Skocz do zawartości

Kto najlepszy na Prezydenta RP?


Rekomendowane odpowiedzi

Niestety ale obecnie większość społeczeństwa jest podzielona na dwa obozy: PIS oraz PO, i to pomiędzy kandydatami obu tych partii będziemy musieli wybierać kandydata w drugiej turze. KolegiKolega świetnie ujął tę rzeczy, wybierzemy najgorszego i to na niego nie zagłosujemy. Mam dosyć polityki PISu, tej całej propagandy emitowanej w publicznej telewizji, ale jeśli będę musiał wybierać między Dudą a Trzaskowskim, no to sorry Gregory ale przełknę ślinę i zagłosuję na Dudę, bo nie chcę wartości, ideałów i pomysłów ze zgniłego zachodu w Polsce.

 

Jeszcze zobaczymy jakie cyrki Prezydent Duda odstawi w czasie wizyty u Prezydenta Trumpa. Pewnie za grube miliardy ściągnie amerykańskich żołnierzy do Polski.

 

W pierwszej turze poprę Marka Jakubiaka, mówi rozsądnie, podzielam jego wartości patriotyczne (propaństwowe), widać, że w pierwszej kolejności zależy mu na interesie Polski.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Gołodupiec napisał:

W pierwszej turze poprę Marka Jakubiaka, mówi rozsądnie, podzielam jego wartości patriotyczne (propaństwowe), widać, że w pierwszej kolejności zależy mu na interesie Polski.

To zrozumiałe i naturalne, że staramy się kierować tym co ludzie, politycy mówią. Boli mnie jedno (świadomość wyborcy i sens demokracji) - nie ważne co politycy mówią, bo co robią i będą robić to zupełnie co innego. Krasomówstwo (manipulacje medialne, przekazy podprogowe i inne tego typu rzeczy) nijak ma się do realnego stanu rzeczy. Po owocach ich poznacie.

 

I biorąc jako przykład takiego pana z muszką, choć za niektórzych uważany za oszołoma, wprowadził ustawę lustracyjną, o czym już nikt nie pamięta, albo pomija ten fakt, bo zdyskredytowanie kogoś jest o wiele przyjemniejsze.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega przedsiębiorca, katolik o konserwatywnych poglądach po wystukaniu w latarniku wyborczym swoich preferencji dowiedział się, że jest wyborcą partii Razem. Dziewczyna kolegi jest wyzwoloną feministką, więc znając życie kolega żeby zaruchać, został fanem Biedronia, Zandberga itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Moriente napisał:

Nie idąc na wybory pozwalasz innym decydować za siebie.

Do tej pory chodziłem na wybory, zawsze na Korwina i jego ludzi, program mają dobry, ale co z tego jak to zwykły zawór bezpieczeństwa?

 

Myślisz, że banda która kroi Cię na 90% pieniędzy, marnuję Twoje życie, Twój czas i odbiera Ci godność i wolność zejdzie ze stołka, bo postawisz krzyżyk w innym miejscu?

 

Jeśli chodzi o politykę to mam swoich faworytów, ale w nikogo nie wierzę.

 

Konfederacja i inne takie to twory, które nigdy nie dojdą do władzy, mogę się założyć ;)

 

@samiecżeta

A kto stoi za Niemcami, USA etc?

 

Widzę, że potrafisz patrzeć szerzej poza medialny teatrzyk. Szlifuj to.

Edytowane przez Imiennik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybór jak między ebolą a aids. Ja dziękuje. Zresztą funkcja prezydenta w tym kraju jest marginalna, nie ma nad czym się spuszczać... a po drugie "koronawirus" pokazał jak można manipulować tym skretyniałem narodem. Katyń zbiera żniwo do dziś.

Edytowane przez prod1gybmx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosak = Ordo Sjuris (szanowna małżonka ostro się udziela). 

