Skocz do zawartości

Humor absurdu, czy tylko mnie to spotyka?


mac

Rekomendowane odpowiedzi

Stoję na przejściu, nieogolony i czekam, aż się światło zapali.

 

Podchodzi do mnie bum, z tych bumów zarośniętych i śmierdzących i pyta, a dlaczego się Pan dzisiaj nie ogolił? I patrzy na mnie czekając na odpowiedź, prosto w oczy.

 

Mówię, że tak mi chyba wygodnie, z lenistwa i bardzo przepraszam, że uraziłem ?

 

Pokiwał głową i poszedł. Ja i on w stronę dalszego życia.

  • Like 1
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, to ja byłem tym menelem. ?

 

A poważnie, jakoś tak się złożyło, że w ostatnich latach w każdym miejscu w którym pracowałem były mocno wyczuwalne opary absurdu i sytuacje z gatunku mało prawdopodobnych

na porządku dziennym, specyficzne miejsca i ludzie po prostu. ?

 

Ale w pozytywnym sensie, czasem coś się przypomni i pojawia się bezwiednie banan na twarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mac napisał:

Podchodzi do mnie bum, z tych bumów zarośniętych i śmierdzących i pyta, a dlaczego się Pan dzisiaj nie ogolił? I patrzy na mnie czekając na odpowiedź, prosto w oczy.

Fajne. Przynajmniej ktoś żywy. Gdyby na przejściu obok Ciebie stała jakaś młoda laska pewnie gapiła by się tylko w telefon.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie podobne sytuacje spotykają często, myślałem, że to coś normalnego i naturalnego i każdy tak ma.

 

No ale może to kwestia interpretacji definicji zarówno humoru, bo każdego może śmieszyć co innego, jak i definicji absurdu, bo każdy inaczej może postrzegać rzeczywistość. Bywa też tak, że wcielam się w rolę takiego buma wywołując zwarcie u innych.

 

Życie jest ciekawe. :)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.