Skocz do zawartości

"Eksperyment" Kentlera


Mosze Red

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, zychu napisał:

Ale niektórzy wciąż są wpatrzeni w ten cudowny Zachód

Nie wszystko co pochodzi z zachodu jest dobre.

W dniu 22.09.2020 o 14:47, cst9191 napisał:

 Co gorsze, te dzieciaki biorą w tym udział za zgodą rodziców.

@wrotycz @Boromir @Imiennik @Gołodupiec

 

Rodzice muszą mięć ładnie nasrane w głowie, jeśli to prawda.

Edytowane przez Boromir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.09.2020 o 14:47, cst9191 napisał:

 

 

https://noizz.pl/spoleczenstwo/telewizja-publiczna-w-danii-pokazuje-dzieciom-zwyklych-ludzi-nago/6yw1enw

 

W skrócie: pokazują 11-letnim dzieciom kompletnie nagich ludzi i uczą ich w ten sposób tzw. różnorodności i akceptowania własnego ciała, nie ważne jak wyglądasz, masz siebie akceptować. Zalatuje to zakamuflowaną pedofilią, przynajmniej dla mnie

To jest inna mentalność, inne podejście do nagości. Dania czy kraje skandynawskie się mocno pod tym kątem różnią od Polski. 

 

Nie dziwię się Waszemu oburzeniu, bo sam miałem niezły dysonans kiedy się z tym zetknąłem ponad dwadzieścia lat wstecz.

Dla nich nagość jest czymś naturalnym i często aseksualnym. 

W Polsce to powód do wstydu, często kompleksów  i zarezerwowane dla seksu.

 

U Arabów jeszcze gorzej, chyba Tomek Michniewicz opisywał sytuacje z Arabii Saudyjskiej i pierdolca, jakiego potrafi dostać młody arab na widok kawałka ciała. 

Bo tam z kolei to jest temat tabu.

 

To już wolę Danię, gdzie widok kobiety topless na plaży nikogo nie dziwi, a drzwi do łazienki są otwarte nawet podczas kąpieli,

nie przeszkadza to innym domownikom korzystać.

Choć sam aż tak wyzwolony nie jestem;)

 

Ps. A jeśli chodzi o tytułowy eksperyment, ci ludzie powinni na długo zniknąć za kratami.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.