Skocz do zawartości

Honor mężczyzn czy on jeszcze istnieje?


Nokates

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

 

Od pewnego czasu posuwam koleżankę, widzimy się raz na dwa tygodnie czasem rzadziej, ona ma chłopaka który wie, że się ze mną przespała raz, o kolejnych razach w ogóle mu nie mówiła. Po tym jak się dowiedział powiedział, że to jego wina bo zaniedbał relacje po czym żyją dalej. 

 

Teraz pytanie? 

Dlaczego on ciągle z nią jest? 

  • Haha 2
  • Zdziwiony 3
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Nokates napisał:

Dlaczego on ciągle z nią jest? 

Bo jest pizdą życiową.

Kurwa chłopaku, masz jakieś sztywne postanowienia w życiu, jakieś zasady?

Kręci Cię to? Robisz krzywdę ziomkowi, jprdl... spadaj chłopaku.

Warto? Moczycie na zmianę jak się całujesz to masz jego spermę w ustach i odwrotnie.

 

Nara!.

  • Like 21
  • Dzięki 4
  • Haha 2
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo pomijając regułkę definicji HONORU trzeba zadać sobie pytanie czym dla mnie jest HONOR. Ostatnio te słowo pojawia się głownie w ustach kobiet które chcą na mnie wymóc zmianę decyzji tudzież postępowania mówiąc że postępuje NIEHONOROWO i NIEUCZCIWIE.

 

Co do zadanego pytania. Z pokolenia na pokolenie zanikają takie przymioty w społeczeństwie jak HONOR. Bardziej oczywiście tyczy się to męskiej populacji. Co do kobiet wiadomo jak jest i nie ma co tu przepisywać forum. 

Edytowane przez maVen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, absolutarianin napisał:

On się poświęcił i splamił swój honor w celu przeprowadzenia badań naukowych nad honorem.

zabrakło ikonki pt szydera, jak sądzę,?

 

Walą mnie takie tematy, co kogo obchodzi co @Nokates ma do powiedzenia.

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś nie jest pizdą. Bardzo źle się o nim wyrażacie. Nie wiadomo na ile to charakter, a na ile zdeterminowanie w złym wychowaniu. Mnie szkoda gościa. Biorąc pod uwagę naszą kulturę, na pewno wpływ miała wczesnodziecięca edukacja:

- kobieta trzeba szanować

- kobietom trzeba wybaczać

- kobieta jest słabsza (czytaj: więcej może)

- nie ten co począł, ale co z wychowuje

 I tak dalej...

 

Naprawdę, nie deprecjonujmy tej pedagogiki osłaniającej męskość.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówi się że jak suka nieda to pies nie weźmie. I to jest prawda. Ale kurwa gościu tak jak reszta braci powiedziała, w życiu trzeba mieć jakieś moralne sztywne zasady którymi trzeba kierować się. Jakbyś ty był na miejscu tego faceta wcale by Ci do smiechu nie było. 

 

Kiedyś poznałem na takim portalu jedną laske. Strasznie chciała się ze mna ruchać nawet sama zarzucała terminami. Pisaliśmy przez jakiś czas do.momentu az mi nie napisała ze facet jej się dowiedział o tym i ją zjebał. Oczywiście ja o tym nic nie wiedziałem że ma kogoś i w dodatku zaręczona. Zjebałem ją z góry na dół i uciąłem kontakt. Ona zaczęła się tłumaczyć że go juz nie kocha , że słaby w łóżku itd. Zwyzywała mnie i tyle . Porażka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Nokates napisał:

Witam. 

 

Od pewnego czasu posuwam koleżankę, widzimy się raz na dwa tygodnie czasem rzadziej, ona ma chłopaka który wie, że się ze mną przespała raz, o kolejnych razach w ogóle mu nie mówiła. Po tym jak się dowiedział powiedział, że to jego wina bo zaniedbał relacje po czym żyją dalej. 

 

Teraz pytanie? 

Dlaczego on ciągle z nią jest? 

jeśli to prawda to pamiętaj karma wraca 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.