Skocz do zawartości

Staralibyście się o taką laskę czy lepiej sobie odpuścić?


Rekomendowane odpowiedzi

Poznaliśmy się w tamtym roku. To ja ją wyhaczyłem, dałem wizytówkę ze swoim numerem zapraszając jednocześnie na kolację. Po kilku dniach odezwała się i tak zaczęliśmy się spotykać. Niestety miałem wrażenie, że mnie zwodzi bo czesto nie odbierała tel, więc się zdystansowałem trochę. On to wyczula chyba, bo szybciej się ze mną przespała niż myślałem. Po wspolnej nocy spotkaliśmy się jeszcze raz,, po tygodniu od tego czasu i milczenia z obu stron napisała mi smsa, że życzy mi wszystkiego dobrego i dziękuje za miłe chwile, ale nic z tego nie wyjdzie.

Próbowałem pisać raz przez ten czas, na święta, nie odpisała. 

Niedawno jednak sama się odezwała, pod pretekstem przypomnienia jej nazwy knajpy, w której byliśmy. Odpisałem, że możemy się wybrać razem jeśli chce, na następny dzien zadzwoniłem, odpowiedziała mi ,ze pewnie, że tak i chętnie pójdzie. Za następne kilka dni to ona zadzwoniła, powiedziałem jej, że to fajnie ,że dzwoni, potrwierdziłem spotkanie na za tydzien, powiedziałem też, że zadzwonie następnego dnia. Ale tego nie zrobiłem, postanowiłem ją przetrzymać. I w koncu ona zadzwoniła jeszcze raz żeby potwierdzić spotkanie w czwartek- to był poniedziałek.

Później ja się nie odzywałem żeby ją jeszcze trochę przetrzymać, napisałem dzień przed spotkaniem koło 22, czy to aktualne- nie jest  mojego miasta, ale jechała tam do koleżanki na imprezę urodzinową i przy okazji mieliśmy się spotkać. 

Odpisała następnego dnia, że już spała, dlatego dopiero odpisuje, ale jednak nie będzie jej w moim mieście bo nie dostała urlopu, za to jej koleżanka robi powtórkę imprezy  w sobotę (czyli wczoraj) i da mi znać czy będzie. Odpisałem, że ok i.... się nie odezwała. Nie dała znać czy będzie czy nie, nic.

Też trochę ją przetrzymywałem z telefonami żeby jej bardziej zależało, ale może przesadziłem? Sam nie wiem czy warto się jeszcze o nią starać, laska niby ładna, fajnie się nam gada to trochę szkoda, ale sam nie wiem czy w takiej syt warto coś do niej pisać, czy to ja przegiąłem z trzymaniem jej na dystans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co się o nią starać, skoro ona Tobą pogardza? Kiedy naprawdę podobasz się dziewczynie, to rozmawia z Tobą non stop i szuka każdej okazji do kontaktu, w tej relacji ona podoba się Tobie, a ty dla niej jesteś ewentualnie zapychaczem czasu.

 

Zapisz się na sztuki walki, ucz się języków i zarabiaj pieniądze, a po takim lekceważeniu jakie otrzymałeś od tej laski zakończ permanentnie znajomość i milcz jak głaz, choćby nie wiem co pisała.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak piszą poprzednicy: nie ma sensu się starać. Nie podałeś w swoim opisie żadnych, ale to żadnych powodów, dla których miałbyś się o nią starać. Nie wynika z niego co ona sobą reprezentuje i dlaczego warto byłoby się z nią wiązać. Jedynie tylko, że jest kobietą, a to zdaje się być zbyt mało, oraz że ta wasza znajomość to taka typowa dziecinada, najpierw ja ją przetrzymam kilka dni, potem ona mnie, potem ona zadzwoni, potem nie zadzwoni, albo ja zadzwonie lub nie, może ją jeszcze przetrzymam, a nie, jednak ona się pierwsza odezwała, potem ja zadzwoniłem, w międzyczasie się przespaliśmy itp itd. Ach te współczesne związki, nic tylko się w nie bawić:P

 

A, jeszcze jedno: pamietaj o no fap, zimnych prysznicach i medytacji.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo w łóżku nie było ognia albo laska jest w związku z jakimś misiem i się miota.

Jeśli zrobiłeś na niej wrażenie w łóżku to będzie chciała więcej. 

Jeśli chcesz jej jeszcze zakosztować to przy następnym kontakcie wyznacz żartobliwie dzień, godzinę i rodzaj trunku z którym ma do Ciebie przyjechać ;)

Jeśli nie ogarnie tematu to robisz 'hard next' . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby obie strony wykazywały chęć dalszego rozwoju relacji to takie gierki nie miałyby miejsca.

 

Myślę, że Ty też nie jesteś nią jakoś bardzo zainteresowany, z Twoich wypowiedzi wygląda to bardziej jak taka laska z braku laku, niczym specjalnym Cie nie zauroczyła, to pewnie czyste pożądanie.

