Skocz do zawartości

Kto najlepszy na Prezydenta RP?


Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze popadam w chwile zadumy nad głupotą ludzką jak pomyśle że są ludzie którzy głosują na PO/PIS i tylko co 4-8 lat zmieniają strone na która głosują,społeczeństwo nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać.

Jako skrajny,naprawdę skrajny prawicowiec już uważam że lepiej żebyście wy,z drugiej strony barykady głosowali na Lewice czy tam inne razemki bo to minimalnie chociaż odbetonuje ten układ.

A swoją drogą jeszcze większym zdumieniem napawa mnie że są samce którzy siedzą tu z nami na forum i głosują za matriarchatem,ograniczeniem praw mężczyzn i kultem cipy który forsuje Lewica...

  • Like 1
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Moriente napisał:

No i tu masz problem, bo śledzę na bieżąco i nie masz racji. 

 

Więc sorry ale p*******sz głupoty 

 

https://www.sejm.gov.pl/Sejm9.nsf/PrzebiegProc.xsp?nr=282

W jaki sposób konfederacja ssie kościelnego cyca? 

Takim myśleniem jesteśmy na zawsze skazani na POPiS i panów od okrągłego stołu. 

 

Dobra, pofatygowałem się trochę i odnalazłem źródła wypowiedzi Bosaka i źródła głosowania "konfituracji" za przyznaniem koncesji na wydobycie złóż miedzi, zagranicznej spółce. Proszę:

 

https://www.sejm.gov.pl/Sejm9.nsf/agent.xsp?symbol=glosowania&NrKadencji=9&NrPosiedzenia=4&NrGlosowania=35

 

Jesli chodzi o to, ze Bosak zaakceptowal roszczenia żydowskie to być moze źle to ujałem. Konkretnie chodziło mi o to, że wspomniał o wystosowaniu noty dyplomatycznej, której celem byłaby rezygnacja z "Deklaracji Terezińskiej" na mocy, której środowiska żydowskie mogą ubiegać się o te roszczenia. Jak wiadomo, Bartoszewski jej nie podpisał, a jeśli jest ona ukonstytuowana to niech Pan Bosak wskaże na tę prawidłowość. Zatem prawdopodobnie istnieje deklaracja, która tak naprawdę nie jest zobowiazująca. Jeśli Pan Bosak kandyduje na prezydenta, to żydki będą miały podstawkę do wymuszenia tych roszczeń bezpodstawnie do czego rączkę przyłożył wyżej wspomniany jegomość. Chyba, że powiedział to nieświadomie w co wątpię.

 

 

16:30.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Moriente napisał:

Takim myśleniem jesteśmy na zawsze skazani na POPiS i panów od okrągłego stołu. 

Nie do końca się zgodzę z takim stwierdzeniem. Ponieważ nawet jeśli wszyscy sympatycy konfederacji oddali by głos na niego to i tak było by nas o wiele za mało żeby zrównać się z którymś z czołowych kandydatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.tvp.info/48598310/kogo-poprze-konfederacja-grodzki-w-zaciszu-gabinetow-trwaja-rozmowy

 

Cytat

Rozmowy z Konfederacją są prowadzone przez przedstawicieli naszej strony – oznajmił w TVN24 marszałek Senatu Tomasz Grodzki. Chodzi o ewentualne poparcie kandydata PO, gdyby ten wszedł do drugiej tury wyborów prezydenckich. Co na to kandydat Konfederacji? – Takie rozmowy nie trwają, dementuję – mówi portalowi tvp.info Krzysztof Bosak.

 

A najlepszy prezydent to:

 

https://allegro.pl/oferta/rodos-4-zyrandol-krysztalowy-lampa-wiszaca-chrom-7883663867

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Revolt napisał:

Zawsze popadam w chwile zadumy nad głupotą ludzką jak pomyśle że są ludzie którzy głosują na PO/PIS i tylko co 4-8 lat zmieniają strone na która głosują,społeczeństwo nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać.

Zgoda 

 

33 minuty temu, Revolt napisał:

A swoją drogą jeszcze większym zdumieniem napawa mnie że są samce którzy siedzą tu z nami na forum i głosują za matriarchatem,ograniczeniem praw mężczyzn i kultem cipy który forsuje Lewica...

