Skocz do zawartości

Perfumy - wiosna/lato


PoProstuMarek

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jakie są Wasze top perfumy na wiosnę/lato, które najbardziej przyciągają zainteresowanie Pań, ale i takie w których czujecie się najlepiej? Wieczór/dzień?

 

U mnie w tym roku leci :

 

Guerlain homme l'eau boise

Acqua Di Gio Profumo

Tom Ford Grey Vetiver

Ralph Lauren Polo Green

 

https://ibb.co/1sWDmxm

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Still napisał:

WTF??

Zarzucamy, jako faceci, kobietom że nie są rozwojowe i tylko małpują. Temat ten, przypomina mi sytuację odwrotną. Tylko tyle. Chciałbym aby tu gościły ambitniejsze rozważania, a nie tylko jak pachnieć, aby ... coś tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Quo Vadis? napisał:

Hermès Terre d'Hermès Eau Intense Vétiver

 

Godzinę temu, mpawel5 napisał:

@Quo Vadis?brawo Panie kolego, u mnie również Hermesik.

Hermes oczywiście świetny ale to ciężki zapach na jesień, zimę a nie na lato.

Ja lubię staroć Dune Diora, Penhaligon's Blasted Heath i prawie wszystko od Aqua di Parma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, ATE50 napisał:

Zarzucamy, jako faceci, kobietom że nie są rozwojowe i tylko małpują. Temat ten, przypomina mi sytuację odwrotną. Tylko tyle. Chciałbym aby tu gościły ambitniejsze rozważania, a nie tylko jak pachnieć, aby ... coś tam.

Chłopie, kolekcjonuje perfumy już 10 lat. I mam w chuju czy jakiejś lasce się podoba zapach czy nie. 

Czasem nawet używam YSL Kouros. Kumaci będą wiedzieć o co kaman ?

Edytowane przez trop
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, ATE50 said:

Zarzucamy, jako faceci, kobietom że nie są rozwojowe i tylko małpują. Temat ten, przypomina mi sytuację odwrotną. Tylko tyle. Chciałbym aby tu gościły ambitniejsze rozważania, a nie tylko jak pachnieć, aby ... coś tam.

Stary, to zakładaj takie tematy, chętnie się wypowiem na temat prowadzenia własnego biznesu, ekonomii, filozofii, którą uwielbiam -  a nie tracisz czas na pisanie w temacie, który Ci nie interesuje.

Zwróć uwagę na to, że to dział moda męska i takie tematy są jak najbardziej odpowiednie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to miałem na myśli. 

Nie krytykuję dobierania zapachów, ale czynienie z tego tematów jak z babskich, pustych tłoczni pustkowia. Tyle. To temat glamour. Nie powołujcie tematów na forum takich tematów bo żyć się nie chce. I jeszcze są pozycjonowane, że... samce to ...ubrania, buty i zapachy... ble.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YSL Cologne Blue

Hugo Boss Bottled

Ralph Laurent Red

Ralph Laurend Red Extreme

 

Perfumy YSL to na takie wieczorowe okazje

 

Hugo Boss to na impreze

 

A Ralphy to na codzień używam

 

 

 

Tak, wiem że gówno to was obchodzi, ale temat przyjemny a nie jakieś ból dupcenie.

Edytowane przez Morskiczlowiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.