Skocz do zawartości

Od gospodyń domowych do prostytutki


Dominus

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego nasi ojcowie, dziadkowie i pradziadkowie żenili się masowo i dlaczego tego nie robimy - współczesne pokolenie mężczyzn?Dlaczego liczba kawalerów i liczba rozwodów stale rośnie?Czym współczesne kobiety zasadniczo różnią się od kobiet z poprzednich pokoleń?Odpowiadając na te pytania, zrozumiemy główną przyczynę wszystkich współczesnych problemów i znajdziemy odpowiedzi na sprzeczności, które dręczyły wielu mężczyzn.
Kobiety z poprzednich pokoleń miały główną godność kobiety, co zapewniało im długie małżeństwo i dożywotnie zapotrzebowanie.Wiedzieli, jak być PRZYDATNYM.Taka kobieta mogłaby dosłownie zrobić wszystko: gotować różnorodne naczynia, myć, czyścić, tworzyć komfort w domu, wychowywać dzieci, a nawet wnuki.Taka kobieta była użyteczna dla mężczyzny w domu, dopóki nie był bardzo stary, a zatem był pożądany nawet po utracie piękna.
Współczesne kobiety są dokładnie odwrotne.Są poszukiwane tylko wtedy, gdy są piękne.  Piękno jest ich jedynym atuwem.Nie reprezentują nic bardziej przydatnego (z wyjątkiem pięknej dyszy na penisie).Nie wiedzą, jak coś zrobić i nawet nie chcą się uczyć.Mówiąc szczerze i otwarcie, współczesna kobieta stara się zastąpić prostytutkę domową pełnią życia w życiu mężczyzny.Aby mężczyzna zapłacił, zapewnił i sfinansował kobietę w zamian za dozowany seks.
W rzeczywistości współczesna żona nie różni się od zwykłej prostytutki.Możesz powiedzieć jeszcze więcej: prostytutka jest jeszcze bardziej opłacalna.Ma uczciwe, zrozumiałe i przejrzyste stawki.Wie, jak sprawiać przyjemność.Nigdy nie boli jej głowa i nie ma miesiączki (ponieważ zawsze możesz przejść do innej).Nie znosi mózgu, ale po prostu przynosi radość i satysfakcję.A osobista prostytutka jako żona zaznacza WSZYSTKIE pieniądze dla mężczyzny, w połowie swojej własności, ale nie wie niczego wyjątkowego w łóżku, regularnie wyjmuje mózg i ciągle boli ją lub ona „nie ma nastroju”.Cóż, już mówiłem o codziennych umiejętnościach - są nieobecne.Co więcej, wyrażenie „osobista prostytutka” jest czysto formalne.  W każdej chwili taka kobieta może cię łatwo zdradzić, znajdując bardziej „zamożnego” faceta.W każdej chwili może po prostu zmienić, a nawet zarazić chorobę weneryczna.W głowie tyle samo roztropności co zwykła prostytutka.Ни о какой верности, поддержке и понимании рядом с ней не может быть и речи.Dlatego w rzeczywistości ranga i wartość takiej kobiety jest nawet niższa niż prostytucji burdelowej.
Takie kobiety są jednocześnie zaskoczone.  Gdzie poszli prawdziwi mężczyźni?Dlaczego unikają małżeństwa?  Dlaczego w końcu chodzą do prostytutek, kiedy jestem ja na świecie?Dlaczego wszyscy mnie pieprzą, ale nikt nie wychodzi za mnie?Gdzie jest mój książę?Dlaczego po 30 roku nie odebrano mnie?Nawiasem mówiąc, ostatnie pytanie jest najważniejsze.Faktem jest, że kobiety, które bardzo wcześnie wybierają ścieżkę domowej prostytutki, wchodzą do obiegu i okazują się całkowicie nieodebrane.Ich jedynym atutem - pięknem - jest wyjazd.A wraz z nim uwaga mężczyzn.I nie ma się czym dziwić - jeśli nie ma nic więcej do zaoferowania, to nie ma już nic, na co można liczyć.  Wszystko jest w sprawiedliwo.
Z powodu braku prawdziwych kobiet współcześni mężczyźni zmuszeni są do samodzielności i samowystarczalności.Zrobić to w naszych czasach wcale nie jest trudne.Pralka doskonale spełnia swoje obowiązki, podobnie jak inne urządzenia gospodarstwa domowego.A seks można znaleźć w dowolnej ilości i bez żadnego małżeństwa.Co więcej, wolny człowiek będzie miał go więcej, zwłaszcza w długim okresie czasu.Umowa z prostytutką domową w formie małżeństwa jest całkowicie nieopłacalna dla mężczyzn.Jeśli tylko wynajem lub promocja na kilka miesięcy.W końcu, po co wieszać na szyi pasożyta, który szantażuje seks i wyciąga za to 
pieniądze ta emocje, nie oferując nic w zamian?
 