 

Konfa mieni się prawicowom, gospodarczom, ach i om, a de facto kościelnego cyca ssie aż miło. O fanatykach typu Godek nawet nie wspomnę, bo to żal jest. 

 

Nie ma wyboru bo co ryj to albo bolszewia albo klecha zza rogu spogląda. 

Edytowane przez maroon
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko: W czym Bosak jest lepszy od Jakubiaka czy Piotrowskiego? 

 

Ja rozumiem, że JKM może wielu imponować bo ma fajne, wygodne życie, robi to co lubi i nieźle na tym wychodzi, ale Bosak? Ten koleś sądził, że przez legalizacje marichuanen w Czechach w Polsce wzrosła liczba samobójstw. Był w Sejmie z listy LPR, to Ci od Giertycha - obecnie nadwornego prawnika PO...  Ziomek głosi, że czeka nas zapaść reprodukcyjna, a mając 35 lat dopiero się hajtnął i o stadzie potomków nic nie słychać... Dla mnie to człowiek - mem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 hours ago, rejdi said:

Prześledź głosowania w sejmie, nie chce mi sie do każdego mojego argumentu dodawać źródeł. Poszukaj.

No i tu masz problem, bo śledzę na bieżąco i nie masz racji. 

 

Więc sorry ale p*******sz głupoty 

 

https://www.sejm.gov.pl/Sejm9.nsf/PrzebiegProc.xsp?nr=282

7 hours ago, maroon said:

Bosak = Ordo Sjuris (szanowna małżonka ostro się udziela). 

 

Konfa mieni się prawicowom, gospodarczom, ach i om, a de facto kościelnego cyca ssie aż miło. O fanatykach typu Godek nawet nie wspomnę, bo to żal jest. 

 

Nie ma wyboru bo co ryj to albo bolszewia albo klecha zza rogu spogląda. 

W jaki sposób konfederacja ssie kościelnego cyca? 

9 hours ago, Frank89 said:

Zagłosował bym na Bosaka ponieważ uważam go za najwiarygodniejszego kandydata. Jego program wyborczy jest bardzo rozsądny. Niestety ma znikome szanse na wygranie.

Takim myśleniem jesteśmy na zawsze skazani na POPiS i panów od okrągłego stołu. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minutes ago, Moriente said:

 

W jaki sposób konfederacja ssie kościelnego cyca? 

 

W taki, że jak wyjebią fanatyków religijnych ze swoich szeregów, a imć Bosak na kolanach przeprosi za działalność żonki w zjebanej sekcie, tudzież wpisze do programu delegalizację ordo sjuris w pl, to może mógłbym ich wtedy rozważyć. Ale nie wcześniej.

 

Konfa mnóstwo głosów straciła przez przytulenie ortodoksów, no ale jak chce być niszą dla ortodoksów i psycholi, to powodzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał Trzaskowski - głosuję. Mocna postać, energiczny, wizualnie ok, faktycznie realne zagrożenie Dudy. No i nie będzie wstydu jak zagranicę pojedzie. 

 

Hołownia - niestabilny emocjonalnie unisex, płaczliwy, brak charakteru.

 

Kosiniak-Kamysz - dobry ale pojawił się Trzaskowski.

 

Bosak - wygadany ortodoks otoczony oszołomami religijnymi i narodowcami. Nigdy się od nich nie uwolni bo sam jest taki sam jak oni. Pamiętam go jeszcze z konserwatywnych młodzieżowek. Środowisko niebezpieczne i omijać szerokim łukiem.

 

Żółtek - błazen

 

Jakubiak - na prezesa spółdzielni mleczarskiej albo wójta to się nadaje.

 

Tananjo - krzykacz, drze mordę, nie wiem jakie ma poglądy bo drze mordę

 

Biedroń - liczyłem na więcej, brak charyzmy, mocno "ciepły" pasyw. Jak lewica to Zandberg. 