Nie jestem wyznawcą Lewicy, ale w jaki sposób chce ona ograniczyć prawa mężczyzn? W ogóle jest coś takiego jak prawa mężczyzn? What the fuck?! XD

Jak przychodzi wojna to w sposób prymitywny masowo gwałcone są kobiety, nie faceci. Na codzień wykorzystywane są również fizycznie kobiety, nie faceci. 

Jeśli facet daje się pobić kobiecie to coś jest nie tak. Ten trend daje do myślenia. 

 

Pomagać trzeba kobietom, nie facetom. Facet zawsze se da rade, kobieta nie. Chyba, że facet to pisda, mamisynek, nieprzystosowany do życia, wtedy potrzebuje "PRAW MĘŻCZYZN". 

Edytowane przez kamil221
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minutes ago, Revolt said:

Zawsze popadam w chwile zadumy nad głupotą ludzką jak pomyśle że są ludzie którzy głosują na PO/PIS i tylko co 4-8 lat zmieniają strone na która głosują,społeczeństwo nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać.

Jako skrajny,naprawdę skrajny prawicowiec już uważam że lepiej żebyście wy,z drugiej strony barykady głosowali na Lewice czy tam inne razemki bo to minimalnie chociaż odbetonuje ten układ.

A swoją drogą jeszcze większym zdumieniem napawa mnie że są samce którzy siedzą tu z nami na forum i głosują za matriarchatem,ograniczeniem praw mężczyzn i kultem cipy który forsuje Lewica...

Poczytaj sobie, co się działo jak narodowo-katolskie ortodoksy dorwały się do władzy w II RP. Marszałek ich potem aż do Berezy musiał gonić, taki burdel zrobili. Co nie oznacza, że sanacja była ideałem, bo nie była. 

 

Problemem w pl jest obecnie brak partii/stronnictwa, która byłaby liberalna gospodarczo, otwarta na świat i umiejąca prowadzić realpolitik, w tym z Niemcami i Rosją, a nie US oraz niezaglądająca ludziom pod kołdrę i potrafiąca odspawać KK od koryta, bo to pasożyt straszliwy.

 

Tych warunków nie spełnia ŻADNE ugrupowanie. Mamy XXI wiek i problemy zupełnie różne niż w średniowieczu, a kto się nie pojawi to ze skrajności w skrajność i ciągłe do wyrzygu podziały lewo-prawo. 

 

Kiedy dotrze do ludzi, że obecnie nie ma w świecie kurwa lewo-prawo, tylko są realne problemy do rozwiązywania. Chyba nigdy. 

 

Z dwojga złego wolę stracić z Niemcem (Trzaskowski) niż wygrać z Ruskim czy Klechą, choć to żaden wybór. Ake przynajmniej jest cień szansy że jakiś pajac prezydentem nie będzie. 

 

Tak a propos układu popis, to co prawica i lewica przez trzydzieści lat robiła? Ano kurwa ci pierwsi się modlili i w dupę oszołomom wchodzili, a ci drudzy chlali i tęczowe flagi promowali. No to są gdzie są. 

 

Ps. Większość tzw. elektoratu PO to są normalni pracujący ludzie, ktorzy chcą mieć spokoj i jakieś powody do dumy z realnych osiągnięć kraju, a nie że husaria pod kirholmem dojebała albo w powstaniu łby pod nóż podstawiali. Podobnie z PSL kiedyś też z wiadomych względów przyciągali ludność wiejską, bo ci chcieli mieć spokój i robić swoje. Skrajności przyciągają pojedyncze procenty co najwyżej. Jak ktoś chce grać na procentach to niech się bawi w lewo-prawo i skrajności. 

Edytowane przez maroon
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, maroon napisał:

Problemem w pl jest obecnie brak partii/stronnictwa, która byłaby liberalna gospodarczo, otwarta na świat i umiejąca prowadzić realpolitik, w tym z Niemcami i Rosją, a nie US oraz niezaglądająca ludziom pod kołdrę i potrafiąca odspawać KK od koryta, bo to pasożyt straszliwy.

No właśnie.

Gardzę zarówno prawactwem, jak i lewactwem, jestem liberałem gospodarczym i oczekiwałbym od polityków zajęcia się realnymi problemami. Na kogo spośród tych pajaców miałbym głosować tak uczciwie, a nie wybierając mniejsze zło? 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, tytuschrypus said:

No właśnie.

