Skocz do zawartości

Gdzie kupować dopasowane koszulki?


self-aware

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem lekko wyższy - 180cm, niższa waga i w ostatnim czasie zamawiałem sporo koszulek od firmy "Pier One" 

Bodajże płaciłem 24zł/szt na promocji. Jakość jak na tą cenę rewelacyjna. 

Zwykłe proste koszulki, z małym znaczkiem na piersi. 

Jestem z natury budowy ektomorfika, chociaż jakiś staż na siłowni już mam. Rozmiar M wpasował się na mnie idealnie.

 

Od zawsze miałem problem z koszulkami, zwisały na mnie bądź musiałem kupować mniejsze rozmiary przez co koszulki były zbyt bardzo napięte. 

Polecam wypróbować, ja osobiście polecam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 hours ago, bassfreak said:

edit: nie doczytałem  , ja ważę 83kg przy 175cm xd i taki slim M z decathlonu idealnie leży szczególnie jak łapa po treningu jest.

Zatem różni nas zdecydowanie dużo w kontekście sylwetki :) Dla mnie M to jest worek.

 

@Czarls - Dzięki. Chciałbym jednak kupić kilka nieco bardziej jakościowych rzeczy. Te z HM to faktycznie czasem są fajne, ale niektóre po 2-3 praniach wyglądają jakbym je nosił od lat.

 

@Margon - 5cm wzrostu więcej pewnie rozwiązałoby moje problemy :) Ponadto jak mówisz pasuje Ci rozmiar M czyli masz inną budowę niż ja no bo twierdzisz, że masz 180cm a jeszcze mniejszą wagę, zatem w barkach masz pewnie z 10cm więcej niż ja mimo wszystko. Wielu moich kumpli, którzy są cholernie szczupli i tak jest większa niż ja bo mają inną budowę. To tak jak w Warszawskim koksie, wszystkie chłopaki mogą trenować 10000 lat a i tak Pączek zawsze przy reszcie będzie wyglądał jak totalny laik (chociaż on i tak ma bardzo spoko genetykę bo wciąż może z niej zrobić prawie wszystko).

 

Może zamówię sobie coś tak jak piszesz, w końcu z tego co wiem to można zwrócić jeśli okaże się, że lipa. Więc mogę sobie jakąś SKę spróbować.

Edytowane przez self-aware
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, self-aware napisał:

Te z HM to faktycznie czasem są fajne, ale niektóre po 2-3 praniach wyglądają jakbym je nosił od lat.

HM strasznie stracił na jakości w ciągu ostatnich kilku lat. Generalnie unikałbym sieciowek, może poza jeansowymi. Ale tu znowu widzisz sam się wjebałem w Pepe Jeans... Całkiem dobrze t-shirty Levi's dają radę. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.zalando.pl/superdry-slim-tee-3-pack-t-shirt-basic-su222o19r-q12.html

 

Tu masz na promce komplet 3 basicowych koszulek dobrej marki. Z dodatkowym kodem z newslettera wyjdzie około 4 dyszki za sztukę. Obecnie nie ma Twojego rozmiaru, ale możesz dodać sobie powiadomienie i poczekać, aż będzie dostępny. Długość podana dla M-ki to 69 cm, czyli taki standard. 

 

Albo: 

https://www.zalando.pl/adidas-originals-new-tees-3-pack-t-shirt-basic-mottled-grey-white-black-ad122o0gp-c11.html

 

Tu akurat masz dostępny i XS i S. 

Edytowane przez NoName
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BlacKnight - Żeby wyglądać proporcjonalnie to nie mogę przekroczyć pewnej wagi/obwodów. Limit na poprawę jest niewielki, ale kilka cm tu i tam dorzucę i zobaczymy jak to będzie :) W razie czego myślałem też o wybraniu się do krawca, który mógłby trochę koszulkę poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dyzma_Prezes - Właśnie byłem w Bytom i niestety akurat nie było S :) Same M minimum.

 

18 hours ago, Ace of Spades said:

Ja mam 177 cm i też nieco ponad 70 kg a M są w sam raz natomiast L to faktycznie robi się wieszak 

Kwestia budowy ciała.

Edytowane przez self-aware
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.