Skocz do zawartości

Kto najlepszy na Prezydenta RP?


Rekomendowane odpowiedzi

Czołem Bracia! 

 

   Wybory tuż i tak się zadumałem czy wogóle iść głosować? 

Nie widzę wśród kandydatów "PRAWDZIWEGO MĘŻCZYZNY". 

Oglądałem wczoraj debatę. Jakieś to wszystko kiepskie i miałkie. 

W sumie to żadnemu z dyskutantów nie dałem wiary w ich słowa. 

Nikt nie porwał mnie swoją charyzmą, wdziękiem ?

 

    Czy macie jakiegoś faworyta i czy możecie w 3 punktach, wymienić dlaczego zagłosujecie na tego kandydata?

 

PS. Moje przemyślenie jest takie że żaden z czołowych kandydatów nie będzie realizował polskiej racji stanu ?

 

Pozdrawiam! 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema.

24 minuty temu, samiecżeta napisał:

Wybory tuż i tak się zadumałem czy wogóle iść głosować? 

To musi być tylko twoja decyzja.

25 minut temu, samiecżeta napisał:

debatę

,,Debata” jest jak przedstawienie i każdy ma swój tekst by go zarecytować. Dlatego moim zdaniem zawsze jest jak to ująłeś kiepskie i miałkie.

27 minut temu, samiecżeta napisał:

Czy macie jakiegoś faworyta i czy możecie w 3 punktach, wymienić dlaczego zagłosujecie na tego kandydata?

Nie mam.

27 minut temu, samiecżeta napisał:

Moje przemyślenie jest takie że żaden z czołowych kandydatów nie będzie realizował polskiej racji stanu ?

Funkcja Prezydenta RP jest ograniczona więc nawet gdyby chciał to w przypadku większości opozycji w sejmie będzie miał syzyfową pracę.

 

ps. To nie system prezydencki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie to, że prawica w Polinie jest zaworem bezpieczeństwa, to pewnie zagłosowałbym na Bosaka.

 

Z racji, że nie jestem wielbicielem bezcelowego spacerowania, to na kreślenie kartek się nie wybieram, bo wyborami ciężko to nazwać.

Edytowane przez Imiennik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie idąc na wybory pozwalasz innym decydować za siebie. 

Debata stwarzała warunki cieplarniane dla Dudusia. 

 

Jako ciekawostka, debata w TVN się nie odbędzie bo Duda i Trzaskowski obsrali gacie. 

 

Ja sam głosuję na Bosaka. Ciebie nie będę namawiał, jednak wejdź na fanpage Konfederacji. Poczytaj, pooglądaj, wtedy sam z własnej woli, jeśli umiesz logicznie myśleć, zagłosujesz na Krzyśka Bosaka. 

 

Tak jak @Quo Vadis? napisał. Musimy rozbić duopol władzy. W kilku ostatnich wyborach prezydenckich w drugiej turze zawsze POPiS. Czas na rozbicie Magdalenki i układu Okrągłego Stołu który służy obcym, sobie, zamiast państwu i Polakom.

 

Jeden z wielu przykładów. PO podniosło VAT do 23% tymczasowo. PiS nic z tym nie zrobił. 

 

Najbardziej mnie śmieszą ludzie, którzy są za Hołownią. Taki miły, bezpartyjny. 

 

https://m.facebook.com/KONFEDERACJA2019/photos/a.1972780433028557/2317203468586250/?type=3

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Moriente napisał:

Jako ciekawostka, debata w TVN się nie odbędzie bo Duda i Trzaskowski obsrali gacie. 

 

podasz źródło nt. Dudy ?

do autora tematu -> jeśli chciałeś mieć jakieś dane to trzeba było wstawić ankietę ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Imiennik napisał:

Polinie

Do mnie z racji poglądów i wartości też przemawia Bosak. 

Ale tak się zastanawiam ? kto za nim stoi?

   Bo na przestrzeni ostatnich dziesięcioleci, począwszy od 1939 roku Polska nie realizuje swojej polityki zagranicznej a jest jedynie pionkiem. 

 

    Albo nas siłą rozgrywają?? ??  albo sposobem-w białych rękawiczkach ?????? ?️‍? a w (??

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pierwszy raz zobaczyłem Bosaka, pomyślałem "Co on robi w konfederacji?". 

 

Jednak jednego nie można im zarzucić - nie ma takiej partii, która pozwoliłaby mu startować. Dorzucić do tego trzeba, że wyłączając niektóre durnowate teksty Korwina, to ich program wyborczy najbliższym memu sercu jest. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosak to ten co zaakceptował roszczenia żydowskie? Nie mówiąc o innych gagatkach z "konfituracji", którzy byli za pozbawieniem Polaków praw do tego co jest pod Polska ziemia, a o co walczy Krzysztof Tytko.

Edytowane przez rejdi
  • Like 1
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę głosował na Bosak. Jeśli chodzi o Żółtka, nie chciałbym dziadka na prezydenta. Wypowiada się czasem dobrze, ale w taki dosyć prosty sposób. Zresztą pokazał w europarlamencie. Cisnął 30tysiecy na miesiąc, a prawie w ogóle nic nie gadał. Trzaskowski też do dupy. Debata średnio mu poszła, bo pytania pod Dudę. Już nie mówie o Tanajno. Zrobił postęp, bo chociaż się nie darł, ale jak wczoraj w TV były spoty to on sobie wjebał ścianę tekstu i syreny. Myślałem, że od tych syren jebla dostane, aż musiałem telewizor wyciszyć. Dawno coś mnie tak nie wkurwiło, jak to w telewizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minutes ago, rejdi said:

Bosak to ten co zaakceptował roszczenia żydowskie? Nie mówiąc o innych gagatkach z "konfituracji", którzy byli za pozbawieniem Polaków praw do tego co jest pod Polska ziemia, a o co walczy Krzysztof Tytko.

Kiedy Bosak zaakceptował roszczenia żydowskie? Kiedy konfederacja była ZA pozbawieniem Polaków praw do tego co jest pod Polską ziemią? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Moriente napisał:

Kiedy Bosak zaakceptował roszczenia żydowskie? Kiedy konfederacja była ZA pozbawieniem Polaków praw do tego co jest pod Polską ziemią? 

Prześledź głosowania w sejmie, nie chce mi sie do każdego mojego argumentu dodawać źródeł. Poszukaj.

Edytowane przez rejdi
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.