  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rolę mężczyzny przejęło socjalistyczne państwo, chcesz zmiany zachowania kobiet walcz z socjalistycznym państwem ale jak skoro prawo wyborcze mają też kobiety? System musi ulec bankructwu i całkowitemu rozkładowi żeby nastąpiła zmiana. Pocieszające, że naturalna depopulacja do tego się przyczyni.

  • Like 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, rycerz76 napisał:

Rolę mężczyzny przejęło socjalistyczne państwo, chcesz zmiany zachowania kobiet walcz z socjalistycznym państwem ale jak skoro prawo wyborcze mają też kobiety? System musi ulec bankructwu i całkowitemu rozkładowi żeby nastąpiła zmiana. Pocieszające, że naturalna depopulacja do tego się przyczyni.

Czy jest to dobry czy zły postęp? Aby to zmienić, potrzebna jest nowa koncepcja społeczeństwa, dużo pieniędzy i zasobów medialnych. Dlatego wolę przystosować się do wiedzy, ale na własnych warunkach. Mam jedno życie i nie chcę wydawać go na bezsensowną walkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez najbliższe lata na pewno nic w tym zakresie się nie zmieni.

Niestety powtarzam NIESTETY tylko kolejny światowy konflikt/ogromny światowy kryzys, może zmienić postrzeganie świata przez dzisiejsze społeczeństwo. 

Do tego czasu nie oczekuj większych zmian.

1 minute ago, mercantor said:

Z całym szacunkiem ale bardzo głupi temat. Chyba któraś Cię bardzo skrzywdziła i postanowiłeś wylać frustrację na forum.

Zgadzam się, że ton wypowiedzi jest dość miałki, podchodząc do tego z boku uważam, że autor tematu ma trochę racji ale to nie tylko wina kobiet ale także dzisiejszych mężczyzn. Uważam nawet, że to mężczyźni są bardziej winni temu stanowi rzeczy aniżeli kobiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że zasadniczą różnicą kobiet kiedyś a kobiet dzisiaj wobec mężczyzn jest szacunek. Brak szacunku jest efektem nadmiernej emancypacji, wpojenia że mogą robić wszystko to co mężczyźni (nie mogą). Z drugiej strony ta propaganda sprawiła że mężczyźni pozbawieni przez propagandę chęci wybicia się popadli w marazm co jeszcze bardziej pozbawiło ich szacunku w swoich własnych oczach i w konsekwencji w oczach kobiet. Brak nam jako mężczyznom często kompetencji w wielu podstawowych obszarach, których przez brak wychowania przez naszych ojców nie posiadamy. 

 

Dawne czasy pełen były różnego rodzaju inicjacji po których młody mężczyzna stawał się oficjalnie członkiem plemienia. To że to zanikło to bardzo zły znak.  

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, mercantor napisał:

Z całym szacunkiem ale bardzo głupi temat. Chyba któraś Cię bardzo skrzywdziła i postanowiłeś wylać frustrację na forum.

A co jest nie tak  Co nie jest prawdą, którą napisałem? Natychmiast ktoś mnie obraził)))) Feministki, jako kobieta, mają odwieczny temat, który cię urodził, który cię obraził itd. W Internecie jest nawet cała tabela typowych feministycznych odpowiedzi.

14 minut temu, Kaertose napisał:

Przez najbliższe lata na pewno nic w tym zakresie się nie zmieni.

Niestety powtarzam NIESTETY tylko kolejny światowy konflikt/ogromny światowy kryzys, może zmienić postrzeganie świata przez dzisiejsze społeczeństwo. 

