Skocz do zawartości

Triumf Johnny Depp. Była żona utraciła najlepszych prawników


nowy00

Rekomendowane odpowiedzi

Mało komu udaje się wygrać sprawy w sądzie z kobieta. Z racji tego, że Johnny jest przy kasie miał na to szansę. Jednak taki zwykły śmiertelnik by

popłynął równo...

 

https://gwiazdy.wp.pl/amber-heard-johnny-depp-prawnicy-rozprawa-pobicie-przemoc-6522043680525184a

Edytowane przez nowy00
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani da dupy komu trzeba i gościa nie ma. Żaden triumf, jeszcze usłyszymy o aktorze, ale już pewnie w mniej pochlebnych słowach. Już i tak zawodowo nic nie robi, więc słaby triumf, raczej rozczarowanie, że do czegoś takiego w ogóle musi dojść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jej się pieniądze skończyły na prawników, albo będzie udawać biedaczkę, gdy przegra sprawę w sądzie. Wymyśli jeszcze jakieś głupstwo, że brała leki, ona tego nie pamięta, może i przeprosi, na pewno uda się na terapię do znanego psychiatry, zrobi z siebie ofiarę (bo żyła w stresie itp.). Sprawa szybko ucichnie (albo i przejdzie bez większego echa), a ona dostanie kolejne role albo znajdzie jakiegoś beciaka w Hollywood i będzie sobie żyła dostatnie i szczęśliwie. 

 

A jaką nagonkę Johnny Depp przeżył, to nikogo nie będzie interesowało. Dobrze, że facet jako tako miał łeb na karku i udało mu się zebrać dowody, żeby oczyścić swoje dobre imię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Kapitan Horyzont napisał:

Jak była młoda to miała fajne cycki i ogólnie niezła laska była.

Dla mnie dalej fajna łaska jest. Amber Heard urodzona w 1986. Dla mnie jest na czym oko zawiesić. Tak wygląda obecnie:

amber-heard.jpg

 

Jeszcze za nastolatka po obejrzeniu filmu, w którym grała miałem ja w moim fap folder ha ha Chodzi mi o produkcję ,,Never give up" niezła blondyna:

AmberHeardNBD.jpg?w=400&ssl=1

Edytowane przez nowy00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 10 miesięcy temu...

Nawiasem mówiąc. Piłkarzyki, aktorzyki... miliony pieniądze a ich myślenie jakieś takie plackowe w chuj.  Może to wszystko robione pod publikę chuj ich wie. Jakim beciakiem trzeba być, że tu gość z BS pracując na magazynie bez obrazy wie o co kaman a milioner nie wie. Jak to jest 😒.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, CzarnyR napisał:

Nawiasem mówiąc. Piłkarzyki, aktorzyki... miliony pieniądze a ich myślenie jakieś takie plackowe w chuj.

Nie koniecznie muszą być tytanami intelektu. Takim  aktorem można się zachwycać gdy mówi językiem Shakespeare. Gorzej gdy sam od siebie ma coś powiedzieć :).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, nowy00 napisał:

Taka aktualizacja do sprawy znanego aktora:

 

Karma wraca do Amber.

Pycha ją zgubiła i już myślała, że wygrała a tu taki news.

Mam nadzieje, że sprawa się zakończy dobrze na korzyść Deppa.  

Gdyby to się udało to w świat poszła by wiadomość, że jednak kobiety są karane za przestępstwa i pomówienia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.