Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem to. Niezła redukcja do absurdu.

 

BTW

W Anglii był taki przypadek anegdotyczny, że koleś na zasiłkach przepijał to co dostawał, dlatego dorzucili mu dodatkowo funty na %, żeby tamtej reszty nie przepijał, ale ciężko byłoby mi teraz znaleźć źródło.

 

A z PL podwórka, to menel z sąsiedniej wsi dostawał z opieki społecznej kilka stów w jakichś bonach chyba czy czymś na robienie zakupów spożywczych w konkretnym sklepie, najpierw kupował jedzenie i picie tu tego, a później sprzedawał pod sklepem taniej innym lujom, po czym za otrzymany w ten sposób hajs kupował wódkę i wina. ?

 

Obecnie zmienił miejsce zamieszkania, historia sprzed ok 5 lat.

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

menel z sąsiedniej wsi dostawał z opieki społecznej kilka stów w jakichś bonach chyba czy czymś na robienie zakupów spożywczych w konkretnym sklepie, najpierw kupował jedzenie i picie tu tego, a później

sprzedawał pod sklepem taniej innym lujom, po czym za otrzymany w ten sposób hajs kupował wódkę i wina. ?

 

Obecnie zmienił miejsce zamieszkania, historia sprzed ok 5 lat.

Menelowy biznes :D Może brat Jana Ł bo RODO by się załapał na te menelowe.

Ciągneli by dopłaty do Teresa Korol & Sons Investments.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Quo Vadis? Janeczek w ostatnim kwartale lekko wyciągał ponad 4 tys. miesięcznie na czysto sądząc z kwitów które podpisywał, więc jako przedstawicielowi klasy średniej raczej by mu nie dali. ?

 

Kiedyś widziałem graffiti na ścianie, gdzie było napisane coś w stylu: "W tym kraju trzeba być bohaterem lub menelem, dla normalnych nie ma tu miejsca" i szczerze, to niekiedy jest w tym ziarno prawdy.

 

Mąż mojej ciotki ostatnie 15 lat kariery zawodowej siedział na rencie, chociaż nie trzeźwiał w tym czasie, kiedyś pojechał pijany na komisję lekarską, mimo to przyznali mu rentę na stałe, obecnie

odbiera 2400zł emerytury do ręki, tu tego. A jeszcze 13 wpadła. ? 

 

Ostatnio ciotka narzekała na Dudę i mówiła, że w życiu na niego nie zagłosuje, on na to: "taki zły jest? emeryturę ci dał", na co się uniosła mówiąc "dał, qrwa, zapierdalał za mnie, idź, bo jak coś powiesz". ? 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.