Do tego czasu nie oczekuj większych zmian.

Zgadzam się, że ton wypowiedzi jest dość miałki, podchodząc do tego z boku uważam, że autor tematu ma trochę racji ale to nie tylko wina kobiet ale także dzisiejszych mężczyzn. Uważam nawet, że to mężczyźni są bardziej winni temu stanowi rzeczy aniżeli kobiety.

Tak, zgadzam się, że tylko konflikt może coś zmienić. Udowodniono już, że podczas konfliktu kobieta psychologicznie włącza tryb „Wojny” i staje się kobietą psychologiczną taką, jaka powinna być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Dominus napisał:

A co jest nie tak  Co nie jest prawdą, którą napisałem? Natychmiast ktoś mnie obraził)))) Feministki, jako kobieta, mają odwieczny temat, który cię urodził, który cię obraził itd. W Internecie jest nawet cała tabela typowych feministycznych odpowiedzi.

Bardziej chodzi o sposób w jaki to wszystko opisałeś. Po prostu "takie są kobiety, wszystkie. Kropka." i tyle. Nie wziąłeś pod uwagę tego o czym wspomniał @Kaertose, czyli częściowej winy facetów. Puszczanie różnych krzywych akcji ze strony kobiet bokiem. A sam fakt wybierania takich księżniczek co potrafią tylko dać dupy i w zamian oczekują nieba na ziemi, na partnerkę życiową to kategoryczny błąd. Bo sporo jedna takiego jelonka znalazła to i druga znajdzie. 

 

Koniec końców, nie neguję, że takich kobiet nie ma. Neguję styl w jakim to ująłeś. 

Edytowane przez mercantor
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Dominus napisał:

podczas konfliktu kobieta psychologicznie włącza tryb „Wojny” i staje się kobietą psychologiczną taką, jaka powinna być.

"taką, jaka ja uważam, że powinna być", poprawiłem za Ciebie, nie dziękuj.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dominus Momentami nie można Cię zrozumieć, wypowiadaj się precyzyjniej.

 

 

Ile razy od kobiety oczekiwałem czegoś więcej, tyle razy się zawiodłem. Wszystko co dobre jest chwilowe, później problemy i rozczenia z dupy. Znaleźć kobietę ładną, w miare oczytaną z którą można pogadać o czymś więcej niż pogodzie i co się robiło wczoraj, nie robiąca problemów oraz wspierającą w życiu codziennym, jest przynajmniej dla mnie niezwykle trudno, w sumie żadna taka nie była, jedyne co zauważyłem to chwilowe starania niczym akt łaski.

 

Jedyna ambicja kobiety to urodzić i wychować dziecko, wszelkie ich plany i kariery przy spotkaniu ze ścianą idą w pizdu, później zostaje jedynie życie leminga - praca, sklep dom i tak od 1 do 1.

 

Szczerze, to ja nie widzę swojej przyszłości z jedną kobietą do końca życia, mimo szczerych chęci uważam to za misję samobójczą, nie ma się co zbytnio przywiązywać, każdy mój LTR określam dziś jako stratę czasu.

 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, mercantor napisał:

Это больше о том, как вы все это описали. Просто "женщинам нравится все они. Точка". и это все. Вы не учли то, что он упомянул@Kaertose, что отчасти является виной парней. Запуск различных кривых действий со стороны женщин в сторону. И сам факт выбора таких принцесс, которым они могут только дать задницу и взамен ожидать рай на земле, ибо спутник жизни является категорической ошибкой. Потому что довольно много один олень нашел, а другой найдет. 

 

В конце концов, я не отрицаю, что таких женщин нет. Я отрицаю стиль, в котором ты это выразил. 