 

Ja bym odpuścił

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zobaczyć tego posta rozrysowanego na jakimś timeline, bo można się pogubić w tych strategiach kto komu i dlaczego po ilu dniach pisze albo oddzwania lub nie :) 

 

@Ethan a tak serio - nie warto, bo i nie napisałeś nic z czego by wynikało że warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Krugerrand napisał:

Nie podałeś w swoim opisie żadnych, ale to żadnych powodów, dla których miałbyś się o nią starać. Nie wynika z niego co ona sobą reprezentuje i dlaczego warto byłoby się z nią wiązać.

Powód jest jeden: brak innych alternatyw dla tej pani w życiu autora.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt kolego za Ciebie decyzji nie podejmie aczkolwiek pragnę zauważyć pewną analogie. Przeważnie tak jest, że jak nie jesteśmy szanowani od początku to nie będziemy szanowani w dalszej perspektywie. Naprawdę chciałbyś utrzymywać relacje z kobietą która puściła się bardzo szybko a następnie wprost napisała abyś się nie angażował? Szukaj nowego tematu te Twoje analizowanie wynika z braku alternatywy i nadwrażliwości

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzyma Cię na orbicie - ewentualnie jak się jej z kimś nie uda, to Ty będziesz tym facetem, z którym będzie się bawić.

Chcesz być takim kołem ratunkowym na nudę, które i tak zaraz będzie pozostawione dla "lepszej przyszłości"?

 

16 minut temu, Bartek2 napisał:

Przeważnie tak jest, że jak nie jesteśmy szanowani od początku to nie będziemy szanowani w dalszej perspektywie.

Nic dodać, nic ująć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minutes ago, tytuschrypus said:

Chciałbym zobaczyć tego posta rozrysowanego na jakimś timeline, bo można się pogubić w tych strategiach kto komu i dlaczego po ilu dniach pisze albo oddzwania lub nie :)

Dokładnie. Za dużo tu strategi i gierek. I nie jesteś jej priorytetem. A koleżanki z którymi się spotyka mają duże pytongi. 

Olej to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paradoksalnie czytając sam tytuł tematu juz znam odpowiedz bez zagłębiania sie w treść...

Odpuść!

Nie warto!

Po chuj?

 

Analogicznie można stworzyć algorytm który sam bedzie wklejał takie odpowiedzi bez konieczmości pocenia sie w odpowiedziach.

 

Pytanie? był tu gdzieś taki temat o jakimś zwiazku by z niego nie spierdalać???

 

Pytam z czystej ciekawości bo bym poczytał

Edytowane przez Dyzma_Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Dobra przeczytałem, @Ethan ona Cię wodzi za nos, tankuje od Ciebie darmową atencję. Miejże szacunek do siebie i przestań tracić na nią czas.

 

Na początku spoko:

3 godziny temu, Ethan napisał:

więc się zdystansowałem trochę. On to wyczula chyba, bo szybciej się ze mną przespała niż myślałem.

O widzisz, pomogło natychmiast. 

 

A potem to już maniana taka:

3 godziny temu, Ethan napisał:

postanowiłem ją przetrzymać. 

3 godziny temu, Ethan napisał:

Później ja się nie odzywałem żeby ją jeszcze trochę przetrzymać,

Naprawdę uważasz, że to TY postanowiłeś JĄ przetrzymać? Naprawdę? Szczerze?

 

3 godziny temu, Ethan napisał:

Niedawno jednak sama się odezwała, pod pretekstem przypomnienia jej nazwy knajpy, w której byliśmy.

Szpileczka sprawdzić czy orbiterek jeszcze zakochany. Check in 3... 2... 1...

3 godziny temu, Ethan napisał:

Odpisałem, że możemy się wybrać razem jeśli chce, na następny dzien zadzwoniłem, odpowiedziała mi ,ze pewnie, że tak i chętnie pójdzie

Checked and confirmed. All systems up. Orbiterek odpowiada szybko sprawnie i się ślini. Atencja zatankowana, można wychładzać:

 

3 godziny temu, Ethan napisał:

Odpisała następnego dnia, że już spała, dlatego dopiero odpisuje,

Krok 1 wychładzania.

 

3 godziny temu, Ethan napisał:

ale jednak nie będzie jej w moim mieście bo nie dostała urlopu, za to jej koleżanka robi powtórkę imprezy  w sobotę (czyli wczoraj) i da mi znać czy będzie.

Krok 2 wychładzania, włączenie w orbiterku trybu "Stand by" bo jeszcze niewiadomo jaki będę miała plan.

 

---

Ale może się mylę i to kochana dziewczyna jest, która wcześnie chodzi spać i może ma chorą ciocię.

Edytowane przez Imbryk
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.