Gardzę zarówno prawactwem, jak i lewactwem, jestem liberałem gospodarczym i oczekiwałbym od polityków zajęcia się realnymi problemami. Na kogo spośród tych pajaców miałbym głosować tak uczciwie, a nie wybierając mniejsze zło? 

 

 

Uczciwie, to nie ma. Nikt nie proponuje sensownych i wyliczonych reform ststemu podatkowego, zdrowotnego, emerytalnego, sądownictwa, administracji - czyli tam gdzie największe patologie się latami odkladały. Nikt nie definiuje sensownych i osiąganych celów w polityce międzynarodowej, a tylko potrząsa szabelką. Są tylko doraźne hasełka wyrwane z kontekstu. 

 

Zdarzają się wśród szeregowych posłów tacy co im zależy, ale większość idzie nabić sobie kabzę. Takie realia.

 

Może to kiedyś wszystko jebnie, może nie jebnie. W kazdym razie lepiej nie będzie. Co z tego, że zarobki może i rosną, jak mentalnie te społeczeństwo to jest syf. 

 

30 lat czekałem na sensowne zmiany, ale raczej już ich tu nie doczekam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kamil221 napisał:

Zgoda 

 

Nie jestem wyznawcą Lewicy, ale w jaki sposób chce ona ograniczyć prawa mężczyzn? W ogóle jest coś takiego jak prawa mężczyzn? What the fuck?! XD

Jak przychodzi wojna to w sposób prymitywny masowo gwałcone są kobiety, nie faceci. Na codzień wykorzystywane są również fizycznie kobiety, nie faceci. 

 

Hmm no tak biedne kobiety są gwałcone w czasie wojny

a dziesiątki milionów mężczyzn które giną na pierwszej lini frontu to nic,przecież biedulka została ZGWAŁCONA!!

logike,godność i umysł zostawiacie przy zapisaniu sie do czerwonych czy wczesniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kamil221 napisał:

Facet zawsze se da rade, kobieta nie. Chyba, że facet to pisda, mamisynek, nieprzystosowany do życia, wtedy potrzebuje "PRAW MĘŻCZYZN". 

Ty chyba jesteś trollem albo za krótko jesteś na tym forum i za mało czytasz. Skoro nie jesteś lewakiem a Bosak jest bleee to kto według ciebie powinien wygrać?

Edytowane przez bassfreak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bassfreak No wiesz, to jest przyjemność zdyskredytować kogoś, by później samemu poczuć się wywyższonym. Ten sam schemat, gdy ktoś się śmieje z kogoś, albo się z kimś porównuje: patrz jaki jesteś głupi! (jaki ja jestem oświecony wobec tej hałastry)

 

Zawsze coś się na kogoś znajdzie. Bosak nie, bo to a to. Oczywiście Ci którzy argumentują swoje powody sami pewnie byliby najlepszymi nieskazitelnymi kandydatami. Obawiam się, że gdyby mieli się zaprezentować, usłyszelibyśmy:

 

"eee... yyy... mmm... eee..."

 

 

Edytowane przez la paloma adieu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bassfreak napisał:

Ty chyba jesteś trollem albo za krótko jesteś na tym forum i za mało czytasz. Skoro nie jesteś lewakiem a Bosak jest bleee to kto według ciebie powinien wygrać?

Forum to nie wyrocznia aczkolwiek doceniam i z chęcią odwiedzam, bo tu sporo sensownego contentu. Poza tym czytam, staram się poznawać świat. 8 lat temu byłem wyznawcą tworów pokroju konfederacja, ale z tego wyrosłem bo zacząłem trochę więcej interesować aniżeli oglądanie filmików z udziałem Korwina kiedy miażdżył lewaków swymi wyuczonymi na blachę tekstami. 

 

Uważam, że taki Mentzen to wartościowy gość, pewnie ktoś więcej by się tam znalazł, ale całą formacje przekreślają zacofańcy pokroju Brauna i generalnie ich średniowieczne gadanie o sprawach światopoglądowych, bo dla nich punktem odniesienia mają frazesy zapisane 2000 lat temu nie wiadomo przez kogo. A oni w XXI wieku stawiają to za wzór trzymając krzyż w mordzie. Szczęka opada.