Ale nie sądzicie, że jest to zwykłe przetrwanie. Kiedy feministki rozpoczęły atak, mężczyźni zaczęli się sprzeciwiać, a inni mężczyźni zaczęli się rozkładać i degradować, co okazało się przytłaczającą większością. I był taki obraz, że mężczyźni z natury stali się (książęta), a mężczyźni tylko z płci  wcale nie jest jasne, kto stał się czymś, ale ich 98 procent. I tutaj uwzględniono kobiecą manipulację „chcesz, żebym stał się 98 procentami”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Dominus napisał:

Ale nie sądzicie, że jest to zwykłe przetrwanie. Kiedy feministki rozpoczęły atak, mężczyźni zaczęli się sprzeciwiać, a inni mężczyźni zaczęli się rozkładać i degradować, co okazało się przytłaczającą większością. I był taki obraz, że mężczyźni z natury stali się (książęta), a mężczyźni tylko z płci  wcale nie jest jasne, kto stał się czymś, ale ich 98 procent. I tutaj uwzględniono kobiecą manipulację „chcesz, żebym stał się 98 procentami”

Szczerze to nic nie rozumiem z Twojej wypowiedzi. I dlaczego zostałem zacytowany po rusku? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Imiennik napisał:

@Dominus Иногда вы не можете понять вас, говорите точнее.

 

 

Сколько раз я ожидал чего-то большего от женщины, я был разочарован столько раз. Все хорошее временно, потом проблемы и ветхость. Найти симпатичную женщину, читай в меру, с кем можно поговорить о чем-то большем, чем о погоде и о том, что вы делали вчера, без проблем и поддержки в повседневной жизни, для меня это, по крайней мере, чрезвычайно сложно, в общем-то, никто не был, единственное, что я заметил, было временно усилия, как акт благодати.

 

Единственная амбиция женщины - это рожать и воспитывать ребенка, все их планы и карьеры на встрече со стеной уходят в пизду, тогда остается только жизнь лемминга - работа, домашний магазин и т. Д. От 1 до 1.

 

Честно говоря, я не вижу своего будущего с одной женщиной до конца своей жизни, несмотря на искренние намерения, которые я считаю миссией самоубийства, мне нечего особо привязывать, я сегодня описываю каждый свой LTR как пустую трата времени.

 

 

 

Musimy zaakceptować obecną sytuację i skorzystać z niej, ale rozmowa z przyjaciółmi może być o wiele bardziej interesująca. Dzisiaj możesz i powinieneś spać tylko z kobietą, w przeciwnym razie będziesz dla niej tylko zasobem konsumpcyjnym, a kiedy zobaczy więcej lub masz zasoby  zostanie wyczerpana spokojną duszą, a ukłucie sumienia zostaną wymienione na inne zasoby, a co stanie się z tobą

2 minuty temu, mercantor napisał:

Szczerze to nic nie rozumiem z Twojej wypowiedzi. I dlaczego zostałem zacytowany po rusku? :o

To coś z przeglądarką, pewnie nie wiem. Istnieje kilka otwartych stron w języku rosyjskim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Dominus said:

Dlaczego nasi ojcowie, dziadkowie i pradziadkowie żenili się masowo i dlaczego tego nie robimy - współczesne pokolenie mężczyzn?

Kontrakt małżeński jest obecnie niekorzystny dla mężczyzn. Bez niego też można mieć rodzinę i dzieci. W moim otoczeniu jest coraz więcej takich par. Kobiety coraz częściej się na to godzą. Wszystkie zmiany społeczne to nie tylko efekt sufrażystek, feministek. Mężczyźni mieli w tym też udział. Rozwój socjalizmu, komunizm wzrost struktur państwowych to w większości dzieło mężczyzn. Dlaczego kobiety mają szanować mężczyznę jako głowę utrzymującą rodzinę skoro ci stworzyli socjalne systemy ich zastępujące jednocześnie dalej zapewniając że w gniazdku jest prąd, w rurach woda a śmieci są wywożone?    

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rycerz76 napisał:

Rolę mężczyzny przejęło socjalistyczne państwo, chcesz zmiany zachowania kobiet walcz z socjalistycznym państwem ale jak skoro prawo wyborcze mają też kobiety? System musi ulec bankructwu i całkowitemu rozkładowi żeby nastąpiła zmiana. Pocieszające, że naturalna depopulacja do tego się przyczyni.