 

Piotrowicz - ciekawa postać, wyważona ale nie mam tylko jeden głos. Mam nadzieję, że nie zniknie z polityki. 

 

Reszty nie pamiętam. 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, RealLife napisał:

Rafał Trzaskowski - głosuję. Mocna postać, energiczny, wizualnie ok, faktycznie realne zagrożenie Dudy

Bardzo mocne wnioski...

 

Trzaskowski ma powiązania z antifą, już tworzą się nowe kadry dzięki niemu. Jedyne zagrożenie jakie tu widzę to dla narodu.

 

Chyba nadchodzi klasyczna zamiana stołków rządu z opozycją, czyli to co się dzieje na polskiej scenie politycznej od 89r.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RealLife napisał:

Rafał Trzaskowski - głosuję. Mocna postać, energiczny, wizualnie ok,

Nie ma już na forum największego specjalisty od tematu, żeby mnie naprostował, ale jak dla mnie to on jest Chadem. A Chad jak to Chad wyrucha wszystkich obywateli ?

 

1 godzinę temu, Imiennik napisał:

 

Trzaskowski ma powiązania z antifą, już tworzą się nowe kadry dzięki niemu. Jedyne zagrożenie jakie tu widzę to dla narodu.

To nie ma znaczenia. Jest Chadem i już. Pamiętasz podstawową zasadę? Chad zawsze zrobi to co chce ?

 

PS. Ten komentarz z założenia jest prześmiewczy a nie poważny. 

Edytowane przez Tyson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za menelowe+ to głos powinien pójść na Żółtka :D Ale tak poważnie to Bosak i generalnie Konfederacja. Ja mam dość socjalizmu zmieniającego się powoli w komunizm. Z resztą za komuny był nakaz pracy a teraz jest nakaz nieróbstwa i rozdawnictwa. Czyli to co jest obecnie to gorzej niż komuna. Szymony Chujownie, Kanie Rachonie i Bierdronie również won. Ale zobaczcie jakie to są chamskie manewry: Tanajno, Żółtek, Kosiniak czy Jakubiak próbują rozpieprzać głosy wolnościowców i podzielić ich jak to tylko możliwe, dlatego, że Konfederacja jest w sejmie i staje się liczącą stroną w polskiej polityce. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, maroon napisał:

Bosak = Ordo Sjuris (szanowna małżonka ostro się udziela). 

 

Konfa mieni się prawicowom, gospodarczom, ach i om, a de facto kościelnego cyca ssie aż miło. O fanatykach typu Godek nawet nie wspomnę, bo to żal jest. 

 

Nie ma wyboru bo co ryj to albo bolszewia albo klecha zza rogu spogląda. 

Brawo, jak widać są jednostki na tym forum którzy myślą, a nie głosują ślepo na Bosaka, bo konfa taka niezależna, agresywna, taka "menska", że aż trzeba "bić kurwy i złodziei", a poza tym przecież brak podatków, logika, a za rogiem ssanie pałki i kłanianie się pierwszemu lepszemu wikariuszowi, wspieranie ordo iuris i nagrywanie hot sixtin czelędż rapując psalmy boże xD. Poza tym te żydowskie powiązania o których ktoś już tu pisał, o prorosyjskich już nie wspomnę. Silna Polska Narodowa, Unia bleeee, a w razie "W" trzeba będzie bronić się samemu. Konfederacja to polityczne lemingi, ktora ciśnie na kontrowersji robiąc w balona pierwszego lepszego Krzysia i Kamisia.

hahahaha ja Pier**** ?? 

 

 

16 godzin temu, horseman napisał:

Ten koleś sądził, że przez legalizacje marichuanen w Czechach w Polsce wzrosła liczba samobójstw

ahahah :D

ahahah :D a taki modny i nowoczesny w swoich poglądach podobno. To już jąkający staruszek Korwin bardziej postępowy.

Edytowane przez kamil221
  • Like 1
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.