Skocz do zawartości

Triumf Johnny Depp. Była żona utraciła najlepszych prawników


nowy00

Rekomendowane odpowiedzi

Ciąg dalszy dramy:

https://plejada.pl/newsy/johnny-depp-wygral-w-sadzie-z-byla-zona-chodzi-o-7-mln-dol/4mtdqqn

 

Panna zobowiązała się przeznaczyć 7mln dolarów zdobytych dzięki ugodzie sądowej na cele charytatywne. Teraz sąd domaga się dowodów, że faktycznie w ten sposób je wydała.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Zauważyliście tę narrację w postaci filmików, shortów z podejrzanego zachowania amber, czy komentarzy pod filmikami ujadającymi jej zachowanie? Sprawa jest rozwojowa i może stanowić za świetny przykład początku nowego ruchu. Dziwi mnie taka mała aktywność braci pod tym wątkiem, bo to jest bardzo ważna sprawa dla mężczyzn pokrzywdzonych przez toksyczne zachowania kobiet.

 

Świat musi iść naprzód i jest szansa, że coś nowego dotrze do świadomości ludzi. Johny Depp ma szansę stać się symbolem walki również o nasze prawa.

  • Like 7
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, DOHC napisał:

Bardzo długo się to ciągnie, co by było gdyby szarak miał takie oskarżenia? Za fałszywe oskarżenia, powinna być kara do takiej wysokości, jaka groziła pomowionemu.

To sprawa z oskarżenia Deppa o zniesławienie go przez Amber. Żąda ileś tam mln odszkodowania, chyba 50. Ale to nie ma duzego znaczenia. W takiej sprawie samo skazanie będzie kluczowe bo podejrzewam, że Depp ma głęboko forse, liczy się jego dobre imię

21 minut temu, nowy00 napisał:

Szarak miałby utrudnione zadanie. Tutaj Johny się nie poddaje w walce o sprawiedliwość. Z wyglądu całkiem całkiem kobieta, a te zachowania byleby tylko sprowokować i wzbudzać poczucie winy. 

Ona była ostrą laską. Bardzo atrakcyjna, dzięki temu tak go rozegrała (moc pusi). Takie są najgorsze. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Mosze Red napisał:

 

A mnie nie dziwi, to się rozgrywa w innym kraju i innym systemie prawnym, który działa zupełnie inaczej niż nasz. 

My, a zwłaszcza nasze postępowe siostry lubujemy się wzorować na ameryce. Idziemy za zachodem, co tam się dzieje jest mile widziane u nas. 

 

W kazdym razie system prawny ma drugorzedne znaczenie i tak malo kto go rozumie. Kluczowe jest to, ze problem dotyczy celebryty, aktora i to hollywodzkiego (nie bez powodu kobiety lubują się w czytaniu pudelków i podobnego shitu, wszystko  co dotyczy znanych osob jest bardziej ciekawe, a więc łatwiej uchwycic istote problemu danej sprawy). Dzieki internetowi mozna to wykorzystac, bo te informacje szybko sie rozchodza. Tutaj chodzi o zakotwiczenie w swiadomosci ludzi, ze problem toksycznych kobiet jest problemem to po pierwsze. Po drugie, ze takie zachowania musza byc pietnowane, a w tej chwili wszystko jest puszczone w samopas, co oznacza powszechne przyzwolenie dla sióstr, aby gnębić mniej ogarniętych w relacjach braci. Po trzecie, dostrzeżenie przez postępowy zachód tego problemu automatycznie zostanie zauważone przez nasze spoleczenstwo, co zreszta juz sie dzieje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 hours ago, antyrefleks said:

Tutaj chodzi o zakotwiczenie w swiadomosci ludzi, ze problem toksycznych kobiet jest problemem to po pierwsze.

Celem takiej wiadomości jest co najwyżej połowa ludzi. Ta męska. Kobiety przecież "wiedzą" że toksyczne nie są...

A z "męskiej" części, spora część to "simpy" które dopóki same się nie sparzą, to nie uwierzą że ogień pali.