 Wątpię by teraz państwo było bardziej socjalistyczne niż w PRL. A w PRL i dzietność większa była, rozwodów praktycznie nie było.
Dopiero od lat 90 zaczyna wzrastać liczba rozwodów, spada dzietność. Wchodzi kapitalistyczny konsumpcjonizm pod znakiem "Jesteś najważniejszy i wszystko za drobną opłatą powinno być dostosowane do Ciebie". Przychodzi komercjalizacja wszystkiego. Koleżeństwa i przyjaźnie coraz częściej zastępuje się networkingiem. Drugą osobę traktuje się coraz częściej utylitarnie jako kolejny element układanki pod tytułem "Ja i moje perfekcyjne życie". Pokolenie masowo rozwodzące się  rodziło się lub dorastało w czasie gdy u nas był kapitalizm. Gdy liczyło się "Ja" pokolenia PRLu często nie miały nic poza relacjami międzyludzkimi toteż bardziej o nie dbają, mając na uwadze opowiadania własnych rodziców którzy zaliczyli nieraz czasy wojenne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Orybazy napisał:

Kontrakt małżeński jest obecnie niekorzystny dla mężczyzn. Bez niego też można mieć rodzinę i dzieci. W moim otoczeniu jest coraz więcej takich par. Kobiety coraz częściej się na to godzą. Wszystkie zmiany społeczne to nie tylko efekt sufrażystek, feministek. Mężczyźni mieli w tym też udział. Rozwój socjalizmu, komunizm wzrost struktur państwowych to w większości dzieło mężczyzn. Dlaczego kobiety mają szanować mężczyznę jako głowę utrzymującą rodzinę skoro ci stworzyli socjalne systemy ich zastępujące jednocześnie dalej zapewniając że w gniazdku jest prąd, w rurach woda a śmieci są wywożone?    

Ponieważ mężczyzna nie może żyć bez kobiety, a kobieta nie może żyć bez mężczyzny inaczej, koniec cywilizacji, żyjemy pod wspólnym dachem i nie szanując konfliktu, a od konfliktu nie ma nic nowego poza ofiarą. Nie byłoby wszystkich ruchów męskich, gdyby nie było kobiet  ruchy (feministki ...) To znaczy, że ktoś chce głupio żyć kosztem kogoś innego, wciąż mając szacunek i nic do roboty, ale fakt, że winni są także mężczyźni, tak, zgadzam się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, Libertyn said:

Wątpię by teraz państwo było bardziej socjalistyczne niż w PRL.

Teraz mamy socjal+. Tak jak w PRL jest publiczna służba zdrowia, zasiłki, szkoły, pociągi itd. Za to wszystko jest na telefon (hydraulik, zakupy, żarcie, dowóz mebli z Ikei). W domach nie ma już pieca na węgiel jest gaz, dom kupuje się od dewelopera a nie buduje siłą własnych rąk. Są dwa auta w gospodarstwie domowym, kobiety same jeżdżą. Życie jest łatwiejsze, wiele rzeczy które robili tradycyjnie mężczyźni w domu można kupić na wolnym rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Libertyn napisał:

pokolenia PRLu często nie miały nic poza relacjami międzyludzkimi toteż bardziej o nie dbają, mając na uwadze opowiadania własnych rodziców którzy zaliczyli nieraz czasy wojenne.

Dbało o relacje bo jednostka miała w tym interes. Zmieniły się czasy, każdy dostosował się by jego interes nadal był ważny.  Brutalne, ale prawdziwe. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Trevor said:

Brak nam jako mężczyznom często kompetencji w wielu podstawowych obszarach, których przez brak wychowania przez naszych ojców nie posiadamy. 

To łatwo nadrobić. Warto się przenieść z miasta. Im bliżej natury tym więcej można się spełniać w męskich dziedzinach. Naciąć, narąbać drewna na zimę, naprawić auto, wyregulować piec, wyczyścić komin. Jasne że kobieta może kupić dużą część tych usług ale jak pojedzie do mechanika i zapłaci parę stów to doceni gdy ty coś zrobisz. Ja mam szacunek, robię dużo rzeczy w domu i dookoła. Jednocześnie potrafię zrobić wszystko co ona robi. W drugą stronę to nie działa i kobiety to wiedzą.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rycerz76 napisał:

Pocieszające, że naturalna depopulacja do tego się przyczyni.

To znaczy, że ten rak jest nie uleczalny.