 

Co do Pana Bosaka, przykład:

 

9JicXVC.png

 

 

To ma być prezydent XXI wieku? Zakażmy kondomów, bo to przyczynia się do rozpowszechniania aborcji. No ja pierdolę. To tylko igła w stogu siana, bo gość PRZEDE WSZYSTKIM nie ma pojęcia o współczesnej gospodarce. Prowadził ten Pan chociażby kiedyś kiosk pod blokiem i płacił mały ZUS, VAT? Światopoglądowo już nie będę się powtarzać, możnaby przytaczać masę kompromitujących wypowiedzi, ma łeb zakuty przez czarnych katabasów, których powinniśmy przestać finansować, aby 20 miliardów przeznaczyć na inne cele gospodarcze, chociażby wspieranie inkubatorów startupowych. On tego nie widzi, co więcej jestem przekonany, że będzie klękać wiernie jak pies przed biskupami, a Ci dalej będą największą organizacją posiadającą ziemie w Polsce. 

 

Obecnie nie mam na kogo głosować z czystym sumieniem, pewnie głos pójdzie na Hołownię. Brakuje mi kogoś pokroju Palikot czy Petru (mimo sporych wad, nikt nie jest idealny). Oni byli głosem liberalnym gospodarczo i podążali za współczesnym światem, jeśli chodzi o światopogląd. Socjalu w ich programie też trochę było, ale nie była to na pewno neokomuna pokroju PiS. 

Edytowane przez kamil221
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, rycerz76 napisał:

Żółtek to samorządowiec i myślę, że z wyborów zrobił sobie akcję promocyjną swojej osoby.

No dobra, ale albo bardziej zależy mu na dobru Polski, albo na autopromocji. Swoją kandydaturą zaszkodzi tylko Bosakowi, a więc kandydatowi o najbardziej zbliżonych poglądach do niego, w związku z czym traci on swoją wiarygodność w moich oczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezydenci są tak jak i zwykli politycy odbiciem społeczeństwa w których żyją. A my chujowe mamy tez społeczeństwo za przeproszeniem. Polityk zawsze mówi to co mu się opłaca a nie to co warto. Jest "wytrenowany". Zobaczcie jak Millery/Giertychy/Palikoty/Marcinkiewicze potrafią się zachowywać po karierze Politycznej a jak zachowywali się gdy byli w "grze"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kamil221 napisał:

Petru

Błagam, porównywać Petru do Bosaka, to z całym szacunkiem ale no.. :D

Nie uważam przy tym, że Bosak jest idealnym kandydatem na prezydenta, bo tak nie jest.

 

2 godziny temu, kamil221 napisał:

pewnie głos pójdzie na Hołownię

Mówisz o tym, że Bosak będzie się kłaniać przed czarnymi po czym chcesz oddać głos na Hołownię, który na pewno to zrobi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Demokracja to kult szakali wyznawany przez osły"

J. Raspail

 

Jeśli nie będę miał nic ciekawszego do roboty a ciekawszym wydaje się nawet dłubanie w nosie, to pójdę.

Pójdę i zagłosuję na tego, kto ma najmniejsze szanse wg. sondaży. Skorzystam z demokracji wbrew jej manipulacyjnym intencjom. 

Festyn obiecanek-cacanek mnie nie interesuje. Ja już z ust polityków słyszałem wszystko. 

Jedyny sposób, to ogarnięcie wokół siebie rzeczywistości tak jak chcemy.  Politycy mają dać nam za grube pieniądze miraż, że mogą nas w tym wyręczyć. 

 

 

1 minute ago, Quo Vadis? said:

Mówisz o tym, że Bosak będzie się kłaniać przed czarnymi po czym chcesz oddać głos na Hołownię, który na pewno to zrobi.

Ejże, brachu modzie, nie widzisz tej agitki? :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.06.2020 o 15:44, Gołodupiec napisał:

, bo nie chcę wartości, ideałów i pomysłów ze zgniłego zachodu

 

 

 

 

Godzinę temu, Bartek2 napisał:

 my chujowe mamy tez społeczeństwo za przeproszeniem. 

My mamy jakieś "społeczeństwo" wgl? Chyba w badaniach socjologicznych jako "model".