21 hours ago, antyrefleks said:

Po drugie, ze takie zachowania musza byc pietnowane, a w tej chwili wszystko jest puszczone w samopas, co oznacza powszechne przyzwolenie dla sióstr, aby gnębić mniej ogarniętych w relacjach braci.

W społecznych zasadach demokracji, piętnowanie kogokolwiek jest niewykonalne.

Zostaje jedna możliwość ;)

Allah Akbar!

Notabene, islam uznaje świadectwo mężczyzny za równoważne świadectwu dwóch kobiet. Patrząc na przypadek Depp/Heard, nie pochwalam, ale rozumiem...

21 hours ago, antyrefleks said:

Po trzecie, dostrzeżenie przez postępowy zachód tego problemu

Dla połowy społeczeństwa to nie jest problem. Dla części, to wprost sposób na życie.

Już masz 50% przeciwko zmianom w istniejącym stanie rzeczy. Demokracja...

3 hours ago, mac said:

Dopiero po 6 latach koleś mógł własną wersję przedstawić w sądzie

Po tym procesie, jeśli wygra, powinien na fali pozwać stan za opieszałość, która naraziła go na straty moralne i finansowe. I też wygra.

I świadomość tego, może wpływać na opinię w aktualnym procesie, niestety.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacji ze związku Johnny’ego Deppa i Amber Heard ciąg dalszy.

Tym razem ujawniono, że aktorka nienawidziła większości kolegów Johnnyego Deppa, których uważała za "starych nudziarzy, grających na gitarach".

Jednak jednego z aktorskich znajomych nienawidziła wyjątkowo.

Uważała, że spędza za dużo czasu z jej małżonkiem, kosztem jej samej.

Zachowanie, które wpisuje się w jej rzekomą chorobę "borderline".

Chodzi o brytyjskiego aktora znanego z filmow takich jak: "Avengers" czy "Kod da Vinci" – Paula Bettany’ego.

Depp zeznał również, że Heard „pogardzała” Bettanym, ponieważ staliśmy się tak bliskimi przyjaciółmi, a dla niej był zagrożeniem i zabrałby mnie od niej.

Z tego powodu dochodziło do wielu nieprzyjemności, aktów zazdrości, kłótni i krzyków.

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://youtu.be/oToWV6lJmcI

 

Analiza mowy ciała Johny'ego i Amber bezpośrednio przed, oraz podczas rozprawy.

 

Do tego wisienka na torcie, w postaci omowienia nagranej rozmowy pomiedzy małżonkami. A tam klasyka, czyli: shaming, gaslighting, wpędzanie w poczucie winy, okraszone erystyką w wykonaniu zgadnijcie kogo :)

 

Swoją drogą miał chłop cierpliwość.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 4/25/2022 at 4:33 PM, antyrefleks said:

Dziwi mnie taka mała aktywność braci pod tym wątkiem, bo to jest bardzo ważna sprawa dla mężczyzn pokrzywdzonych przez toksyczne zachowania kobiet


Mój tiktok oszalał pod tym kątem - nawet kobiety stanęły za Deppem. Problem w tym, że Depp to typ faceta który mógłby mieć większość kobiet i nie jedna miała lub ma jeszcze jego plakat nad łóżkiem. Tak czy siak - o sprawie jest raczej cicho - żaden mój znajomy nie udostępnił niczego na ten temat - ani jedna osoba. W takich chwilach uświadamiam sobie, że albo mogę się zamknąć w sobie i dusić w sobie to co widzę gołym okiem, albo wychodzić z takimi tematami do ludzi, którzy bardziej rozumieją po pantoflowemu i tylko westchną cicho, albo uznają za szura/gbura.

Smutny jest mental w tym kraju. Serio, ktoś by się mógł dziwić, że np. osoby takie jak ja lubią siedzieć na BS czy społecznościówkach i obserwować fajne akcje na TT choćby z tym "Jack Sparrow run challenge", bo jak przeglądam treści facetów to jest grill, jazda samochodem, siłownia i w sumie tyle. Generalnie tych co się chajtneli niedawno i pojawiły się dzieciaki - ślad po nich zaginął, jakby ich czarna dziura wsysała jakaś.