2 godziny temu, rycerz76 napisał:

Rolę mężczyzny przejęło socjalistyczne państwo, chcesz zmiany zachowania kobiet walcz z socjalistycznym państwem ale jak skoro prawo wyborcze mają też kobiety?

Ale to nie jest tak, że wszyscy faceci są dobrzy, ale te złe kobiety chcą zniszczyć im społeczeństwo na silę.

Ja uważam, że nie powinieneś mieć prawa głosu, jeśli bierzesz jakikolwiek socjal od państwa lub pracujesz w administracji państwowej, bo wtedy jest konflikt interesów.

Albo przynajmniej, żeby głosy były jakoś wagowane.

Tak, żeby dominującą grupą głosującą była by ta pracująca na wolnym rynku, a więc ta, która faktycznie wytwarza PKB, bo tylko oni są kołem zamachowym, a cała reszta,

żyje na ich barkach. Wtedy liczba osób, które chciały by sobie poprawić status, kosztem siłowej redystrybucji państwa, była by mocno ograniczona i był by game over.

Ale przecież nikomu nie chodzi o rozwiązania i dobro państwa, bo w demokracji, chodzi o to, żeby wygrać następne wybory.

Heh, kiedyś państwa niszczyły siebie nawzajem, a w dzisiejszych czasach niszczą same siebie..

 

Ktoś się orientuje, czy są jakieś dane statystyczne, które mówią ile lat miał wyborca i jakiej płci? Czy tylko ilu głosowało?

Edytowane przez StatusQuo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, StatusQuo said:

Ale to nie jest tak, że wszyscy faceci są dobrzy, ale te złe kobiety chcą zniszczyć im społeczeństwo na silę.

Dokładnie, życie nie jest białe i czarne.

 

4 minutes ago, StatusQuo said:

Ja uważam, że nie powinieneś mieć prawa głosu, jeśli bierzesz jakikolwiek socjal od państwa lub pracujesz w administracji państwowej, bo wtedy jest konflikt interesów.

Albo kalkulacja, ile płacisz podatków, ile na obywatela kosztują usługi państwowe (szpitale, szkoły itd.), bierzesz socjalu, jak jesteś na minus nie możesz głosować.

W pewien sposób działało to Wielkiej Brytanii przed powszechnym prawem głosu. Tylko ktoś kto miał tytuł do jakiejś nieruchomości (mężczyzna czy kobieta) mógł głosować. Nie masz nic do stracenia to nie wpływasz na to co się dzieje z krajem. Sufrażystki walczyły o prawa głosu dla kobiet gdy nie miała ich większość mężczyzn. Prawo głosu tracili też mężczyźni w okopach we Francji bo byli >3 miesięcy poza krajem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dominus napisał:

a, dużo pieniędzy i zasobów medialnych.

Wprost przeciwnie. To wszystko jest winą dostatku i bezpieczeństwa. Zobacz, więzi rodzinne, dodatni przyrost naturalny i takie tam to są głównie w "bieda krajach", a nie w tych wysokorozwiniętych.

Było tu na forum pewnie z 1000 razy, ale i tak zalinkuje.

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, BumTrarara napisał:

Wprost przeciwnie. To wszystko jest winą dostatku i bezpieczeństwa. Zobacz, więzi rodzinne, dodatni przyrost naturalny i takie tam to są głównie w "bieda krajach", a nie w tych wysokorozwiniętych.

Było tu na forum pewnie z 1000 razy, ale i tak zalinkuje.

 

 

 

Tak, to jest walka kobiet o zasób, a zasób (finansowy, emocjonalny) jest teraz mężczyzną, aby spełniał jej pragnienia, ona nie jest zainteresowana mężczyzną, który nie jest w stanie spełnić swoich pragnień, ale co najmniej 60 procent, ponieważ pragnienia są poza skalą.  Pragnienia nie są na liście przebojów z powodu telewizji, a nie regularnego życia seksualnego (jeśli ktoś jest głodny, wyobraża sobie, że dużo zje, ale postawi przed sobą talerz, zje połowę tego, co sobie wyobrażał.
 W Anglii przeprowadzono również podobny eksperyment na małpach; był on bardziej charakterystyczny w porównaniu z myszami przeprowadzonymi w Ameryce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.