Skocz do zawartości

PS4 na promocji we francuskim Lidlu spowodowało, że policja użyła gazu


Rekomendowane odpowiedzi

https://dailyweb.pl/tylko-w-polsce-szalenstwa-pod-lidlem-i-walka-o-karpia-nie-we-francji-policja-uzyla-gazu-a-wszystko-przez-ps4/

 

Cebula jest wszędzie, nie tylko w PL ludzie potrafią walczyć jak lew o przecenionego karpia.

?

 

Sama promocja średnia, w stanach ostatnio były po 0$.

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, Boromir said:

Przeciętny Francuz zarabia 3x razy tyle co Polak w Polsce, a ceny mają jedynie 1,5 większe niż u nas, a nawet takie same, trochę to dziwne, że walczą o konsole PS4.

Nie podali jakiego pochodzenia byli ci co walczyli. Może się okazać, że to imigracja zasiłkowa. Ale fakt im więcej ludzi tym więcej cebuli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzy mi się świat z takimi ludźmi, jak @Jorgen Svensson. Weszlibyśmy do sklepu, promocja 0 zł, ostatnie opakowanie. A może Pan pierwszy do kolejki, odstąpię konsolę. Nie, nie proszę, aż tak mi nie zależy. A może weźmiemy jedną i się wymienimy po prostu, może wspólnie pogramy, jak przyjdzie czas wolny. Dobry pomysł, do zobaczenia. I tak się robi przyjaźnie na całe życie :D

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, tytuschrypus said:

Tylko u nas nie przepychasz się z Senegalczykami, zawsze to coś.

We Francji jak jest promocja na wieprzowinę, też pewnie tłoku nie ma.

2 minutes ago, Obliteraror said:

W PL używki bodajże chodzą po 400-500 PLN.

Teraz nawet więcej, nawet 600-800PLN. Mnie się bardziej opłacało kupić nówkę 1TB bo używki 2/3 ceny nowej.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.