Skocz do zawartości

Perfumy - wiosna/lato


PoProstuMarek

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, RENGERS napisał:

Ja stosuje intensywne pół godzinne cardio i potem cyk w garniaka ?

 

Polecam, Panie się oglądają.

Kurwa dziś wracałem przepocony po siłowni i wszedłem do sklepu. Kilka milfów wsadziło mi swoje majtki w kieszeń o co kurwa chodzi? XD

 

Nie wiem czy na lato ale do garniaka mi sie podoba Prada Luna Rosa Black. Chyba @trop mi kiedys polecił i mis ie podobają do tego trwałość dla mnie sztosiwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam perfumy o zapachu spermy.

 

https://www.youtube.com/watch?v=p1UuBU9pBG0

 

A tak poważnie to coraz rzadziej używam perfum. Jeśli już w lecie to coś lekkiego cytrusowego jak Creed. Kiedyś miałem zajawkę na perfumy ze stajni Amouage, ale mi przeszło.

 

Taki przykład. Ostatnio robiłem zakupy w markecie i przyszedł gość od którego było czuć intensywny zapach perfum. Po prostu myślałem, że się zerzygam. Cały market nimi jebał, musiał wypsikać na siebie pół flakonu. Fajnie się psiknąć na randkę czy imprezę, ale zazwyczaj wystarczy dobry żel pod prysznic czy nawet mydło. Ważne, żeby być swieżym, przynajmniej nie będziemy nikogo odstraszać zapachem, bo nie ma nic gorszego niż perfumy na spoconym ciele.

Edytowane przez Chadeusz
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, PoProstuMarek said:

Panowie jakie są Wasze top perfumy na wiosnę/lato, które najbardziej przyciągają zainteresowanie Pań, ale i takie w których czujecie się najlepiej?

Wybieranie zapachów pod laski to jest obciach.

Zapach wybierasz pod siebie, żeby się czuć jak pan świata, a nie pod jakieś dziunie.

 

Annick Goutal, "Eau d'Hadrien".

Nishane, "Colognise".

Memo, "Irish Leather".

Hermes, "Terre".

Beaufort, "Iron Duke".

Tom Ford, "London".

 

3 hours ago, ATE50 said:

Prawdziwie męski, rodem z babskich kolorowych pisemek.

ROTFL, jak kulą w płot. Kobiety g**no wiedzą o perfumach. Dlatego zresztą większość słynnych nosów to mężczyźni. Podobnie zresztą jak i wszyscy dobrzy recenzenci perfum to kolesie.

 

3 hours ago, GriTo said:

E tam, będziecie zaraz słuchać prostego chłopa z Hameryki.

Typ jest Niemcem polskiego pochodzenia, z tego co się mówi.

 

 

Edytowane przez Sundance Kid
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, GriTo napisał:

Jakie Panie Panie? Każda jest inna, nozdrza/chrapy i powonienie też..

Każda laska reaguje inaczej. Nie istnieje jeden super zapach.

 

Powiem więcej co się nie spodoba. Możesz być spryskany perfumami za milion dolców a i tak paniusia nie zwróci na ciebie uwagi, drogi samcu. Liczy się co innego.

 

Od razu kojarzy mi się PUA. Naucz się tekstów i mów tak do lasek a one się umówią z tobą. Hehehe. Nie, to tak nie działa. Jeżeli dobrze wyglądasz, jesteś ładnie ubrany, pazury przycięte, chodaki nieujebane w błocie, lekko przypakowany, a przede wszystkim jesteś pewny siebie i masz wyjebane na to co odpowie paniusia, to masz duże szanse na wyrwanie. Jeśli wizualnie wyglądasz dobrze, to możesz pierdolić co chcesz, bez ładu i składu, a laska się tobą zainteresuje. Witaj w świecie myszek, dla których wygląd się nie liczy, tylko serduszko!!!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, Sundance Kid said:

Wybieranie zapachów pod laski to jest obciach.

Zapach wybierasz pod siebie, żeby się czuć jak pan świata, a nie pod jakieś dziunie.

Jasne, że tak; mam pełno zapachów, które odrzucają babki, np taki Kouros lub Antaeus; ale nie o to chodzi, jeśli idziemy na randkę to lepiej zmaksymalizować swoję szansę i dobrać jakiś fajny perfum a nie jakiegoś śmierdziucha, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, PoProstuMarek napisał:

Tom Ford Grey Vetiver

Ponoć Tom Ford wzorował się na klasyku tworząc własny  Grey Vetiver. Chodzi mi o Guerlain Vetiver, ponadczasowy zapach w śmiesznej cenie?

 

17 godzin temu, NoName napisał:

Prawdziwy facet pachnie potem, koniem i tytoniem

Stadniną koni pachnie staroświecki Guerlain Habit Rouge?, zaś cygara to Cartier Santos.

 

Ja polecam Ralph Lauren Polo Green, Guerlain Vetiver, Chanel Egoiste. Charakterystyczne śmierdziuchy, żadne tam ulepy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ATE50

Gowno prawda, nie zgadzam się z tym co mówisz.

Tak samo jak nie zgadzam się z powiedzeniem ubieraj się jak Ci wygodnie,tak jak lubisz.

Dobór perfum bardzo ważna sprawa, w ten sposob można bardzo zyskać bardzo dużo benefitow.

Ja np jak czuje u kogoś zapach, od razu na podstawie tego jak pachnie mogę dużo powiedzieć na jego temat.

To jest istotny element komunikacji.

Zadbane paznokcie,zęby.

Wygladasz jak milion dolarów =czujesz się jak milion dolarów- oszukujsię na korzyść zmiany.

Buty to twoja wizytówka.

Takie tematy powinny być 'maglowane'

Ponieważ dają bardzo duzego boosta w każdej dziedzinie życia, powodują że się wyróżniasz w pozytywnym znaczeniu- stajesz się liderem.

A ci którzy to podważają sami na tym tracą, spędzając czas na szukaniu drzazgi w oku bliźniego swego, nie widząc przy okazji belki w własnym.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.