4 godziny temu, Revolt napisał:

Hmm no tak biedne kobiety są gwałcone w czasie wojny

a dziesiątki milionów mężczyzn które giną na pierwszej lini frontu to nic,przecież biedulka została ZGWAŁCONA!!

logike,godność i umysł zostawiacie przy zapisaniu sie do czerwonych czy wczesniej?

Jestesmy na jakieś wojnie teraz? Nie mam na myśli "wojny kulturowej " bo na tej to juz od kilku lat pod obstrzałem lewactwa.
Mówimy o WYBORACH o tym co aktualne. Bosak przegrywa nie dlatego, że ma słabe poglady bo nie ma. Nikt nie ma. Tylko dlatego , że mówi "odczapnie", ostatnio coraz sensowniej ale mamwrażenie , że przynajmniej na tę kampanie to za późno.

4 godziny temu, tytuschrypus napisał:

No właśnie.

Gardzę zarówno prawactwem, jak i lewactwem, jestem liberałem gospodarczym i oczekiwałbym od polityków zajęcia się realnymi problemami. Na kogo spośród tych pajaców miałbym głosować tak uczciwie, a nie wybierając mniejsze zło? 

 

 

100 procent racji. Nic dodac nic ująć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

SKiQVxw.png

 

 

 

3 godziny temu, Quo Vadis? napisał:

Mówisz o tym, że Bosak będzie się kłaniać przed czarnymi po czym chcesz oddać głos na Hołownię, który na pewno to zrobi.

 

Zdaje sobie sprawę, że to może być czysta kurtyzacja przedwyborcza, aby zdobyć głosy wyborców postępowych, ale wole zagłosować na kogoś kto 30 minut się produkuje i wylicza ten badziew niż na kogoś kto w tej sprawie  mówi NIC, NULL, ZERO. Najchętniej zrobiłby loda lokalnemu, napalonemu proboszczowi. W sumie trudno się dziwić skoro ten facet otacza się religijnymi oszołomami, a jego wypowiedzi w kwestiach światopoglądowych to średniowieczny mizoginizm. 

 

 

Edytowane przez kamil221
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój typ to Krzysztof Bosak, bo pomimo postulatów narodowych jest masę wolnościowych w tym upragniona obniżka podatków. Poza tym prezydent nie może realnie stanowić władzy, raczej może tylko blokować durne pomysły pisosocjalizmu.

 

W 2 turze wybor pomiędzy Duda a Trzaskowskim to tak jakby wybierać śmierć przez uduszenie albo otrucie.

 

A na koniec na wesoło mogę powiedzieć że w państwie dobrobytu jest dobrze a będzie coraz lepiej. Humor mi poprawił dzisiejszy filmik: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłosuję na Dudę, wybierając mniejsze zło od lewackiej kukiełki (Trzaskowskiego).

Gdy Bosak miał szanse wygrać, to oczywiście, że dostał by mój głos. Jednak znam realia w Bolandii...

11 godzin temu, kamil221 napisał:

Jak przychodzi wojna to w sposób prymitywny masowo gwałcone są kobiety, nie faceci. Na codzień wykorzystywane są również fizycznie kobiety, nie faceci. 

Jeśli facet daje się pobić kobiecie to coś jest nie tak. Ten trend daje do myślenia. 

 

Pomagać trzeba kobietom, nie facetom. Facet zawsze se da rade, kobieta nie. Chyba, że facet to pisda, mamisynek, nieprzystosowany do życia, wtedy potrzebuje "PRAW MĘŻCZYZN". 

Serio, takiego trolla mamy tolerować?

Forum zeszło na psy, że tego nie widzi?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj już się tak nie obrażaj. Chodziło mi tylko o to, że „prawa kobiet” biorą się z ich słabości w pewnych sferach i nie jest to tylko lewacki bełkot. No nie mówcie, ze gwalty (przykład) są wymyślone przez lewackich durniów i nie jest to problem, który wymaga atencji by im pomagać? Czy to już upadłem na głowę? Z resztą, koniec offtopicu..

 

Edytowane przez kamil221
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kamil221 napisał:

Najchętniej zrobiłby loda lokalnemu, napalonemu proboszczowi.

Nie idź drogą prymitywnego antyklerykalizmu. Twojego Hołownię poparł katolicki Ojciec Szustak. Hołownia był też dyrektorem programowym stacji  tvnowej telewizji religia.tv, która upadła. Hołownia reprezentuje katolicki nurt postępowy. Żegnam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.