Skocz do zawartości

Witam wszystkich


MostHated

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Na Lożę trafiłem jakiś czas temu poprzez blog i natrafieniu na jeden z artykułów Marka na Eiobie który mnie bardzo zainteresował.

 

Przyznam się wam szczerze - bez bicia ze było to 3 miesiące temu i jak zacząłem przeglądać Lożę to sobie myślę "NO POJEBY" (bez obrazy), co wy do cholery wiecie, jestem w kilkuletnim letnim związku mega szczęśliwy z kochającą Żoną. Stado frustratów i przestałem tu zaglądać.

 

Powiem wam, że to że tu wtedy trafiłem to był chyba jakiś znak ponieważ ostatnie dni zweryfikowały wszystko co do tej pory myślałem, a samo czytanie bardzo mi ostatnio pomogło, więc Panowie w ciągu najbliższych dni jak będę na to gotowy poznacie moją historię. Historię, która jeszcze się nie zakończyła.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Brutalna, naga prawda o tym co tak naprawdę łączy kobietę z mężczyzną, co nią kieruje i jakie są jej prawdziwe intencje - boli.

Sam na początku nie mogłem pojąć, o czym tak naprawdę pisze część Braci, może nie jakieś herezje ale co najmniej mocno

dyskusyjne sprawy.

 

Prawda jest taka, że oczy otwierają się powolni, zrozumienie też. Czytaj i korzystaj ze zgromadzonej tu wiedzy. W miarę

możliwości - dorzuć coś od siebie.

 

Bo wszyscy jedziemy na tym samym wózku.

 

S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

 

Wielu nas uważa za dziwaków. Kobietom się nie dziwię, bo taka postawa jak nasza odcina je od profitów dostawanych za darmo, a one by chciały brać jak najwięcej przy jak najmniejszym (często zerowym) nakładzie własnym.

 

Czytaj, otwieraj oczy, wdrażaj w życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest dla mnie to, że wiele Kobiet przestało być Kobietami, wielu Facetów przestało być Facetami. Kobieta przez wiele wieków została upodlona, facet natomiast jest systematycznie pozbawiany męskości. Wszystko jest do góry nogami tak zaprojektowane abyśmy dla siebie nawzajem do gardeł skakali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wybieram świadomie drogę pojebanego gejo - frustrata.

 

Poza tym przedstawiłeś idealny przykład karmy. 

 

Stwierdzić bezpodstawnie, że ktoś jest pojebem, zaszufladkować i wyeliminować ze świadomości to strategia stosowana przez najbardziej popierdolonych komuchów i największych zbrodniarzy w dziejach.

 

Radzę uważać na takie podejście.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.