Skocz do zawartości

Czy czujecie się maczo, jak odkręcicie słoik ogórków?


mac

Rekomendowane odpowiedzi

Mądra kobieta to poluzuje wieczko przed i da specjalnie pod satysfakcję, żeby lepsze bzykanko było później. Czy ja odkryłem najlepszy sposób na udany związek?

 

Mieć na nazwisko Ogórek i lubić ogórki. To musi być transcendencja.

Edytowane przez mac
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam talent do odkręcania wielu rzeczy, nie raz kumple mnie o to prosili, mimo że jakiś mega silny nie jestem.

 

Ale gdy poprosi mnie kobieta i odkręcę ten cholerny przedpotopowy słoik to patrzę na nią dodatkowo z taką pogardą i wyższością, co wzmaga komplementy w moją stronę :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Imiennik napisał:

Ale gdy poprosi mnie kobieta i odkręcę ten cholerny przedpotopowy słoik to patrzę na nią dodatkowo z taką pogardą i wyższością, co wzmaga komplementy w moją stronę :D

Dobra, niespotykana strategia do zapamiętania. Masz za to ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Orybazy napisał:

Ja rozszczelniłam delikatnie nożem, czuję się jak MacGyver wtedy.

Wtedy robisz z siebie głuptaka, bo kobieta też może podważyć nożem. Chodzi o test miłości. Nie dostaniesz ogóreczka.

 

Nie po to ona ci daje słoik, żebyś tutaj zgrywał myśliciela.

 

Idziesz do kąta i na siłownię pakować biceps. Później wrócisz i odkręcisz słoik, jak przystało na prawdziwego mężczyznę, bez wygłupów.

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, mac said:

Wtedy robisz z siebie głuptaka, bo kobieta też może podważyć nożem. Chodzi o test miłości. Nie dostaniesz ogóreczka.

Moja metoda jest na inżyniera :). Może lepiej wsadzić w imadło i użyć klucza do odkręcania filtra oleju?

 

Ja myślałem że ścisk ręki to się bardziej ćwiczy oglądając filmy w internecie a nie na siłowni ;) (Angole na to mówią choking the bishop).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Orybazy napisał:

@mac Wstyd mi za mą słabość, będę pracował nad tym. Zacznę od odkręcania Bebiko, potem koncentrat pomidorowy, a kiedyś, kto wie, może oliwki.

No i bardzo dobre, przyszłościowe podejście. Jeszcze będą z ciebie ludzie ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mac Ujmę to tak.

 

Temat niezwykle bliski memu sercu. Nie ma drugiej takiej rzeczy w moim życiu, do której podchodziłbym, aż tak ambicjonalnie. Do chwili pisania tego posta, nie przegrałem żadnej walki z omawianym tu słoikiem. Odkąd pamiętam, był to dla mnie niepisany wyznacznik męskości. Walk stoczyłem wiele i uwierzcie mi, trafiałem na naprawdę twardych skurwieli :) 

 

To uczucie, gdy wiesz, że to będzie walka do samego, końca, ty albo on. Nie da się tego opisać słowami. To trzeba przeżyć :) 

 

Powiedzcie mi szczerze, co to za facet, który nie potrafi słoika odkręcić, przy użyciu swojej zwierzęcej siły? Zwykła pizda, nie facet :)  

 

Nerd Geek GIF

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pancernik napisał:

@mac Ujmę to tak.

Odkąd pamiętam, był to dla mnie niepisany wyznacznik męskości. Walk stoczyłem wiele i uwierzcie mi, trafiałem na naprawdę twardych skurwieli :)

Kurwen, @Pancernik, jakżeś mi zaimponował. Masz takiego z samego dołu ? skurwiela.

 

Wygrać z twardym skurwielem słoikiem to jeszcze jest + do męskości. To już nawet nie chodzi o miłość, tylko męską transformację.

 

Skoro nie ma męskiej inicjacji w wieku młodzieńczym ten słoik zastępuje i ojca i matkę. A odkręcony sprawia, że przechodzisz na drugą stronę męskości, na lepszą stronę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.