Skocz do zawartości

CD Project Red wkomponował w swoje logo na fb tęczę, ale [póki co] nie wszędzie...


Rekomendowane odpowiedzi

comment_1592230400rLDQpgdxWhWTYtCtIkYMWc

 

 

Na górze logo głównego profilu CDPR na facebooku, na dole jest założony kilka dni temu profil dla społeczności arabskiej.

 

Tutaj arabski fb: https://www.facebook.com/CDPRAR

Tutaj ogólny: https://www.facebook.com/CDPRAR

 

Nie wywołuje to we mnie większych emocji, oprócz może pewnego zażenowania.

Wiadomo, że tutaj nie chodzi o żadną tolerancję i wspieranie mniejszości, tylko o marketing i $$$, ale mniejsza z tym.

 

Ciekawy jestem, czy i kiedy ubogacą kolorystycznie też tę wersję arabską. ?

Bo może to drobne niedopatrzenie i nie trzeba tutaj dorabiać ideologii. ;) 

 

Na ten moment widać tutaj ten sam schemat, jak w przypadku firmy IKEA, która wspiera społeczność LGBT, co nie przeszkodziło

im usunąć z ich katalogu mebli dla Arabii Saudyjskiej z 2013r kobiety i dzieci, które były widoczne na zdjęciach. ?

 

Przykładowe fotki:

 

z12599258O.jpg z12599495O.jpg

 

Coraz mniej jestem zdziwiony taką drobną niekonsekwencją heh.

 

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieniądz musi się zgadzać.

Rozumiem, że IKEA wypłaca premie za cytowanie Koranu na forach firmowych?

 

Ogólnie to jest zadziwiające. Kary za homoseksualizm na świecie:

https://en.wikipedia.org/wiki/LGBT_in_Islam#/media/File:World_laws_pertaining_to_homosexual_relationships_and_expression.svg

Śmierć, śmierć niewykopywana, dożywocie, więzienie... gdzie? W krajach islamskich oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzygać mi się,  jak to widzę. Może w końcu jakaś mądrą głowa w ichniejszych działach PR i marketingu załapie, że przeciętny człowiek w dupie ma LGBT oraz to z kim żyje i uprawia seks sąsiad. Jedyne co go wkurwia, to ta nachalna propagadna. Jak namolna mucha. Myślisz o dupie marynie i niebieskich migdałach, popijasz piwko a tu kurwa mać znowu tęcza wjeżdża:

 

- Przerwij to, co robisz i skup się, uwaga! El-Gie-Be-Te! El-Gie-Be-Te! El-Gie-Be-Te! Teraz razem! El-Gie-Be-Te! El-Gie-Be-Te! El-Gie-Be-Te! 

 

Jakby nie było ważniejszych spraw na świecie, tylko jakieś bliżej nie sprecyzowane problemy obcych ludzi. Ja pierdolę. 

Edytowane przez mirek_handlarz_ludzmi
  • Like 6
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korpo idzie z rzeką gówna i się nie zastanawia. Będzie moda na wsadzanie sobie w dupę kiełbasy to też ustawią takie logo.

 

Dzisiejsza idea to podążanie za trendami, a kto je wyznacza to już zagadka.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ptaszki w internecie ćwierkają że przesunięcie premiery Cyberpunk-a 2077. Została spowodowana zmianą w koncepcji. Otóż główny protagonista gry. Nie jest tylko mężczyzną lub kobietą. Ale będzie można będzie wybrać postać. Która identyfikuję się z obiema płciami lub też żadną z nich. Ma być też wątek homoseksualny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na prawdę musi być gównoburza o jebane logo? Ojej propaganda lgbt.
Czy ktoś płakał przedtem że w poprzednich częściach jednymi z najlepszych moralnie postaci były prostytutki (Carmen), były wątki gejowskie (myśliwy tropiący gryfa w Białym Sadzie), dużo treści  promujących seks bez zobowiązań, a już w książkach o Wiedźminie mamy panne ze swoistym Daddy Issues (Ciri), homoseksualizm postrzegany za normę, zwłaszcza wśród czarodziejek.
Całe uniwersum Wiedźmina niesie masę treści LGBT i feministycznych.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie w korpo nie sa idiotami. Takie rzeczy dzieją sie minimum od czasów SOX kiedy wszystko zostało wywrócone do góry nogami w dobrym tego słowa znaczeniu, powstawały jak grzyby po deszczu  działy zgodności a korpo zaczęły same przygadać się swojej działalności. Zysk to jedna sprawa, druga sprawa to mocny przekaz do ich pracowników że nie jest to firma dyskryminujaca w żadnym wypadku.
Taka postawa ucina, wszelkie dyskusje, że ktoś może w pracy byc dyskryminowany i z tego powodu np. może być zwolniony . Moze być zwolniony bo jest albo nieefektywny albo "za drogi" albo co najbardziej prawdopodobne firma robi redukcje a nie że ktoś jest gejem.
Moim zdaniem i bez żadnego moralnego wartościowania- bardzo dobry krok.

