Skocz do zawartości

Pożegnanie Użytkowników


deleteduser108

Rekomendowane odpowiedzi

Elunia Users,

 

Kultura wymaga żeby oprócz przywitania się także pożegnać.


No bo właściwie mam już dość - cały czas katowanie się psychicznie.

Dobrze, że dzięki kilku osobom uświadomiłem sobie kilka rzeczy i jakbym tu nie trafił to bym nie zaruchał nawet.
Dlatego ja wysiadam - denerwują mnie chady, badboye i normiki jeszcze bardziej niż innych a przeg* tylko dobija.

A tak to przynajmniej przez całe zj* życie cokolwiek osiągnąłem, dzięki forum - no i tyle mi wystarczy.

 

Fajnie prowadziło się dyskusje z poważnymi użytkownikami, tymi mniej poważnymi i moimi hejterami na tematy merytoryczne i niemerytoryczne.

Może mnie tam parę osób nie lubi ale ogólnie to fajnie było brać ze wszystkimi aktywny udział w "życiu" forum, lajwach i meetingu we Wrocławiu.

I z paroma osobami rozmawiałem prywatnie - też git ludzie.

 

Nara wszystkim Userom i powodzenia w życiu czy coś.

 

 

Bardzo proszę nie usuwać tego konta i zawartości.

Niech zostaną moje wartości merytoryczne.

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób sobie dłuższą przerwę drogi Panie i wróć z nową energią, jak znajdziesz ścieżkę. Widziałem cię na foto, moim zdaniem do przegrywa ci bardzo daleko, ale pewnie wszystko tkwi w głowie.

 

Pozdrawiam :)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia Bracie.

 

Forum i treści się zmieniają. Moim zdaniem jest to nieuniknione w tak otwartym i tolerancyjnym gronie. Nie pisze tego z przekorą. Osobiście uważam że, poziom kultury i tolerancji jak również merytorycznej dyskusji jest wysoki.

 

Proponuję po prostu selekcję treści. Skupianie uwagi na interesujących zagadnieniach i dyskusjach. Treści mnie drażniące czy nie interesujące dla mnie po prostu pomijam i luz.

 

Ja sam (jednak ze względu czasowych) rzadziej teraz tutaj zaglądam. Bedzie więcej czasu będę wpadł częściej. Jednak nie mam zamiaru się z Forum rozstawać. Wiem że, jak kiedyś będę potrzebował rady, pomocy w kwestii życiowej tutaj ją dostanę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żegnaj. :) Kiedyś mam nadzieje, że zawitasz bez dowalania swojej osobie. :) Sam się kiedyś źle czułem jak czytałem rzeczy o tych przegrywach itp. To Ty masz siebie postrzegać dobrze a otoczenie z zewnątrz a kij z tym. Co nie znaczy, że człowiek ma chodzić w spodniach uwalonych kakalaką. :) Mam nadzieję, że trochę przerwy, mały reset dobrze zrobi.Tez musiałem coś takiego przejść. :) będzie dobrze powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.