Skocz do zawartości

Czy Komunizm w Polsce jest "napewno" nielegalny? Czy po prostu przybrał inna formę ?


Rekomendowane odpowiedzi

Bracia trafiłem na interesującą stronkę i wydaje mi się , że w kraju "demokratycznym" z wpisem w konstytucji , że propagowanie treści "ogólnie przyjętych za TOTALITARNE" - tu skrót myślowy, założyciele tej strony powinni od razu mieć postawione zarzuty prokuratorskie, tak z automatu.

A tu nic Brachy, stronka sobie działa kilka lat i to w Polsce, na polskim serwerze !!!!!!!!

Poczytajcie i zobaczcie jak dobrze komuchy się mają i jak robia co chcą :angry: .

 

http://1917.net.pl/

 

a tu szczególiki strony :

 

https://whois.domaintools.com/1917.net.pl

 

 

Ciekawi ,mnie co o tym myślicie ?

Edytowane przez SledgeHammer
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunizm w Polsce istnieje nadal, funkcjonuje z ukrycia poprzez aparat państwowy, wszystkich służbistów i urzedników państwowych sprzed 89 roku...

Wszystkie wieksze przetargi za ciężkie pieniadze sa kontrolowane przez byłych oficerów WSI którzy notabene wywodza sie ze starej komunistycznej kliki która wytyczne dostawała wprost z Moskwy...

Tomasz Lis, Kuba Wojewodzki i inni to funkcjonariusze starego systemu ktorzy dobrze wtopili sie w tłum...

Teraz pytanie? Czy ktos o zdrowych zmysłach wierzy że tak poteżny system jak komunizm upadl tak sobie bez jednego wystrzalu? Hahaha..

Wszystko bylo i jest kwestia dogadania(okragły stół u nas)...

Komuchy dalej siedza tylko definicja i pojecia sie troche zmieniły...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Art, 256 kk

 

§ 1. Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
§ 2. Tej samej karze podlega, kto w celu rozpowszechniania produkuje, utrwala lub sprowadza, nabywa, przechowuje, posiada, prezentuje, przewozi lub przesyła druk, nagranie lub inny przedmiot, zawierające treść określoną w § 1 albo będące nośnikiem symboliki faszystowskiej, komunistycznej lub innej totalitarnej.
§ 3. Nie popełnia przestępstwa sprawca czynu zabronionego określonego w § 2, jeżeli dopuścił się tego czynu w ramach działalności artystycznej, edukacyjnej, kolekcjonerskiej lub naukowej.
§ 4. W razie skazania za przestępstwo określone w § 2 sąd orzeka przepadek przedmiotów, o których mowa w § 2, chociażby nie stanowiły własności sprawcy.

 

Ale nie pytajcie mnie o szczegóły i interpretacje co jest 'propagowaniem' a co nie 'jest' - nie jestem karnistą ...

 

S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz wyobraźmy sobie strone na Polskim serwerze,  lekko "nacjonalistyczną" o nazwie dajmy na to:

"Polska dla polaków" a jeden z głównych artykułów nosiłby nazwę:

 

"Komuchy wypierdalać do Moskwy"

 

 

Ciekawe jak długo by sobie ta stronka działała ?

 

& Assasyn - zgadzam się

& Subiektywny - dzięki za podstawy prawne

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że byś z ta strona troche posiedział, jesli stała by sie popularna, ludzie od czarnej roboty zaczeli by wyszydzać i wyśmiewać tresci w niej zawarte...Metoda ośmieszania prawdy i zrobienie z autora chorego psychicznie...

Tak wykonczyli Leppera i tak chcieli zrobićbz Macierewiczem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie tego sie czytać nie da :angry:  - dlaczego założyciele tej strony jeszcze nie siedzą !!!! :ph34r:

 

http://1917.net.pl/raportfeliks

 

 

"Żelazny Feliks miał złote serce, pełne miłości do ludzi, gorąco pragnął zapewnić im szczęście. Właśnie z tej miłości do ludzi wyrastała jego zimna, nieubłagana nienawiść do wrogów władzy radzieckiej. Uosabiali w jego oczach przede wszystkim wrogów ludzkiego szczęścia".

 

Ja pie.....e, qrwa mać. :angry:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja osobiście jestem przeciwko cenzurowaniu treści czy to komunistycznych, faszystowskich, rasistowskich czy nazistowskich. Czemu?

 

Raz, że jest to całkowicie bezcelowe, komuchy założą partię "marksistowską" albo "trockistowską", naziole nazwą się "nacjonalistami" i już wszystko przejdzie. W dobie Internetu to już w ogóle jest nie do opanowania. "Mein Kampf" jest tak "nielegalną" książką że w minutę można znaleźć pdf-y, w wersji niemieckiej, angielskiej i polskiej, haha  :lol: . Pod filmikiem w necie można dać opis, że to tylko w celach historycznych i można puszczać co się chce, Hitler, Stalin, Mao, Lenin. Sposoby na ominięcie prawa są banalne. A i zawsze w grę wchodzi zagraniczny serwer, sieć anonimowa, Tor, free net itp.

