyn od 5 do 9.

Z darmowych, tu są moje typy 9/10 :

Alisa - dałbym nawet 9,5 /10

Tu 9/10, bo za mało ognia w oku.

Takich naturalnych rudzielców się prawie nie widuje 9/10

 

edit: jak chcesz więcej, to sobie wejdź na profile, niektóre mają sporo albumów, cropujesz znaki wodne.

profit : od razu masz nudesy dla podkręcania atmosfery ;)

 

Edytowane przez sargon
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, sargon napisał:

Oj, wystarczy wejść na jakiś metart, tam są z reguły dość ładne zdjęcia dziewczyn od 5 do 9.

Z darmowych, tu są moje typy 9/10 :

Alisa - dałbym nawet 9,5 /10

Tu 9/10, bo za mało ognia w oku.

Takich naturalnych rudzielców się prawie nie widuje 9/10

 

 

Jak tam szukasz? :)https://gals.kindgirls.com/

ta stronka cos nie dziala, a kolega pyta o link...

Edytowane przez nowy00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.