Skocz do zawartości

Pożegnanie Użytkowników


deleteduser108

Rekomendowane odpowiedzi

3 hours ago, Analconda said:

denerwują mnie chady, badboye i normiki jeszcze bardziej niż innych

Za rok, dwa sam napiszesz sobie nową klasyfikację.

Za pięć lat - ona też się zmieni.

Za dziesięć - a może to już teraz? Pomyślisz.

Za piętnaście - zapytasz się "o co się było denerwować?".

W międzyczasie wpadaj, nie zapomnij loginu i hasła. Czas zmienia każdego i wszystko... inaczej byłoby naprawdę nudno.

Trzymaj się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda. Bo mimo, że poglądy masz kontrowersyjne, to sprawiasz wrażenie inteligentnego chłopaka i podobało mi się, że w dyskusjach zawsze starałeś się arumentować merytorycznie a nie personalnie. 

 

Swój koloryt wnosiłeś, o takich Chadach np. wiedziałeś wszystko ? Powodzenia, trzymaj się i niech ci się wiedzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Analconda napisał:

No bo właściwie mam już dość - cały czas katowanie się psychicznie.

Kto Cię prześladuje, kto Ci grozi, kto Cię bije ?

 

Ty sam jesteś swoim najgorszym wrogiem , a powinieneś być swoim najlepszym przyjacielem.

 

MUSISZ iść i pogadać o problemach z profesjonalistą w realu, każdemu da się naprawić przekonania na swój temat, każdemu, jeżeli tylko chce walczyć i coś zmienić.

 

Ale jak można coś w życiu zmienić skoro sam pisałeś że spędzasz czas po pracy na masturbacji do 4 razy dziennie, niezdrowej diecie ( tostach z bananem i nutellą, jeżeli dobrze pamiętam ), narzekaniu na świat i graniu w gry komputerowe.

 

Jesteś typowym przykładem roszczeniowego millenialsa, który myśli że coś za darmo od losu dostanie - kasę, ruchanie, fajne samopoczucie.

 

CHUJA DO DUPY CO NAJWYŻEJ DOSTANIE.

 

Przemyśl to i naprawdę pogadaj z psychologiem.

 

Trzymaj się, mam nadzieję że kiedyś wrócisz.

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RENGERS napisał:

Ale jak można coś w życiu zmienić skoro sam pisałeś że spędzasz czas po pracy na masturbacji do 4 razy dziennie, niezdrowej diecie ( tostach z bananem i nutellą, jeżeli dobrze pamiętam ), narzekaniu na świat i graniu w gry komputerowe.

 

Do anacondy nic nie mam, ale jak się czasem czytało co on pisze na czacie u Marka na live to aż mdliło mnie od środka. 

 

A co do czadow nie zgadzam się gość wysłał zdjęcie typa, którego nie zna i napisał że to czad ? .

 

Powodzenia życzę i zdrowia przede wszystkim. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Analconda napisał:

Nara wszystkim Userom i powodzenia w życiu czy coś.

 

Bardzo proszę nie usuwać tego konta i zawartości.

Niech zostaną moje wartości merytoryczne.

Panie, nie loguj się na forum przez jakiś czas. Zaloguj się za parę miechów.

 

9 godzin temu, Analconda napisał:

Nara wszystkim Userom i powodzenia w życiu czy coś.

 

Bardzo proszę nie usuwać tego konta i zawartości.

Niech zostaną moje wartości merytoryczne.

Zalazłeś za skórę hejterom, radzę ci wrócić, tylko zmień nick i login :) Jak nie my to kto :) Gdzie znajdziesz takich ludzi, takie forum, jak tutaj jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, mam mieszane uczucia:

 

1. Szkoda mi Ciebie bo z geby jesteś normalny ziom, więc w głowie lipa. Do tego mimo wszystko starałeś się być dość merytoryczny pokazując różne linki do badań czy czegoś tam. Wydajesz się mimo wszystko spoko, ale...

2. Cieszę się, że odchodzisz. Twoje wieczne pierdolenie o chadach w zestawieniu z tym, że wielu braci tutaj (włącznie ze mną) próbuje wyjść na prostą tylko i wyłącznie utrudnia to zadanie. Dlatego jako zdrowy egoista mam nadzieję, że wrócisz tu "naprawiony" albo wcale.

 

Powodzenia.

Edytowane przez self-aware
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@self-aware Popieram Twój post w całości. 

 

Szczególnie ten fragment:

34 minuty temu, self-aware napisał:

Twoje wieczne pierdolenie o chadach w zestawieniu z tym, że wielu braci tutaj (włącznie ze mną) próbuje wyjść na prostą tylko i wyłącznie utrudnia to zadanie

Przestałem wchodzić na wykop i podobne strony bo są po prostu toksyczne. 

Wieczne użalanie się, ciągle źle, brak nadziei, wpędzanie w zły nastrój i kompleksy. Kobiety to tylko dla przystojnych, reszta niech wali konia i nawet niech nie śmie pomyśleć o kobiecie. 

Są bardzo złe miejsca w internecie które na pierwszy rzut oka wydają się normalnie, ale po czasie zaczynają działać w destruktywny sposób na psychikę. 

Niestety Analconda przenosił atmosferę wykopu na to forum, a to wcale nie pomagało braciom którzy walczą ze swoimi "demonami". 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Meg4tron napisał:

Przestałem wchodzić na wykop i podobne strony bo są po prostu toksyczne. 

Wieczne użalanie się, ciągle źle, brak nadziei, wpędzanie w zły nastrój i kompleksy. Kobiety to tylko dla przystojnych, reszta niech wali konia i nawet niech nie śmie pomyśleć o kobiecie. 

Są bardzo złe miejsca w internecie które na pierwszy rzut oka wydają się normalnie, ale po czasie zaczynają działać w destruktywny sposób na psychikę. 

Odniosłem takie samo wrażenie czytając ciągłe żale Analcondy. Można mieć słabszy dzień, ale u niego słabsze były miesiące i ciągle te same gadki, smuty, wszystko źle. 

 

A ten temat o Chadach to słaby wkleja zdjęcie typa, którego nie zna i mówi że to Chad. Moim zdaniem masa kompleksów się za tym kryje, ale nie wnikam. Powodzenia życzę. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.