Skocz do zawartości

FwB sprawdzanie gumki


femalebuddy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Spotykam się ze znajomy w relacji FwB. Zasady zostały jasno przez nas ustalone na początku. Żadne z nas nie chce związku. Oboje jesteśmy po długich związkach, które się rozpadły. Ja aktualnie pnę się w górę pod względem zawodowym i rozwijam swoje pasje. Jesteśmy idealnie zgrani w łóżku, spełniamy swoje marzenia i perwersje. Widujemy się na weekend raz w moim mieszkaniu raz w jego (mieszkamy w różnych miastach). 

Jest sex kilka razy na spotkaniu, zawsze w gumce bo żadne z nas nie chce zaliczyć pod wpływem haju wpadki. Do tej pory zawsze "po" razem sprawdzaliśmy gumkę czy nie pękła tzn. robił to przy mnie (dzięki temu zawsze byłam spokojna).

Natomiast podczas ostatniego spotkania za każdym razem wychodził do łazienki i nie sprawdzał ze mną gumki. Zauważyłam większe zainteresowanie z jego strony moim życiem codziennym (co, kiedy i gdzie robię itp.). 

 

 

Czy powinnam się ewakuować z tej relacji?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to się na FWB nie znam, lecz wydaje mi się, iż mam uniwersalną odpowiedź- przegadajcie to? Skoro i tak nic poza seksem oraz koleżeńską sympatią Was nie łączy to chyba nie musisz się przejmować przedstawieniem mu swoich obaw. Powiedz wprost, iż życzysz sobie wspólnego sprawdzania, gdyż na ciąży Ci bardzo ale to bardzo nie zależy.

 

Sądzę, iż zainteresowanie codziennością jest dość normalne, szczególnie kiedy pojawia się jakaś zażyłość, nawet czysto cielesna. Nie wierzę w kompletnie koleżeński seks, nasze mózgi nie są przystosowane do tego typu relacji. Receptą będzie szczera rozmowa na ten temat, kawa na ławę i wszystko wprost. Spytaj czy czegoś innego od Ciebie 'oczekuje'. Gdyby nie dobry seks, to chyba nie miałabyś oporów przed ewakuacją, a może on się... przywiązuje. 

 

Albo to po prostu przypadek i nie warto bezsensownie analizować. Poczekałabym i uważała na antykoncepcję ze swojej strony, chyba nie polegacie tylko na prezerwatywach? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spirala za paręset złotych i masz spokój na 5 lat, wychodzi taniej niż gumki i skuteczność jest wyższa. A skoro masz jakby nie patrze jak stałego partnera, to po co odbierać sobie przyjemność gumkami?

 

Mimo najlepszych środków zapobiegawczych musisz liczyć się z ciążą, co jeśli przy sprawdzaniu gumki okaże się, że pękła? Co jeśli test wyjdzie pozytywnie?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hatmehit z racji problemów natury medycznej nie mogę korzystać z tabletek antykoncepcyjnych. Nie spotykamy się w dniach przed, podczas i po owulacji. Rozmowa to jest najlepsze rozwiązanie, jednak "boję się", że mogę uzyskać w niej odpowiedzi, której bardzo nie chcę. 

Godzinę temu, Hatmehit napisał:

Gdyby nie dobry seks, to chyba nie miałabyś oporów przed ewakuacją

Tak zgadza się.

 

@Imiennik Wtedy tabletka "po".

 

@ATE50 żadna prowokacja. Moi przyjaciele w związku zaistniałą aktualnie sytuacją w Polsce są obrażani, dyskryminowani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, femalebuddy napisał:

z racji problemów natury medycznej nie mogę korzystać z tabletek antykoncepcyjnych.

Jasne, rozumiem. Spytałam dla pewności. 

18 minut temu, femalebuddy napisał:

Rozmowa to jest najlepsze rozwiązanie, jednak "boję się", że mogę uzyskać w niej odpowiedzi, której bardzo nie chcę. 

Nie sądzisz, że to wiele wyjaśni? Obyś otrzymała szczerą odpowiedź, jeśli będzie to ta, której nie chcesz, a ją przewidujesz, to zwyczajnie nie będziesz musiała rozważać ewakuacji, a jej dokonasz. Co Ci zależy w sumie? Jeśli stałych relacji nie chcesz, to znalezienie kolejnego FwB nie byłoby problemem.

 

Nie namawiam tu do rozwiązłości, bo jestem sporą przeciwniczką wielu partnerów seksualnych u kobiet (choć w sumie mi to obojętne, ale negatywne skutki są dla całych społeczności oraz naszych uczuć), lecz nie dostrzegam sensu teraz zamartwiania się i rozmyślania 'czego ten chłop chce?'. Szczerość powinna być podstawą każdej relacji, a tym bardziej takiej, która wnosi spore ryzyko niechcianych konsekwencji.

Edytowane przez Hatmehit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, femalebuddy napisał:

Rozmowa to jest najlepsze rozwiązanie, jednak "boję się", że mogę uzyskać w niej odpowiedzi, której bardzo nie chcę. 

To tak jak bać się iść do lekarza, bo jeszcze coś wykryje...