Szkoda gadać. Dla mnie Johny Depp to jest gość. Mógłby zostać fajną ikoną jakiejś walki o normalność wyroków dla facetów w sądach, ale problem w tym, że za kilka tygodni po procesie zostaną jedynie memy z kupą Amber, bo tak właściwie to głównie przewinęło się do nagłówków pudelków. 

Co to jest za zfeminizowany matriarchalny kraj to jprdl. 

 

Edytowane przez Peter Quinn
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amber Heard zachęcała Johnny Deppa by przekazał światu informację, że jest ofiarą przemocy domowej. "zobacz, kto ci uwierzy", "zobacz ile osób stanie po swojej stronie" "nikt ci nie uwierzy, ponieważ jesteś mężczyzną". Wynika z nagrania, które prawnicy Johnny Deppa pokazali podczas mowy końcowej.

 

Także panowie nagrywajcie bo to jedyny ratunek dla was by ktoś wam uwierzył, by wasze dobre imię zostało oczyszczone z zarzutów.

 

 

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 hours ago, Iceman84PL said:

Także panowie nagrywajcie bo to jedyny ratunek dla was by ktoś wam uwierzył, by wasze dobre imię zostało oczyszczone z zarzutów.


Swoją drogą zastanawiam się, jak to jest z prawem do nagrywania w PL? Muszę ostrzec? Mogę to zrobić małym drukiem gdzieś w domu, np. na plakacie w formie "dekoracji", w razie gdy ktoś mi zarzuci że nagrywałem nielegalnie powiedzieć - ostrzeżenie wisi na ścianie? Czy to kompletnie nie ma znaczenia? 

Rozważam jakieś małe urządzenia nagrywające mieć w domu na różne okoliczności. 

Swoją drogą przeraża mnie, jak naiwny kiedyś byłem - oglądając fragmenty tej rozprawy doszedłem do wniosku, że moja ex próbowała mnie wyprowadzić z równowagi co najmniej po to, by wywołać u mnie krzyk i te zachowania, które dadzą jej wolną rękę choćby do samego odejścia, by wybielić siebie. Kto wie, czy mój krzyk nie został gdzieś nagrany? Jak dostałem list pożegnalny, że "ona przyznała przed sobą, że była ofiarą przemocy" to aż mnie zmroziło, bo nigdy ani ręki na kobietę nie podniosłem ani nie zamierzam. Były natomiast sytuacje, gdzie złapałem za obie ręce, żeby opanować jej emocjonalny wysryw na zasadzie "skończ już" albo rzuciłem miękkim przedmiotem po pokoju. Słowami natomiast potrafię mocno zranić i wiem o tym. 

Kiedyś też przez chwilę byłem blisko kobiety, która szukała drugiej gałęzi i ponoć miała strasznego brutala w domu, a ona ciągle nie wiedzieć czemu się go trzymała (taka była wersja). Puszczała mi nawet nagranie, w której było słychać jego jak jest podkręcony - tzn. albo pijany, albo w emocjach, w każdym razie raczej nie trzeźwy i coś tam wulgarnego mówi, a ona teatralnym głosem "ała, ała, co Ty mi robisz?". Ja jej wtedy uwierzyłem, mimo że śmierdziało mi manpilatorką i krzykaczką na kilometr. 
Nie wiem ile prawdy było w jej nagraniach, ale ja potem obczaiłem sobie typa bo okazało się, że mamy wspólnych znajomych - ponoć całkiem spokojny gość, choć wiadomo że to mogą być tylko pozory. Co do jej "świętości" nie mam natomiast złudzeń. 

Przeraża mnie moje zaślepienie i stan umysłu, a było to jeszcze ze trzy lata temu. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Peter Quinn napisał:

moja ex próbowała mnie wyprowadzić z równowagi co najmniej po to, by wywołać u mnie krzyk i te zachowania, które dadzą jej wolną rękę choćby do samego odejścia, by wybielić siebie. 

Znana metoda kobiet. Wykorzystanie pasywno biernej agresji. Sprowokowany facet, któremu puszczają nerwy a kobieta przecież niewinna i jedynie np. wprowadza chłopa w poczucie winy. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.