Edytowane przez Personal Best
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marketing musi się zgadzać.
Naiwne lewaczki polaczki myślą, że tam ich ktoś wspiera, a gdyby poszli po "wsparcie finansowe" to dostaliby kopa w dupę.
Korporacja nie chce rozdawać kasy tym matołom, tylko chce aby to te matoły wyciągnęły portfel i rzucili dolary na stół.

Dlatego ktoś tam pisał, że gdyby naprawdę walczyli i się przejmowali tymi ludźmi, tą mniejszością, to by biegiem wysyłali namiestników tolerancji i ustawili tęczę także w Middle-East.
Nie interesować ich powinno to, że to jest zakazane w tych krajach, ponieważ:

1. Jeśli walczą, to powinni walczyć o swoje racje zwłaszcza w miejscach w których jest największy ostracyzm i legalna kara śmierci - bo tam Ci ludzie potrzebują wsparcia.

2. Mają tyle kasy, prawników i wpływy, że ktokolwiek porządnie musiałbym przemyśleć czy mu się opłaca wplątać w konflikt z wielkimi korporacjami cenionymi chyba już wszędzie na świecie.
Bo dziś prawie KAŻDY gra w gry.

Edytowane przez Ragnar1777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Baca1980 said:

Nie jest tylko mężczyzną lub kobietą. Ale będzie można będzie wybrać postać. Która identyfikuję się z obiema płciami lub też żadną z nich. Ma być też wątek homoseksualny.

Może fabuła skręci w taką stronę jak w Last of Us 2. W którą stronę by się nie skręcało to dostosowanie twórczości pod jakąś ideologię nigdy nie wychodzi dobrze vide socrealizm itp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Na górze logo głównego profilu CDPR na facebooku, na dole jest założony kilka dni temu profil dla społeczności arabskiej.

 

Tutaj arabski fb: https://www.facebook.com/CDPRAR

Tutaj ogólny: https://www.facebook.com/CDPRAR

 

Nie wywołuje to we mnie większych emocji, oprócz może pewnego zażenowania.

Wiadomo, że tutaj nie chodzi o żadną tolerancję i wspieranie mniejszości, tylko o marketing i $$$, ale mniejsza z tym.

No a ja jednak zapytam...

Ale co w tym złego? Przecież to jest marketing właśnie. Sam bym tak zrobił. Każdy by tak zrobił, kto by prowadził biznes. Jakbym projektował katalog IKEA też bym tak zrobił jak oni. Czego to jest dowód, albo czego powinien być Twoim zdaniem? Że są "nieszczerzy"? Heh. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to wali czy to LGBT, czy RGB, czy inny wuj. Należy tylko pamiętać, że z drugiej strony była inkwizycja. Jak nie chcesz homosia w domu, to go na homosia nie wychowuj. Poza tym to nie są pryszcze na dupie, co nagle wyskoczyły. Według niektórych źródeł już Aleksander Macedoński był pedałem gejem.

 

Mnie się mogą czworokąty nie podobać i będę mówił że to patola, ale nie będę ich zabraniał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, maroon napisał:

Mnie to wali czy to LGBT, czy RGB, czy inny wuj. Należy tylko pamiętać, że z drugiej strony była inkwizycja. Jak nie chcesz homosia w domu, to go na homosia nie wychowuj. Poza tym to nie są pryszcze na dupie, co nagle wyskoczyły. Według niektórych źródeł już Aleksander Macedoński był pedałem gejem.

 

Mnie się mogą czworokąty nie podobać i będę mówił że to patola, ale nie będę ich zabraniał. 

cała inkwizycja przez cały czas trwania zabiła mniej ludzi niż rewolucja komunistyczna w pierwszy miesiąc

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Revolt napisał:

cała inkwizycja przez cały czas trwania zabiła mniej ludzi niż rewolucja komunistyczna w pierwszy miesiąc

 

Akurat porównywanie jednego mordu do drugiego ma niewielki sens. To, że ktoś mordował mniej czyni go lepszym "ideologicznie"? Proszę o sprostowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Libertyn napisał:

Całe uniwersum Wiedźmina niesie masę treści LGBT i feministycznych.

 

To prawda, dlatego zawsze śmieszyło mnie robienie przez niektórych robienie z A.S. jakiegoś "prawicowego" itp. pisarza.

Ładnie to jest zredukowane do absurdu w tej paście: https://www.wykop.pl/wpis/35044535/sapkowski-gwiazda-polskiej-prawicy-napisz-osiem-ks/

 

Dlatego szkoda, że tego kagańca kaganka oświaty nie niosą wszędzie, tylko tak bardziej wybiórczo. ?

 

Godzinę temu, tytuschrypus napisał:

No a ja jednak zapytam...

Ale co w tym złego?

 

Jak wyżej. ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.