Skocz do zawartości

Czy czujecie się maczo, jak odkręcicie słoik ogórków?


mac

Rekomendowane odpowiedzi

Taka sytuacja. Odkręcisz słoik, bo nie dam rady? Jasne, daj. Odkręcam momentalnie, na szybiorka, bo już się poluzował pewnie wcześniej i czuję wewnętrzną dumę. Jaka silna bestia myślę sobie. Oddaję słoik niby nigdy nic (oskar za neutralne spojrzenie) w ręce kobiety, ale ona i ja wiemy, kto jest bossem ?

 

Podobnie, jak podnosisz torbę z ziemi, a okazuje się, że jest pusta, ale tego nie wiesz przez milisekundę.

 

Przyznawać się, kto poczuł się męski po rozjebaniu słoika ogórasów.

 

Temat trochę bekowy, a nawet bardzo, ale taka prawda.

  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, radeq napisał:

Gorzej, jak nie odkręcisz... ;)

Nie po to pakuję latami, żeby przegrać ze słoikiem ?

 

?

Teraz, NoName napisał:

Zgadza sie. Jak nie odkręcisz to jest wstyd jak chuj ?

Ale to wstyd, o którym wiesz tylko ty i kobieta. Taki wstyd niewypowiedziany, też ciekawe ?

 

Bo nikt nie wytyka winnych palcami, ale wiadomo, o co chodzi.

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, NoName napisał:

Zgadza sie. Jak nie odkręcisz to jest wstyd jak chuj ?

Dlatego zawsze dociskam słoik krawędzią dekla do blatu kuchennego. Odpowiednie przyciśnięcie powoduje, że do słoika dostaje się powietrze i odkręca się bez problemu. 

1j1a49.jpg

 

Edytowane przez Kali(NIE)baka
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurła, słoik czasem trzeba delikatnie obić na około o ścianę, bo inaczej nie puści..

W ekstremalnych warunkach trzeba go wziąć pod brzuch i nacisnąć całym ciałem :)

Jak jest dobrze sklejony, bo leżał długo i jeszcze zassany, to panie.. 

Było w życiu kilka słoików, że bym poległ gdyby nie te tricki.. :)

 

Ja generalnie bardzo lubię naprawiać cokolwiek w domu, a jak jeszcze jakaś dama pochwali, to już w ogóle szał ;)

Generalnie to są akurat takie miłe aspekty relacji, że misio coś naprawi, a później jest dumny jak paw,

a później mu jeszcze w nagrodę kobieta odstawi zajebistą kolacje, albo co innego, też zajebistego ;)

Myślę, że tak to powinno wyglądać :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl, kochająca kobieta prosi cię o odkręcenie słoika ogórków. To z jej strony oznaka szacunku i wiary w twoją siłę i dobroć. A później przybijasz kontrakt miłości wspólną szamką orzeźwiających ogóreczków. Ty gryziesz, ona gryzie w rytm miłosnego transu. Nie mów, że ani troszeczkę cię to nie rusza. Jeżeli to nie jest spełnienie to nie wiem, co nim jest.

 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.