Skocz do zawartości

Kto w Herosa 3 Hota?


mac

Rekomendowane odpowiedzi

Noob w Heroska 3 Hota szuka ochotników do wspólnej rozgrywki. Głównie na weekend, ewentualnie po 22, jakoś poniedziałki, środy, piątki do 3-4, jak dam radę ?

 

Temat do dogadania.

 

Jak ktoś chętny na partyjkę towarzyską to zapraszam na priv, ewentualnie tutaj gadać. U mnie nie ma chuja we wsi, jak się umówię to dotrzymam.

 

Jak gramy to zero pierdolenia o sprawach damsko-męskich i problemach, czysty relaks i gnicie. To moje główne założenie ?

 

Już był tutaj wcześniej pomysł klepania, ale chyba przeszedł bez odzewu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@wrotycz, jak zainstalujesz HD moda i Hotę to masz lobby ogólne, nie trzeba cyrków z połączeniami. Panowie, odezwę się jutro lub w sobotę i się zgadamy, tylko nie wiem, czy na ten tydzień.

 

Ogarniemy, dzięki za odzew :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To walniemy może coś na 3, jebus kinga lub crossa lub jakiś inny szablon, jak ogarniacie. Od niedawna siedzę w temacie. Możemy na jutro się umówić po 22:00, jak macie chwilę. Kończę wszystkie sprawy i jestem w lobby xD

 

Nie wiem, jak po treningu dam radę wysiedzieć, ale podejrzewam od 22:00 do 2:00 na spokojnie jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.