Lepiej wiedzieć na czym się stoi.

13 minut temu, femalebuddy napisał:

Wtedy tabletka "po".

Tabletka po wpływa na gospodarkę hormonalną, słyszałem, że po zażyciu takowej kobiety kilka dni do siebie dochodzą. Nie możesz stosować antykoncepcji hormonalnej, ale tabletkę po już tak? Dziwne.

15 minut temu, femalebuddy napisał:

żadna prowokacja. Moi przyjaciele w związku zaistniałą aktualnie sytuacją w Polsce są obrażani, dyskryminowani.

Wiesz, że promujesz środowiska pedofilskie? Wiesz, że jakbym chodził o mieście i rozgadywał jaki to ze mnie nie onaninsta, to również doznałbym dyskryminacji? O jakich wydarzeniach mówisz? Mamy jakiś gejowski holokaust? Wynaturzenia zawsze będą piętnowane, ale lepiej sobie w CV wpisać uwielbienie do podwójnej penetracji analnej i fistingu, a potem płakać że dyskryminacja bo nikt nie chce mnie zatrudnić xD

 

  • Like 4
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, femalebuddy napisał:

Wtedy tabletka "po".

Tylko cholera teraz ją szybko zdobądź przez te reformy sprzed paru lat? 

 

Uprawiając seks trzeba się godzić, iż do zapłodnienia może dojść. To ogromna odpowiedzialność, ale trzeba być na nią jakoś gotową, chociażby psychicznie. Żadnej innej antykoncepcji nie możesz stosować? Wiadomo, że w zastrzyku, plastrze, spirali, hormony są, ale nic innego nie da się dobrać z lekarzem?

Edytowane przez Hatmehit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Imiennik oczywiście, że wpływa ale jednorazowo. Przy chorobach sercowo-naczyniowych, stałe, długotrwałe przyjmowanie hormonów w postaci tabletek antykoncepcyjnych jest nie możliwe. 

43 minuty temu, Imiennik napisał:

To tak jak bać się iść do lekarza, bo jeszcze coś wykryje...

Lepiej wiedzieć na czym się stoi.

Tabletka po wpływa na gospodarkę hormonalną, słyszałem, że po zażyciu takowej kobiety kilka dni do siebie dochodzą. Nie możesz stosować antykoncepcji hormonalnej, ale tabletkę po już tak? Dziwne.

Wiesz, że promujesz środowiska pedofilskie? Wiesz, że jakbym chodził o mieście i rozgadywał jaki to ze mnie nie onaninsta, to również doznałbym dyskryminacji? O jakich wydarzeniach mówisz? Mamy jakiś gejowski holokaust? Wynaturzenia zawsze będą piętnowane, ale lepiej sobie w CV wpisać uwielbienie do podwójnej penetracji analnej i fistingu, a potem płakać że dyskryminacja bo nikt nie chce mnie zatrudnić xD

 

Uważam, że każdy ma prawo być szczęśliwy i być sobą. Dlaczego osoby homoseksualne są piętnowane za okazywanie sobie uczuć, w taki sam sposób jak osoby heteroseksualne? Ale to nie ten wątek i temat na dyskusję.

 

 

@Hatmehit oczywiście wiem, że ryzyko istnieje. Nie chcę natomiast zostać świadomie wmanewrowana przez daną osobę, w sytuację, w której nie chce się znaleźć. Kolejną rozmowę rozpocznę od szczerej rozmowy... mam nadzieję, że szczerą otrzymam. Dzięki :) 

Tak nie jest łatwo zdobyć tą tabletkę, ale są różne dojścia :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, femalebuddy said:

Natomiast podczas ostatniego spotkania za każdym razem wychodził do łazienki i nie sprawdzał ze mną gumki. Zauważyłam większe zainteresowanie z jego strony moim życiem codziennym (co, kiedy i gdzie robię itp.). 

Czy powinnam się ewakuować z tej relacji?

 

Nie, dlaczego? Jak seks jest dobry, to po co. Korzystaj Siostro, na zdrowie.

W razie ‘W’ to nasi południowi sąsiedzi, za bodajże niecałe 2k do iluś tygodni tylko jakaś tabletkę podają w klinice. Gówno nie pieniądze. Jedziesz jak na weekend do SPA. Także nawet nie skrobanka.

Osobiście nienawidzę gum. Wiec silą rzeczy interesują mnie inne rozwiązania.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, femalebuddy napisał:

Nie chcę natomiast zostać świadomie wmanewrowana przez daną osobę, w sytuację, w której nie chce się znaleźć. 

Oczywiście, bycie złapaną na dziecko nie wchodzi w grę:P 

 

Szczerze pogadajcie, ale może masz lekką paranoję i niepotrzebnie doszukujesz się 'drugiego dna'. Tak jak mówiłam- nie wierzę w dłuższe relacje tylko seksualne, więc pojawianie się jakichkolwiek głębszych emocji z jego strony jest naturalne, gdyż jako gatunek zwierząt służymy do rozpłodu... Na szczęście możemy to częściowo kontrolować m.in. poprzez ustalenie reguł znajomości, czego Wam życzę. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.