 

Dwa, lubię grę w otwarte karty, jak ktoś lata z sierpem i młotem albo swastą to przynajmniej wiem kto jest kto. A tak to mamy "narodowców" z celtyckim krzyżem w kolorach białym, czarnym i czerwonym, "socjaldemokratów" którzy w avatarze mają Stalina, tak "dla jaj". Po chuj się kryć?

 

Trzy, przez cenzurę i ograniczanie wolności słowa, ofiarami padają niewinne osoby, tak jak pewien bard z Kielc, którego muzykę sąd uznał za "nieśmieszną". 

 

Cztery, przez takie przepisy jesteśmy odcinani od informacji. Nie można dowolnie badać historii, bo "kłamstwa oświęcimskie". Nie można podawać statystyk co do muzułmanów, czy czarnych w USA, bo "rasizm" i "mowa nienawiści" 

 

Co powinno być naprawdę przestrzegane to:

-Wolność słowa, jedynie mówienie nieprawdy na czyjś temat albo grożenie powinno być karane

-Poszanowanie własności prywatnej, pod swoją chałupą jak ktoś chce może sobie postawić znak "Żydom i pedałom wstęp wzbroniony", jego sprawa.Tak samo właściciel nieruchomości może odmówić wynajmu mieszkania jeśli interesant okaże się być transwestytą, murzynem, katolikiem, zoofilem, satanistą, nie wiem korwinistą  :D . Karanie go czy napiętnowanie jest równie mądre co karanie kogoś że nie chciał odbyć stosunku z Pigmejem, rasizm i homofobia co nie?  :D . Ale jednocześnie tak jak właściciel teatru można pozwać debila, który w trakcie sztuki krzyknął "UWAGA POŻAR" narażając go na straty tak samo prywatny właściciel może uznać że w jego np. mieszkaniu albo firmie nie życzy sobie używania słów uznawanych przez niego za niestosowne. Oczywiście wcześniej powinien wszystkich poinformować o zasadach panujących na jego terenie. Taką samą funkcję pełnią regulaminy na forach, blogach w necie.

PS. przy okazji wiadomość do "krokodylistów": przestańcie się czepiać Marka, że dał wam bana, to jego forum i jego decyzje, nie podoba się załóżcie se własne. Ban nie ogranicza waszej wolności słowa, bo swoje pierdoły możecie pisać gdzie indziej. Szanować własność prywatną komuchy  -_- .

 

Tak więc jak ktoś chce sobie być komuchem to jego sprawa, chyba że zaczyna "komuszyć" w praktyce. Mnie tam wali, jak ktoś pisze że lubi Dzierżyńskiego, bardziej mnie niepokoi jak jebany urząd każe człowiekowi rozebrać własnoręcznie zbudowane mieszkanie, na własnej ziemi, bo nie miał "zgody". To jest właśnie komunizm, z którym trzeba walczyć.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''A tak to mamy "narodowców" z celtyckim krzyżem w kolorach białym, czarnym i czerwonym, "socjaldemokratów" którzy w avatarze mają Stalina, tak "dla jaj". Po chuj się kryć?''

 

Teraz mamy ''narodowców'' z gaciami szerokimi jak worki od kartofli, naśladujących murzynów, więc wolę, jak odsiewa się ziarno od plew-komuch to komuch, biały, czarny i czerwony to niemiecki nacjonalista/nazista, a pół dupy zza krzaka w stroju ze srejtszopu to żaden nacjonalista, a ślepo podążający za czarną modą hipsiupowiec. To, że krzyczy o Polsce i narodzie, że dosłownie ''dałby się zabić za Polskę'' to poza-raczej wybrałby murzynki z gangsta składu. Stylem życia podobni do tego terrorysty islamskiego-życie na socjalu, narkotyki i beznadzieja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

& Anemy

 

Rozumiem o co ci chodzi. B)

Tak jest w USA gdzie mozesz wypożyczyc w bibliotece dzieła Marksa ,Engelsa, Lenina, Hitlera , Mao, Kim Ir Sena, i innych szataninistów ;) .

Jak wolność słowa to wolność - GWARANTOWANE przez konstytucje !!!!!!

 

Jednak u nas (nie tylko u nas) tego nie wolno robić, nie wolno PROPAGOWAĆ (patrz podstawy prawne -Subiektywny).

Beszczelność tych je........ch bolszewików polega własnie na tym, że łżą z polskiego serwera, mająć prawo w dupie. !!!!!

I to mnie wkurwia niesamowicie.

Te skurwysyny bolszewiki - szataniści robią to wg mnie celowo.

Houk ,

muszę odsapnąć bo się lekko zaparzyłem, uuuuffffff ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...

@kootas odnosnie tego posła, są pewne kontrowersje w sprawie jego wypadku samochodowego, poseł Wójcikowski zajmował się ustawą hazardową. Zadawał niewygodne pytania odnośnie "jednorękich bandytów". Jedna firma dostała monopol na te urządzenia i to wzbudziło jego podejrzenia...

Podobno w jego aucie był pęknięty przewód hamulcowy, zobaczymy czy to teoria spiskowa, czy faktycznie coś jest na rzeczy...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 1 rok później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.